Jak vypadá první fáze lineupu na SAVE THE RAVE?

Immortalz! Léto je tu a navzdory neradostným vyhlídkám měsíců minulých nás první srpnový víkend čeká návrat do Mekky mimozemské Drum & Bassové civilizace. Milovické letiště opět ožije zvuky z jiné galaxie a my tak budeme mít společně šanci zachránit RAVE!

Kromě dost možná jednoho z posledních vystoupení legendárního holandského tria NOISIA v rámci jejich odložené Farewell Tour a populárního projektu Koven vám teď přinášíme várku dalších skvělých jmen.

V čele tohoto all-star týmu se představí hned několik držitelů ocenění z loňské ankety Drum&Bass Arena Awards. Kromě již zmíněné nejlepší vokalistky Katie z projektu Koven bude ranvej praskat při setu nejoblíbenějšího dnb DJe A.M.C a své debutové album Ex Machina také konečně bude mít šanci českému publiku představit i vítěz kategorie producentů – Metrik.

Nebudou chybět ani další často skloňovaná jména posledních let, svůj nezaměnitelný zvuk představí holandský postrach rodiny IMANU či britský samorost Kanine. Milovníci ryze tanečního Drum & Bassu i fanoušci holandského labelu Liquicity si vychutnají set jedné z figur nastupující generace, Andromedika. Těm, kdo to mají rádi temné, se do noty určitě trefí b2b set zástupců labelu Blackout Music, Pythius a Neonlight.

Výzvu zachránit RAVE pak přijaly i vycházející hvězdy experimentálního temného zvuku, které můžete znát především z progresivních labelů jako DIVIDID či Nëu. Konkrétně se za mixem představí německý atmosférický virtuos Tom Finster, který se během 3 let od svého debutového releasu propracoval až k remixování Camo & Krooked. Dále nás pak čeká b2b set francouzských mladíků – The Caracal Project a Skylark – jejichž produkce v posledních měsících dobývá ušní bubínky tisíců nových fanoušků.

Čeká nás tedy pořádně pestrá sestava zaběhlých jmen i nové krve, a to je jen začátek. V průběhu následujících dní se k nim přidají ještě další DJs a společně si vezmeme zpět festivalové léto. Vstupenky v předprodeji jsou stále k dispozici, tak neváhejte a připojte se k nám. SAVE THE RAVE!


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK UDÁLOST