Let It Roll 2021 se přesouvá – léto ale nekončí!

Immortalz,


i přes veškerou snahu přicházíme se zprávou, se kterou jsme už po loňském roce nikdy přijít nechtěli. Několik měsíců pracujeme na projektu #smashthevirus, jehož součástí byl i návrh na bezpečný festival, který jsme v rekordním čase vypracovali a předložili ministerstvu zdravotnictví. Ani po dlouhém jednání však nebylo do dnešního dne rozhodnuto v náš prospěch a my jsme tak nuceni festival přesunout na rok 2022. I přes zlepšující se situaci v České republice, je stále nemožné festival takové velikosti uspořádat. Letošní léto pro nás ale nekončí. Připravili jsme si pro vás nabité drum and bassové léto, čtěte dál! 

 

Co se stane s vašimi vstupenkami? Sepsali jsme vám to přehledně do 3 možností:

 1. Vstupenku si můžete nechat a my vám ji automaticky převedeme na příští ročník festivalu Let It Roll 2022.
 2. Můžete požádat o vystavení voucheru v hodnotě vašich vstupenek, za který si můžete pořídit vstupenku na jednu z našich akcí. Pro žádost o voucher stačí vyplnit formulář níže.
  25. – 26. 6. 2021 – Renegade Prague: The Awakening Výstaviště Holešovice
  16. – 17. 2021 – Imagination: Daylight Gathering Ledárny Braník
  6. – 7. 8. 2021 – Let It Roll: Save The Rave Milovice
  20. – 21. 8. 2021 – Let It Roll Presents: The Renegade festival Mlékojedy
 3. V případě, že patříte mezi zákonné výjimky můžete si požádat o refundaci. Veškeré informace o refundaci najdete ve formuláři na konci článku

Bezpečnostní podmínky vstupu na festival

Podmínky vstupu na festival, rozdělení do sektoru a kapacity budou podmíněny aktuálním zněním podmínek TNO (testování, prodělaná nemoc nebo očkování). Návštěvníci, kteří se zúčastní těchto akcí musí splnit jednu ze 3 podmínek. 

 • 3 týdny od první dávky očkování
 • Do 180 dnů od prodělání onemocnění COVID-19
 • Negativní antigenní test ne starší 72 hod. nebo negativní PCR test ne starší 7 dní

Let It Roll se postará o letošní drum and bassové léto!

V Beatworx jsme se rozhodli přijmout další výzvu a s ohledem na současnou situaci připravit formát eventů, který zajistí bezproblémový průběh. Společně tak navštívíme několik nových netradičních lokací a užijeme si sety zahraničních i tuzemských Djs pod širým nebem. Těšit se tedy můžete na Renegade Prague: The Awakening, Imagination: Daylight Gathering, Let It Roll: Save The Rave a Let It Roll Presents: The Renegade festival Mlékojedy, které proběhnou v souladu s aktuálními opatřeními související s pandemií COVID-19. Informace o předprodeji a programu najdete na našem webu a sociálních sítích.

 

LET IT ROLL: SAVE THE RAVE 6. – 7. 8. 2021, Milovice, Česká republika

Dvoudenní drum and bassový festival LET IT ROLL: SAVE THE RAVE se uskuteční ve stejném termínu původního Let It Rollu, a to v pátek a sobotu 6. – 7. srpna v areálu letiště Milovice. Jedná se o zcela nový hudební zážitek pod taktovkou Let It Roll crew. Celý koncept festivalu je přizpůsoben aktuálním podmínkám spojených s celosvětovou pandemií. Jako jeden z mála drum and bassových festivalů v Evropě bude hostit nabitý line-up složený z největších zahraničních a tuzemských DJs, a to vše na dvou stageích s kapacitou 5000 návštěvníků. Festivalový areál bude společně s občerstvením, stánky a ubytovacími službami rozdělen do dvou sektorů tak, aby bylo zachováno maximální pohodlí všech návštěvníků s ohledem na jejich zdraví. Vstupenky budou na jméno a jejich předprodej začne v pondělí 7. 6. 2021 na našem webu.

Děkujeme za neustálou podporu a pozitivní energii, kterou od vás i přes nelehkou situaci stále dostáváme. Jsme vám – našim fanouškům neuvěřitelně vděční a už se moc těšíme, až se sejdeme na akcích menšího formátu, kde si společně užijeme DJs a producenty v klasickém Let It Roll duchu. 

 

Těšíme se na vás!

BEATWORX

 


REFUNDAČNÍ FORMULÁŘ NALEZNETE ZDE