Let It Roll 2020: Otázky a odpovědi k festivalu ohledně situace Covid-19

Immortalz, vítejte v sekci FAQ pro Let It Roll 2020 spojené s COVID-19. V tomto článku najdete odpovědi na nejčastější otázky týkající se vlivu aktuální situace na letní festival Let It Roll 2020. Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku, napište nám na info@letitroll.cz nebo nám pošlete zprávu na naší Facebookové stránce


Bude Let It Roll? Protože do letního festivalu zbývají přibližně 4 měsíce, s jeho přípravami i nadále pokračujeme. Věříme, že se díky aktuálním přijatým opatřením na ochranu veřejného zdraví bude Let It Roll 2020 konat dle plánu. Veškeré aktuální informace týkající se Let It Roll 2020 budou zveřejněny na webu www.letitroll.cz a na našem Facebooku v průběhu následujících týdnů

Kdy se dozvíme, jestli Let It Roll proběhne? Přesný termín pro vás zatím nemáme. Vláda pozastavila možnost organizovat kulturní akce na neurčito a zatím nevíme, zda tento zákaz bude platit i během léta. Finální rozhodnutí bychom však chtěli udělat nejpozději v půlce května. 

Co se stane, když budou uzavřené hranice? Jak to bude s umělci? Co dělat, když už mám zakoupenou vstupenku, ale nebudu moct přijet kvůli uzavřeným hranicím? Uzavření hranic je situace, kterou bohužel nedokážeme nijak ovlivnit. V této situaci vás však rozhodně nechceme nechat na holičkách, a proto se již nyní snažíme přijít s tím nejlepším plánem tak, abychom byli schopni vyhovět hlavně vám, návštěvníkům a najít pro vás to nejférovější řešení. Možností máme hned několik – ponechání vstupenky na Let It Roll 2021, voucher v hodnotě vstupenky na naše další akce, refundace vstupenky či zabezpečení bezpečného prodeje vstupenky, zkrátka nechceme, abyste o své prostředky přišli. Veškeré informace týkajících se jednotlivých možností zveřejníme hned, jakmile budeme znát finální rozhodnutí. 

Chci si koupit vstupenky na Let It Roll, ale vzhledem k aktuální situaci stále váhám. Jak to vidíte? Koupí vstupenky na Let It Roll 2020 neriskujete. Pokud bychom byli nuceni festival přesunout na rok 2021, uděláme vše pro to, abychom vyhověli hlavně vám – našim návštěvníkům. Jak jsme již zmiňovali, možností máme hned několik – ponechání vstupenky na Let It Roll 2021, voucher v hodnotě vstupenky na naše další akce, refundace vstupenky či zabezpečení bezpečného prodeje vstupenky. Veškeré informace týkajících se těchto možností zveřejníme hned, jakmile budeme znát finální rozhodnutí.

Pokud se aktuální situace nezlepší, máte pro Let It Roll 2020 plán B? Let It Roll je pro nás prioritou a momentálně děláme vše pro to, aby se uskutečnil tak, jak ho všichni známe. Finální rozhodnutí o tom, jak bude festival vypadat učiníme na začátku května. Prosíme vás tedy v tuto chvíli o trpělivost.

Pokud se nemůžu zúčastnit 2020, můžu si ponechat vstupenku na 2021? Pokud se festival bude konat podle plánu, není možné vstupenku uplatnit na příští ročník festivalu. Znovu však zmíníme, že pro vás hledáme ta nejlepší řešení, jak o prostředky, které jste za vstupenky utratili, nepřijít.

Vyhrál jsem vstupenku na Let It Roll v soutěži. Bude vstupenka platit i na následující ročník, pokud se nemůžu tohoto zúčastnit? V případě přesunutí Let It Roll 2020 na další rok zůstanou všechny vyhrané vstupenky v platnosti. Pokud se však festival bude konat podle plánu, nebude možné vyhranou vstupenku uplatnit na následující ročník.

Zrušili už někteří z oznámených umělců své vystoupení na Let It Roll 2020? Ne.