Kariéra

Hledá se grafik pro festivalový merchandise!

Společnost: Beatworx s.r.o.

Pozice: Grafik

Místo výkonu: Externě

Předpokládaný nástup: možný ihned!

Milujeme hudbu a je to znát na všem, co děláme. Společně a s láskou tvoříme několik hudebních eventů jak v Česku, tak v zahraničí… možná nějaké znáš. Říká ti něco Let It Roll, Imagination nebo Devastator? To jsme my, parta hudebních nadšenců a právě teď hledáme někoho dalšího. Chceš se přidat do přátelského týmu, který táhne za jeden provaz? Hledáme šikovného grafika, který s námi bude tvořit festivalový merch.

Popis pozice:

Tvým úkolem bude tvorba designů a tiskových dat pro festivalový merchandise. Očekáváme, že máš kreativní přístup, smysl pro detail a lásku k hudbě i porozumění mladé komunity hudebních fanoušků. Spolehlivost a dochvilnost snad ani nemusíme zmiňovat a deadline se musí plnit, přes to u nás nejede vlak.

Náplň práce:

  • Tvorba designů pro festivalový merchandise
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme:

  • Kreativitu, spolehlivost a smysl pro detail
  • Znalost práce s Adobe Photoshop (Adobe Illustrator)
  • Schopnost dodržovat stanovené termíny

Nabízíme:

  • Podílet se na tváři velké festivalové společnosti
  • Práci v mladém a kreativnim kolektivu
  • Možnost pracovat externě z domu
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Možnost účastnit se námi pořádaných festivalů

Vážné zájemce prosíme, aby posílali své portfolio, CV s fotografií a jeden grafický návrh merchandise pro jednu z výše zmíněných značek na email: info@beatworx.cz s předmětem “Grafik pro festivalový merchandise”. Vybraní adepti na pracovní pozici budou kontaktováni a pozváni k osobnímu/virtuálnímu pohovoru.

Scroll to Top