Kompletní lineup na Let It Roll 2022 je venku!

Ačkoliv nám jen pár dní zpět začalo jaro, my už se naplno soustředíme na přípravy letního festivalu. A jedním z dalších milníků našich příprav je zveřejnění finální fáze lineupu Let It Roll 2022. Ten je opět, jak bylo v dobách před pandemií zvykem, nabitý plejádou nejzářivějších hvězd drum & bassového nebe, plný skvělých zahraničních DJs a producentů, a také přehlídkou vybraných zástupců české a slovenské scény. A i oni, stejně tak jako vy, vyslyšeli naše volání, a budou s námi během prvního srpnového víkendu na milovickém letišti formovat své osudy!

Než se ale pustíme do samotného finálního lineupu, dovolte nám s vámi sdílet ještě jednu důležitou informaci. Let It Roll totiž jako brand letos oslavuje již 20 let své existence, v roce 2002 si totiž odbyl svou premiéru v pražském klubu Mlejn. A jak se sluší a patří, tohle jubileum letos pořádně oslavíme! Což nás přivádí zpět ke jménům, která s námi letos toto výročí oslaví.

Vypisovat všechny, kteří zaujmuli svá místa na plakátě, by bylo na dlouho. Pojďme si tedy zmínit alespoň pár z nich – dřív, než se sami pustíte do hledání svých oblíbenců v seznamu čítajícím desítky jmen. K již oznámeným vystupujícím přibyli také vyhlášení mistři svého řemesla za mixem jako DJ Marky či Friction. Fanoušci energického melodického drum & bassu zaplesají nad jmény jako Culture Shock, Delta Heavy, Matrix & Futurebound nebo aktuální australský objev Luude. Neurofunkovou smršť rozpoutají Eatbrain League, Magnetude, Mefjus, State Of Mind, Synergy a další. V souvislosti se stage takeovery také přibyla celá řada jmen reprezentujících labely Hospital Records a 1985 Music.

Sluší se zmínit také silná sestava českých a slovenských producentů a DJs, která je letos nabitější než kdy dřív! Posuďte sami – A-Cray, B-Complex, Changing Faces, Forbidden Society, Holotrope, Kutlo, Madface, Magenta, QO, Rido, Ripple, Simple Souls, Symplex, Trilo a ani další nebudou na Let It Roll 2022 chybět!

 

 

A aby toho všeho nebylo ještě málo, za zmínku stojí také informace, že od 6. 4. 2022 spouštíme předprodej limitovaného množství pátečních jednodenních vstupenek s kempem. Takže v případě, že si chcete vychutnat pouze páteční vystoupení Pendulum Live, toto je vaše šance!

Tak, a teď, když jsme ze sebe dostali tohle tajemství, se pojďme společně zaradovat nad tím, že letošní festival konečně proběhne naplno, tak, jak jsme na něj po celá léta existence Let It Rollu zvyklí. Věřte nám, když říkáme, že už se nemůžeme dočkat. A něco nám říká, že vy také ne.

Odpočet pokračuje, už aby tu bylo léto a s ním Let It Roll 2022!

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

LET IT ROLL MERCHANDISE