History of Let It Roll

2021

The Renegade Festival 2021

Po obrovských ohlasech jsme se i další rok vrátili do Mlékojed na pokračování úspěšného The Renegade Festivalu! Na srpnové drum & bassové koupačce jsme společně se zahraničními headlinery úspěšně uzavřeli letní sezónu.

2021

Let It Roll: Save The Rave

Na tradiční letní festival jsme si ještě museli potkat, na milovickém letišti jsme se i tak po dvouletém čekání potkali. Pro nejvěrnější fanoušky jsme uspořádali komornější SAVE THE RAVE, který měl za cíl jediné – oslavit společnou lásku hudbě, potkat se s drum & bassovou rodinou, zachránit rave a užít si poslední vystoupení Noisia na letním festivale!

2021

Renegade Prague: The Awakening

Rok 2021 jsme odstartovali akcí Renegade Prague: The Awakening, se kterou jsme vzkříšili drum & bassovou sezónu. Na line upu nechyběli zahraniční headlineři, kteří během dvou červnových dní ovládli Křižíkovu Fontánu na Výstavišti Holešovice.

2020

The Renegade Festival

Kvůli Covid-19 jsme byli nuceni přeložit letní edici festivalu na další rok. Uspořádali jsme však The Renegade Festival, který nám umožnil oslavit lásku k drum & bassu v rámci daných bezpečnostních opatření. 

2020

Let It Roll Winter 2020

Dvoudenní drum & bassový svátek v nové lokaci Forum Karlín. V moderních prostorách jsme byli svědky starodávného rituálu pod obrovskou Temple stage.

2019

Let It Roll 2019

Další skvělý ročník festivalu s tématem TO THE STARS. Festivalový areál ozdobilo pět stagí s unikátním stage designem. Portál, Shedder, Eve’s garden, Temple a Mothership. Poprvé v historii hlavní stage pracovala s 3D prvky a obrovskou led obrazovkou.

2019

Let It Roll Winter 2019

První dvoudenní Let It Roll Winter proběhl v Malé Sportovní Hale na pražském Výstavišti. Unikátní stage design v podobě Portálu nás během únorového víkendu teleportoval do galaxie plné špičkového drum & bassu.