Let It Roll vyráží se svou Tour do holandského Melkwegu!

Let It Roll vyráží se svou Tour do holandského Melkwegu!

Let It Roll On Tour vyráží do Nizozemska, země sýrů, tulipánů, ale také milovníků mejdanů a skvělého drum & bassu! Celý večer budeme od základů rozebírat amsterdamský Melkweg, který je dobře známý všem zkušeným pařmenům. Na koho a na co se můžete těšit?


Pamatujete si doby, kdy byl Let It Roll jen malý festival uprostřed České republiky? Od té doby uplynulo spoustu času a máme za sebou mnoho povedených festivalů, halových i klubových akcí. Jsme rádi, že na našich akcích můžeme hostit i zahraniční návštěvníky, kteří jsou nedílnou součástí drum & bassové scény. O to víc nás těší, když jim postupně začínáme dovážet naše velkolepé shows a oblíbené producenty přímo do jejich domoviny.

Jeden z dílů Let It Roll on Tour 2020 se odehraje v oblíbené nizozemské venue - Melkwegu, jenž se nachází přímo v srdci Amsterdamu. Chcete se blíže seznámit s venue? Mrkněte na jejich webové stránky.

Výjimečné příležitosti si žádají výjimečné vystupující. A kdo že to je ten producent s tajuplným vzhledem, jehož tracky vždy dokáží vyrazit dech, když je slyšíme hrát na našich stageích? Dimension! Dimension se na scéně pohybuje od roku 2012, kdy se prezentoval trackem Delight, a ještě v témže roce zvládl vydat singl Digital World/Detroit společně s mistrem Cyantificem na jeho labelu CYN Music. O rok později opět světu představil tracky jako jsou Synth City či All I Need, které si stále nachází cestu k DJs napříč celým světem, a můžete je slyšet na různých akcích i dnes.

Samozřejmě producenti jako Dimension mají v šuplíku mnoho skvělých tracků, nad kterými bychom se tady rozplývali do nekonečna. Pull Me Under, Love To Me, Black Church nebo jeden z posledních ve spolupráci se Sub Focusem - Desire - to vše jsou důvody, proč Dimension na Let It Roll On Tour 2020 v Amsterdamu nesmí chybět.

Piště s námi historii Let It Roll! Buďte u toho s námi!

LET IT ROLL ON TOUR 2020 AMSTERDAM - NIZOZEMSKO

1. 5. 2020


VSTUPENKY V PRODEJI

FACEBOOK EVENT


Let It Roll On Tour 2020: The Renegade | Amsterdam, Melkweg