Labelové noci se vrací na Let It Roll

Immortalz, labely jsou zpět!

Let It Roll 2022 představí několik novinek. Tou první, vlastně tak trochu staronovou, je návrat podiových takeoverů předními drum & bassovými labely. Každý z festivalových večerů tím pádem přinese showcase jmen spojených s daným vydavatelstvím na Madhouse stage v hudebním areálu.

Vše odstartuje čtvrteční takeover v podání londýnského labelu Hospital Records. Hospital oslavil v loňském roce už 25 let svého fungování a řadí se tak mezi nejdéle existující drum & bassové labely vůbec. Na jejich takeoveru vystoupí například producent roku 2020 dle ankety Drum&Bass Arena Awards Metrik a spousta dalších zajímavých artists. Čtvrteční noc tím pádem bude až po strop nabitá melodiemi i tanečním drum & bassem!

Páteční štafetu převezme další z velkých londýnských labelů, Critical Music. Ten v letošním roce slaví 20. výročí od svého založení a jejich stage takeover na Let It Rollu bude tak součástí šňůry speciálních vystoupení k této příležitosti. Na hvězdnou sestavu DJs a producentů bude samozřejmě dohlížet label boss Kasra, představí se také ruský bohatýr Enei či dua Fade Black a QZB i další. Čeká nás tak noc plná futuristického tech zvuku!

V sobotu pak celou ideu dovede do finiše kultovní label 1985 Music belgického producenta Alixe Pereze. Za svou relativně krátkou dobu fungování, tedy alespoň ve srovnání s předchozími giganty, si získal přízeň tisíců fanoušků po celém světě. Hned rok po svém založení vyhrál cenu Best Newcomer Label v anketě Drum&Bass Arena Awards 2017. Vyznačuje se především nekompromisním přístupem k A&R a výraznou vizuální prezentací. K Alixovi se za mixem připojí jména jako Monty, Visages či Kyrist, speciálním hostem bude také trio The Sauce, kteří v ČR vystoupí na festivalu vůbec poprvé. Takže si pište do deníčku, že sobota bude sakra deep!

Bližší informace o složení jednotlivých pódiových label takeovers budou zveřejňovány v následujících týdnech, těšit se můžete také na spoustu exkluzivního obsahu včetně rozhovorů s umělci, DJ mixů a IG takeoverů s vybranými umělci na festivalovém profilu. Začínáme již dnes s oznamovačkou takeoveru 1985 Music!

Pro to nejčerstvější info sledujte naše sociální sítě – Facebook fanpageskupinu Let It Roll family, Instagram a TikTok.

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

LET IT ROLL MERCHANDISE


 

1985 Music
1985 Music