Let It Roll vyráží se svou Tour do holandského Melkwegu!

Let It Roll On Tour vyráží do Nizozemska, země sýrů, tulipánů, ale také milovníků mejdanů a skvělého drum & bassu! Celý večer budeme od základů rozebírat amsterdamský Melkweg, který je dobře známý všem zkušeným pařmenům. Na koho a na co se můžete těšit?


Pamatujete si doby, kdy byl Let It Roll jen malý festival uprostřed České republiky? Od té doby uplynulo spoustu času a máme za sebou mnoho povedených festivalů, halových i klubových akcí. Jsme rádi, že na našich akcích můžeme hostit i zahraniční návštěvníky, kteří jsou nedílnou součástí drum & bassové scény. O to víc nás těší, když jim postupně začínáme dovážet naše velkolepé shows a oblíbené producenty přímo do jejich domoviny.

Jeden z dílů Let It Roll on Tour 2020 se odehraje v oblíbené nizozemské venue – Melkwegu, jenž se nachází přímo v srdci Amsterdamu. Chcete se blíže seznámit s venue? Mrkněte na jejich webové stránky.

Výjimečné příležitosti si žádají výjimečné vystupující. A kdo že to je ten producent s tajuplným vzhledem, jehož tracky vždy dokáží vyrazit dech, když je slyšíme hrát na našich stageích? Dimension! Dimension se na scéně pohybuje od roku 2012, kdy se prezentoval trackem Delight, a ještě v témže roce zvládl vydat singl Digital World/Detroit společně s mistrem Cyantificem na jeho labelu CYN Music. O rok později opět světu představil tracky jako jsou Synth City či All I Need, které si stále nachází cestu k DJs napříč celým světem, a můžete je slyšet na různých akcích i dnes.

Samozřejmě producenti jako Dimension mají v šuplíku mnoho skvělých tracků, nad kterými bychom se tady rozplývali do nekonečna. Pull Me Under, Love To Me, Black Church nebo jeden z posledních ve spolupráci se Sub Focusem – Desire – to vše jsou důvody, proč Dimension na Let It Roll On Tour 2020 v Amsterdamu nesmí chybět.

Piště s námi historii Let It Roll! Buďte u toho s námi!

LET IT ROLL ON TOUR 2020 AMSTERDAM – NIZOZEMSKO

1. 5. 2020


VSTUPENKY V PRODEJI

FACEBOOK EVENT


Let It Roll On Tour 2020: The Renegade | Amsterdam, Melkweg