Rakouští velikáni Camo & Krooked a Mefjus společně míří na Let It Roll 2020!

Ještě, než vás seznámíme s 3. fází lineupu Let It Roll 2020, tu máme dalšího headlinera festivalu. Nebo spíš headlinery! Program hlavní stage totiž nabídne společný b2b set rakouských producentů Camo & Krooked a Mefjuse. Těšit se tedy můžete na tohle nadupané kombo za mixem!


Ano, je to tak. Po několika populárních počinech ve studiu spojí Camo & Krooked síly s Mefjusem i naživo za mixem. Společné vystoupení těchto stěžejních postav žánru bude patřit k vrcholům programu letošního letního drum & bassového svátku. Jak Camo & Krooked, tak Mefjus mají na svědomí nespočet skvělých tracků. Všichni pochází z Rakouska a jejich produkce v uplynulé dekádě formovala žánr. Zatímco Camo & Krooked byli dlouho spojováni především s tanečním drum & bassem, Mefjus je pro mnohé králem neurofunku. 

Poprvé se tato jména společně objevila v rámci remixového alba “Between The Lines” v roce 2014. To navazovalo na populární album “Cross The Line” od Camo & Krooked z předchozího roku, a obsahovalo mimo jiné Mefjusův remix skladby “Menace”. Na další společný počin jsme čekali 3 roky – v květnu 2017 jim vyšel singl “Mandala”. A tato překvapivá spolupráce oslovila fanoušky napříč scénou. Následoval pak Camo & Krooked remix Mefjusova singlu “Pivot” a v loňském roce hned dvě velice vydařené spolupráce – tracky Kallisto a Sidewinder, z nichž první jmenovaná se dostala do nominace na skladbu roku v rámci ankety Drum&BassArena Awards 2019. Vzájemná spolupráce zvýrazňuje jejich individuální přednosti, ale zároveň se natolik liší od jejich standardních počinů, že nás nepřestává bavit.

A přesně to očekáváme i od jejich společného setu na Let It Roll 2020! Kombinaci unikátních zvuků, vytříbené mixy v ďábelském tempu, hromadu skvělé nevydané hudby v dokonalém zvukovém koktejlu s nesmrtelnými klasikami. Jste připraveni na pravý “schnitzel power”?

 


VSTUPENKY  V PRODEJI

FACEBOOK EVENT