Let It Roll čeká Black Friday!

Immortalz, už tento pátek na našich kanálech vypukne nejčernější pátek v roce! 26.11. si na letitroll.cz a store.beatworx.cz budete moct zakoupit festivalové vstupenky a merchandise s 10% slevou. Využijte letošní akce a pořiďte si vstupenky z pohodlí domova.

VSTUPENKY
Let It Roll Black Friday se dlouhodobě váže především na festivalové vstupenky a tak i tento rok si je budete moci pořídit za zvýhodněnou cenu. 10% sleva se váže k Let It Roll 2022 a Let It Roll Winter 2022, kde platí na všechny festivalové vstupenky kromě služeb a nejoblíbenější vstupenky – combo tickets! Využít ji budete moct celý páteční den, tak si seřiďte připomínky. Lepší příležitost ke koupi vstupenek už nedostanete.

MERCHANDISE
Kromě vstupenek si budete moct se slevou 10% pořídit i festivalový merchandise.   Zavítejte na náš eshop store.beatworx.cz, vložte si vaše oblíbené položky do Wishlistu a v pátek si je jednoduše pořiďte. Sleva 10% je platná na celou letní kolekci Let It Roll!

Black Friday akce na eshopu i našich stránkách bude platit pouze v pátek 26.11. od 00:00 do 23:59. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým z pohodlí a bezpečnosti domova.

Stay home & Stay safe.