Let It Roll On Tour míří do Ostravy!

Tradiční česká zastávka Let It Roll On Tour CZECH 2021 proběhne už za necelé dva měsíce, je tedy na čase začít ladit formu a připravit se na smršť, která nás 23. října v Trojhalí Karolína čeká. Při té příležitosti připomínáme, že stále běží předprodej vstupenek, které naleznete zde.

Předchozí vynucená hibernace znamená, že kromě prvotřídního lineupu se můžete těšit také na premiéru nového konceptu Let It Roll On Tour eventů. Přebírá nam nimi totiž dohled náš robotí odpadlík The Renegade. Půjde tak o jeho vůbec první výlet mimo Prahu/Mlékojedy a ve své pouti bude letos pokračovat ještě do Amsterdamu. Tam se Let It Roll podívá vůbec poprvé. Zpět ale k Ostravě.

Zlatým hřebem lineupu a této blížící se říjnové noci bude bezesporu vystoupení holandského tria NOISIA. Tím, že je součástí jejich rozlučkové Farewell Tour, tak s největší pravděpodobností půjde o vůbec poslední vystoupení této svaté trojice Drum & Bass na půdě České republiky. A pokud bychom měli brát jejich vystoupení na Save The Rave jako ochutnávku toho, co náš čeká, můžeme se těšit na opravdu nostalgickou jízdu, kde nebude nouze o obličeje pokroucené silou drtivé basy, oči rozzářené dropy jejich největších hitů a hektolitry slz ve chvíli, kdy zazní poslední zvuk.

Ani zbytek zahraničních headlinerů nás nenechá vydechnout, cestu do Ostravy totiž potvrdili také přední hitmaker současného Drum & Bassu Culture Shock, všestranný producent a vynikající DJ Levela, výstřední fantom precizního zvuku Muzz a také němečtí neurofunkoví bandité Neonlight. Čeká nás dlouhá noc a naše nohy nám určitě v neděli po probuzení nepoděkují.

Chybět samozřejmě nebude ani početná sestava skvělých českých DJs, kteří nás nejprve dostanou do varu, aby nám pak na samém konci zasadili finální úder z milosti. Bifidus Aktif, C.Phone, Elvis, Madface, N:Force, Pixie, Schooler a Thiew rozhodně nikoho šetřit nebudou.

Takže – vstupenky pořídit, hlasivky připravit, nohy namasírovat a vidíme se za pár týdnů v Trojhalí. My už se nemůžeme dočkat!

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT