The Renegade míří do Ostravy v novém termínu! Let It Roll On Tour 2020 Czech očekávejte na podzim!

Situace ve světě nám bohužel zkazila plány a robot The Renegade musel se svojí návštěvou Ostravy počkat. Konečně jsme spolu s ním našli nový termín a 10.10. 2020 se všichni společně potkáme na skvělé nové The Renegade Show!


Jak jistě všichni víte, mnoho eventů potkala nucená změna termínů a ani našim eventům se tato situace nevyhnula. Tyto špatné zprávy máme už ale za sebou a pojďme se věnovat těm pozitivnějším. V první řadě bychom vám, našim fanouškům, rádi poděkovali za obrovskou vlnu podpory, kterou jste nám projevili. Jsme rádi, že jsme pro vás mohli najít nový termín, který je prvním krokem k tomu, abychom dotáhli Let It Roll On Tour 2020 v Ostravě k dokonalosti. Se všemi umělci o tomto termínu momentálně intenzivně jednáme, a proto vás prosíme o trpělivost. Kompletní line up tedy zveřejníme brzy.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nové datum a věříme, že si Let It Roll On Tour ani v novém termínu ujít nenecháte, a budete u toho s námi. Pokud se ovšem v novém termínu nebudete moci zúčastnit, připravujeme pro vás možnost, jak svou vstupenku bezpečně prodat přes oficiálního zprostředkovatele. Více informací, jak na to, vám předáme brzy.


Ještě jednou děkujeme za podporu a zároveň prosíme, abyste zůstali v bezpečí a především zdraví! Na ničem jiném teď nezáleží!

Těšíme se na vás 10. 10. 2020 

Váš Let It Roll Tým


VSTUPENKY

FACEBOOK UDÁLOST