Nový koncept Let It Roll 2019 stages: najděte své místo v nekonečném vesmíru!

Nový koncept Let It Roll 2019 stages: najděte své místo v nekonečném vesmíru!

Let It Roll znamená rozmanitost a i letos se plocha milovického letiště promění v galaxii prezentující vše, co si lze v rámci hudebních vesmírů představit. Prostor bude zaplněn hned sedmi stages, na nichž si každý najde své místo. A protože progresivita je známkou vývoje, představujeme změnu konceptu jednotlivých pódií: každá stage bude spojená s nosným tématem a během tří nocí představí svůj unikátní příběh v podobě jednotlivých subžánrů. Pojďme si je představit!


Mothership mainstage

Matka všech matek, majestátní koráb a centrální odpaliště největších raket, jaké na festivalu najdete: od liquidu, přes mainstream až po neurofunk. V bodu singularity zažijete nezapomenutelnou opening show, vyzkoušíte si opojný stav beztíže na výletech se světovými hvězdami a odnesete si epické zážitky z místa, kde vše začíná i končí!

Temple

Představte si prostor zalitý mlžným oparem, kde se větvoví exotických rostlin proplétá s troskami postfuturistického chrámu. Proč zchátral, kdo jej opustil a proč? Nezáleží na tom, na této stagei bude platit jen jedno vyznání: drum&bass. Sakrální dimenze eklektické jednoty, prostor jednotících vibrací, v jehož zdech najdete zejména mainstream a jumpup. Amen splývající s óm.

Portal 

Projít portálem znamená vstoupit do víru nadzvukových fúzí, kde je možné zažít jakoukoli formu vlastní existence. Časoprostorová brána aktivuje jemná přediva vašich mozkových okruhů a zapne synestetické vnímání každého beatu tak, jako by byl bytostnou součástí buněčných struktur. Nechte je prostoupit silou deepu, techstepu či neurofunku na cestě k oblaku přítomného okamžiku!


Shredder 

Hledáte spíše temná zákoutí prosycená štiplavou parou a kouřem, směsicí hvězdného prachu a ostrého písku ze sléváren odlehlých kolonií, kde je jedinou odměnou za nekonečnou dřinu hluk ozubených soukolí a bušení vysokotlakých pístů? Pak budete na Shredder stage jako doma! Industriální čtvrť festivalu má ultimativní pravidlo: tvrdá práce vyžaduje tvrdou hudbu. Crossbreed a tvrdý neurofunk každou vteřinu.

Eve’s Garden 

Oáza radosti, kam si chodí intergalaktická cestovatelka Eva po svých toulkách nekonečnými eony odpočinout. Holografická zahrada s gejzíry pozitivně nabitých částic, úchvatné UV instalace tvořící pastvu pro vaše smysly. Nechte se rozpustit tam, kde i bohové rádi dlí a staňte se jedním z nich! Poháry přetékající liquid, deep a jungle drum&bass, božská ambrosie plná klidu i zdroj osvěžující stimulace.


Storm 

Stage představující platformu rezidentních DJs jednoho z nejznámějších pražských klubů Storm, místo setkávání přátel Let It Rollu, zahraničních partnerů a přátel fenomenálního světového festivalu. Ať už jste novými pasažéry v hudebním vlaku na pravidelné mezinárodní lince, nebo zkušenými veterány české klubové scény, tady se nudit nebudete. Staňte se součástí rodiny, jejímž členem může být každý!

Freedom Music Stage

Milujete drum&bass a přesto se necháte rádi inspirovat i jinými žánry? Rozšiřte své hudební obzory na jediné non-dnb stagei celého festivalu. Hudba nezná hranic a je jedno, zda jde o hip-hop, psytrance nebo techno, když jste tam, kde být svobodným je to nejdůležitější!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT