Jak vypadá druhá fáze lineupu na Let It Roll 2022?

To, že v zimě už žijeme létem, platí v posledních letech dvojnásob. A tak i když je teprve leden, my už pevně upíráme zrak k prvnímu srpnovému víkendu, kdy nás čeká Let It Roll 2022. Takový, na který jsme všichni zvyklí. Takový, na jaký se už nějakou dobu všichni těšíme. O to víc jsme odhodlání ho letos posunout ještě dál! A protože těch pár měsíců zbývajících do festivalu uteče jako voda, nastal čas odhalit druhou fázi lineupu a s ní kupu dalších jmen, na která se už teď můžete těšit.

Chyběl vám mezi doposud oznámenými jmény nejpopulárnější DJ současnosti? Nebojte, ani letos A.M.C na Let It Rollu chybět nebude. Stejně tak další naši oblíbenci Koven, Maduk či Metrik. Kdo se k nám ještě v roce 2022 vrátí? Alix Perez, Black Sun Empire nebo Kanine. A taky Bou! Tenhle (pořád ještě) mladík dělá v posledních letech na scéně pořádné vlny, loni založil vlastní label Gossip, kde už stihl vydat několik pořádně horkých věcí! A aby toho nebylo málo, má na svědomí i pecku Streetside, která obletěla celý (nejen drum & bassový) svět!

A dál? V srpnu nás navštíví také řada dalších skvělých producentů – Andromedik, IMANU, K Motionz, Kasra, Levela, Merikan, Millbrook, Neonlight, Pythius, QZB, TC, Teddy Killerz, Technimatic a Turno. Netlačte se, na všechny se dostane!

Let It Roll 2022 je naší hlavní prioritou, nedržíme se zpět v žádném ohledu. Chceme, abyste se ho nemohli dočkat, jako by měl být váš úplně první. Chceme, abyste při odjezdu zamáčkli slzu…nebo jich klidně uronili tisíc. Chceme, aby to byl festival, na který se od roku 2019 těšíte, a na který budete do konce života vzpomínat. Jdete do toho s námi?

Vstupenky zakoupíte v předprodeji na našem webu.

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

LET IT ROLL MERCHANDISE