Nová éra Let It Roll On Tour startuje v Ostravě a Amsterdamu se svojí „The Renegade show“!

Let It Roll On Tour přináší svou zbrusu novou „The Renegade show“, která odstartuje svou pouť již tradičně v dubnu v Ostravě. Nedlouho na to pak pokračuje v květnu až do holandského Amsterdamu do populární drum & bassové venue Melkweg. Co se skrývá pod tajemným názvem “The Renegade”? Nová éra je na obzoru a s ní i někdo, kdo se rozhodl jít vlastní cestou a úplně sám.


Nová kapitola ve vývoji Let It Roll On Tour vypráví příběh odtrhnutí. Probíhá souběžně ve chvíli, kdy se hlavní skupina našich robotů vydala na cestu vesmírem nalézt nový domov. The Renegade, jeden z robotů, který už nechtěl dál pokračovat s ostatními a znovu se usazovat, se sám vydává napříč galaxiemi. Jeho hlavním cílem je nadále cestovat a poznávat stále nová místa. Dvě jeho zastávky míří do Ostravy a Amsterdamu, kam vám dovezeme nový stage design a nabitý lineup.


Let It Roll On Tour Ostrava – 18. 4. 2020 – Trojhalí Karolina

Sedmý ročník Let It Roll On Tour v Ostravě se odehraje pod taktovkou skvělého producentského tria Noisia, kteří se ke konci letošního roku rozhodli ukončit svou společnou hudební pouť. Využijte jedinečnou šanci a přijďte si je naposledy poslechnout do industriálních prostor Trojhalí Karolina. Doprovodí je neméně vážení producenti Culture Shock, Imanu, Muzzy a Neonlight.

VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


Let It Roll On Tour Amsterdam – 1. 5. 2020 – Melkweg

O dva týdny později se The Renegade přesune do holandského Amsterdamu, kam s sebou přiváží dalšího drum & bassového velikána Dimensiona a spolu s ním představí zahraničnímu publiku velkolepou show.

VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT