Náš aktuální komentář k vyjádření ministra kultury o festivalech

Milí Immortalz, 

rád bych vás stručně informoval o současném stavu příprav letošního festivalu Let It Roll

Množí se nám dotazy, zda a jaký bude letošní festival, a jak to bude se vstupenkami. Minulý týden jsme slyšeli vyjádření ministra kultury o rušení velkých zahraničních festivalů. Do dnešního dne bohužel nemáme žádný oficiální dokument či usnesení vlády ČR, které by vyjádření upřesnilo. Proto jsme se rozhodli s finálním rozhodnutím ještě počkat.

Stále jsme v komunikaci s ministerstvem kultury a festivalovou asociací FESTAS a budeme se v následujících dnech snažit získat kompletní a zákonem podložené informace. Na jejich základě vám do pondělí 18. května poskytneme vyjádření, zda festival proběhne.

Pro mě osobně znamená otázka konání či nekonání festivalu nejen odpovědnost vůči umělcům, světové drum & bassové komunitě a našemu týmu, ale především vůči vám, našim fanouškům. Situace se den ode dne zlepšuje a stále věříme, že bude v Čechách uprostřed léta možnost setkat se na festivalu ať už ve větším, nebo menším počtu. Chceme vám tuto možnost dát a rozhodli jsme se vyčkat ještě několik dní. 

Pondělí 18. května je tedy den, kdy vám oznámíme zda a v jaké podobě se tento rok setkáme. Do toho dne budeme mít pravděpodobně i definitivní informace, jak budete moci naložit se svými vstupenkami. Chceme pro vás mít vše jasné a bez pochybností podložené zákonem.

Za celý tým děkuji všem za slova podpory, která nám posíláte. Opravdu nás to těší u srdce.

Držte se a vidíme se (snad) brzy 🙂

Suki & Let It Roll team