Let It Roll On Tour Ostrava 2020: Máme pro vás kompletní line up

Let It Roll On Tour Ostrava 2020: Máme pro vás kompletní line up

Už po sedmé se Let It Roll On Tour vrací do Ostravy, přesněji do industriálních prostorů zrekonstruovaného Trojhalí Karolina. Těšit se můžete na pestrý zahraniční line up a skvělý český support. A kdo že do Ostravy zavítá tentokrát? 


Jako první jméno jsme představili trio Noisia, kteří rokem 2020 ukončují svoji kariéru, takže je velmi pravděpodobné, že vystoupení v Trojhalí Karolina je jedno z jejich posledních v České republice. Producent hitovek jako jsou Bunker, Take Control, There For You a dalších - to je Culture Shock, který se na Let It Roll On Tour v Ostravě představí poprvé. Mladý producent Imanu, dříve si říkající Signal, nedávno vydal své nové EP Ego - určitě se můžeme těšit na parádní selekci a představení nových tracků pod novým pseudonymem. Jak již tomu bývá, Ostrava to ráda tvrdě, proto vám přivážíme populární německé neurofunkové duo Neonlight. A o tom, že umí pořádně zatopit pod kotlem, nás přijede přesvědčit i britský producent Muzzy

Headlinery jsme vám představili, k pořádné párty ale patří také kvalitní český support. Parádní mejdan svými sety dotvoří C.Phone, Elvis, Madface, N:Force, Pixie, Snookey, Suki a Thiew.


VSTUPENKY

FACEBOOK UDÁLOST