Opening Show 2019: Mothership odstartují střely největších světových producentů!

Opening Show 2019: Mothership odstartují střely největších světových producentů!

Opening show světového festivalu je delikátní záležitost. Její hudební část proto pravidelně svěřujeme do rukou nejtalentovanějším mechanikům a konstruktérům. Nejinak je tomu během další části našeho kosmického příběhu. A protože velký příběh žádá velká jména, pozvání k tvorbě hudebního doprovodu letošní ceremonie přijali Hybrid Minds & InsideInfo s trackem The Gathering, Abis s peckou Ignition, Icicle s To The Stars, The Outside Agency a jejich Asteroid Belt, nebo německé duo Neonlight s temně vyhlížející Wormhole.

Že tyto tracky neznáte? Ani nemůžete, uslyšíte je poprvé právě během odletu naší mateřské lodi na hlavní festivalové stagei.

Příběh, to je především vývoj a kontinuita. Co jste mohli zažít doposud? Z vesmírného portálu vystoupila Eva, cestovatelka nekonečným časoprostorem, hledající cestu domů. Její neúnavná snaha nás letos konečně přivede k impozantnímu korábu Mothership. Matka všech lodí má jasný cíl - odnést nás do dosud netušených zákoutí hudebních vesmírů a umožnit nám zažít další část fantastické odysey. Již zanedlouho svolá všechny ravery, aby se shromáždili k odletu, neboť sjednocení a exodus jsou nevyhnutelné! Čekají vás zásadní úkoly: připravit se ke startu a ujistit se, že jste se na cestu vypravili s těmi, se kterými chcete nové reality sdílet. Nezapomeňte na nikoho, připravte se k aktivaci žhavých palivových trysek, odklápění stabilizačních ramen, rachotu přídavných motorů a pnutí hydraulických pístů! Finální odpočet do Opening Show Let It Roll 2019 se blíží!


LET IT ROLL OPENING SHOW 2019

BY

ABIS | ICICLE | INSIDEINFO & HYBRID MINDS | NEONLIGHT | THE OUTSIDE AGENCY


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT