První várka line-upu letní edice Let It Rollu 2020 odhalena!

První várka line-upu letní edice Let It Rollu 2020 odhalena!

Po zdařilém ročníku Let It Roll 2019 si už teď můžete v kalendáři poznačit datum 30. 7. - 1. 8. 2020 a začít se těšit na další ročník, přinášející ty největší současné hvězdy i skutečné Drum and Bassové legendy. Kdo rozpohybuje Let It Roll 2020 tentokrát? První jména jsou tady!


Headlineři první fáze letního line-upu v poslední dvou letech udávají směr současného mainstreamového Drum & Bass soundu. Řeč není o nikom jiném než o hvězdách, jakými jsou legendární Sub Focus a notoricky známý Dimension, jejichž energetické tracky donutí rozpohybovat i ty nejunavenější z crowdu.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost navrátit se ke kořenům tohoto žánru s opravdovými legendami - Fabio & Grooverider, Randall, DJ Storm, kteří stáli v 90. letech u samotných počátků Drum & Bassu. Velkým překvapením je návrat producenta Kemala - bývalého člena dua Konflict, jehož neurofunková produkce na přelomu tisíciletí ovlivnila formování a vývoj tohoto subžánru. Kemal inspiroval mnoho aktuálních producentů a DJů, kteří dodnes hrají jeho tracky. 

Tři nabité noci festivalu povedou vedle legend také “nové” tváře, a to například deep producenti Black Barrel, Submarine či Kyrist. O liquidový doprovod se postarají Bensley, Dilemma, Monrroe nebo Logistics. Mainstream bude patřit Metrikovi nebo holandskému duu T & Sugah. Neurofunk a crossbreed představí hvězdy jako jsou Inward, Hanzo & Randie, Merikan, Gancher & Ruin nebo oblíbení producenti Gydra.

Už teď se můžete těšit na pořádný Drum & Bassový zážitek v podobě této sestavy složené z jedněch nejvlivnějších DJů a producentů celé scény. Věříme, že se máte na co těšit.


Brzy budeme pokračovat druhou fází - a kdy? Sledujte náš web a sociální sítě, určitě to nebude dlouho trvat a zanedlouho vám představíme další producenty a Dje z celého světa.

Nejvýhodnější vstupenky a služby zakoupíte na našem webu. Využijte také výhodnou nabídku speciální edice Combo vstupenek, s kterými získáte vstup na Let It Roll Winter 2020 a Let It Roll 2020.

VSTUPENKY  V PRODEJI

FACEBOOK EVENT