Let It Roll 2022: DĚKUJEME

Immortalz, Let It Roll 2022 je za námi, my pomalu dospáváme deficit po víkendu plného toho nejlepšího drum & bassu a přichází čas na to vám všem poděkovat. Zní to jako klišé, ale bez vás by nikdy Let It Roll nebyl tím, čím je. Moc si vážíme vaší ohromující podpory, která letos, shodou okolností v roce, kdy jako značka slavíme 20. výročí existence, vyústila v další milník v historii našeho festivalu. Vůbec poprvé se nám totiž podařilo festival už téměř týden před jeho začátkem kompletně vyprodat. Festival dle očekávání navštívilo okolo 30 000 drum & bassových fanoušků z různých koutů světa, a po 3 letech čekání jsme tak zažili Let It Roll v plné síle.

Společně jsme si také užili jeden z nejnabitějších hudebních programů, který jsme v průběhu let na festivalu měli. V jeho čele stáli legendární Pendulum LIVE, jejichž páteční koncert jednoznačně patřil k nejpamátnějším momentům v historii festivalu, a jejich vystoupení pro nás bylo splněním dlouholetého snu. Kromě této dechberoucí show jsme i letos zažili vystoupení dalších titánů současné drum & bassové scény, do paměti se nám zapsaly také vystoupení našich letošních ambasadorů Koven a Teddy Killerz, či každodenní nabité takovery světoznámých labelů Hospital Records, Critical Music a 1985 Music.

Letos se nám dařilo i po technické stránce – po měsících úsilí jsme byli schopni představit kompletně nový systém vodního hospodářství na festivalu, díky kterému jsme mohli přímo ve festivalovém areálu provozovat i nové keramické vakuové toalety. Jednou z věcí, které jsme ale letos museli čelit, byla nepřízeň počasí, kvůli které jsme v průběhu páteční noci deinstalovali některé dekorace. Bezpečnost našich návštěvníků je pro nás vždy prioritou, a protože hrozilo, že by mohlo dojít k destabilizaci konstrukce velkého stanu, krátce poté jsme se rozhodli kompletně evakuovat hudební areál.

Dalším skloňovaným tématem je letošní opening show. Rozhodli jsme se tentokrát vydat jiným směrem, než bylo doposud zvykem. Do poslední chvíle jsme počítali s tím, že i letos budou součastí show ohňostroje. Vzhledem k tomu, že jsme finální stanovisko místní správy obdrželi jen pár hodin před začátkem festivalu, nebylo již možné v tak krátkém časovém úseku přijít s uspokojivou alternativou.

Na závěr bychom vám chtěli připomenout, že váš feedback, ať už pozitivní či negativní, během festivalu nebo po, bereme vážně a hodláme z něj vycházet při přípravách na Let It Roll 2023. Brzy s vámi navíc nasdílíme každoroční dotazník spokojenosti, kde se budete moci vyjádřit ke všem oblastem organizace festivalu. Ještě jednou děkujeme za další krásný festivalový zážitek a budeme se těšit na viděnou na dalších našich akcích, počínaje příštím víkendem, kdy proběhne Let It Roll presents The Renegade festival v Beach Parku Mlékojedy.

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT