Let It Roll On Tour 2020 ‚The Renegade Show‘ v Amsterdamu zveřejňuje kompletní lineup!

The Renegade doveze svůj nový příběh do holandské drum & Bassové venue Melkweg. Kdo bude jeho pouť doprovázet? Producenti ze všech koutů světa se sejdou v Amsterdamu na zcela nové  Let It Roll On Tour 2020 The Renegade Show.


Jedna z hlavních postav drum & Bassové scény má na svědomí mnoho skvělých tracků jako jsou Black Church, Desire (v collabu se Sub Focusem) či Synth City. Není to nikdo jiný než král dancefloorové produkce Dimension, kterého jsme zveřejnili před měsícem. Co nás ale čeká dále? Kdo bude vystupovat po boku tohoto skvělého producenta?

Těšit se můžete například na René Lavice. Ten vydal spoustu tracků, jež se zapsali do historie drum & bassu a objevují se v repertoáru DJs hrajících na těch největších festivalových stageích. Určitě všichni dobře známe tracky jako jsou ‚The Calling’, ‘Bang Bang remix’, ale i jeho debut na RAM Records ‘Headlock’. Na druhé stagei bude hlavním tahounem Whiney z Hospital Records. Anglická mladá krev, která má na svědomí mnoho skvělých tracků – ‘Flashlight’, ‘Be My Cure‘ s MC Inja či remix na Etherwoodovu hymnu – ‘Begin by Letting Go’.

Ani zbytek lineupu vás nenechá vydechnout – Fade Black, QZB, Dossa & Locuzzed i holandští T & Sugah za doprovodu NCT, Zazu a českých DJs Madface a Sukiho.

Tak co, ještě jste se rozmýšleli, jestli jet? Teď už nemusíte, The Renegade Show otřese základy Melkwegu!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT