Pracovní pozice – Customer Care

PRACOVNÍ POZICE – CUSTOMER CARE

(Praha, full time job, Freelance)

O BEATWORX

Jsme česká promotérská společnost Beatworx. Vytváříme zážitky pro hudební fanoušky, vybudovali jsme Let it Roll, největší drum & bassový festival na světě a pracujeme na akcích  Imagination, Audio Zoo, Devastator.  Pro naše  festivaly jsme začali tvořit úspěšný a inovativní festivalový merchandise. Ve firmě si ceníme hlavně týmovou práci, kreativitu, ochotu učit se, vášeň pro hudbu a integritu (férovost).

O TVOJÍ ROLI

Tvá úloha bude spočívat v komunikaci s návštěvníky a fanoušky našich akcí. Budeš jim odpovídat na dotazy prostřednictvím zpráv a komentářů na Facebooku a Instagramu. Na starost budeš mít také odpovídání na e-maily a pravidelné tvoření a rozesílání mailingu. Spolu se správcem webu budeš na webu pravidelně aktualizovat informace dostupné našim návštěvníkům k jednotlivým akcím na základě nejčastějších dotazů. Před akcí budeš vytvářet tzv. praktické informace, což je souhrn informací, které by návštěvníci před akcí měli znát a v den akce budeš na místě online odpovídat na všechny dotazy a reagovat na komentáře a v případě potřeby pomáhat marketingovému týmu. Po akci pak budeš mít na starosti zhodnocení akce za customer care s čímž souvisí také tvorba dotazníků spokojenosti a jejich vyhodnocení. Obecně bys měl/a sledovat trendy a customer care v naší firmě rozvíjet.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komunikace s návštěvníky a fanoušky našich akcí napříč všemi platformami na denní bázi
  • Tvorba a rozesílání mailingu
  • Tvorba FAQs na základě nejčastějších dotazů
  • Aktualizace informací na webu
  • Tvorba praktických informací k dané akcí
  • Tvorba dotazníků spokojenosti a jejich analýza
  • Report počtu přijatých a nejčastějších zpráv

POŽADUJEME

  • Pozitivní vztah k hudbě a kultuře
  • Empatii
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Perfektní znalost českého jazyka a gramatiky
  • Anglický jazyk slovem i písmem na úrovni (B1-B2)
  • Znalost prostředí sociálních sítí (Facebook, Instagram)
  • Vysoké pracovní nasazení a loajální přístup
  • Inovativní přístup k práci
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Poctivost, pevnost názorů

NABÍZÍME

  • Perspektivní práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • Částečná práce z domova v kombinaci s působením v kanceláři na Praze 3
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní benefity a vzdělání
  • Práci v přátelském kolektivu a se zkušenými kolegy
  • Možnost realizovat a rozvíjet vlastní nápady
  • Podporu a mentoring
  • Nástup v průběhu prosince/ledna

V případě zájmu zasílejte svá CV a motivační dopis “Proč právě já?” na info@beatworx.cz (je nutné poslat oba dokumenty) do 1. 12. 2021. Po tomto datu všem odpovíme a případně pošleme více informací.

Budeme se těšit! 🙂