Cashless

POHODLNĚJŠÍ FESTIVAL S CASHLESS SYSTÉMEM NFCtron? UŽIJTE SI LET IT ROLL BEZ ZBYTEČNÝCH FRONT, S PŘEHLEDEM O VAŠICH FINANCÍCH A PŘEDEVŠÍM BEZPEČNĚ!  

CO JE TO CASHLESS?

 • festivalová peněženka
 • bezpečný způsob placení na všech prodejních místech na festivalu
 • čipový festivalový náramek, který slouží jako vstupenka opravňující návštěvníky ke vstupu do areálu letního festivalu a pohybu po něm


V následujících krocích naleznete, jakým způsobem funguje náš Cashless systém NFCtron, jak si dobijete peníze, jak se zaregistrujete, a jakým způsobem vaše peníze vracíme zpět. Čtěte pozorně.

Jak Cashless systém NFCtron funguje na festivalu?

 1. Při vstupu do areálu vám v páskovacím stanu bude vydán festivalový náramek s čipem na základě zakoupených vstupenek, které předložíte našim operátorům. Pokud jste zakoupili i vstupenku do kempu, je nutné ji také předložit v našem páskovacím stanu, abychom vám vydali správně označený náramek a systém vás následně pustil i do předplaceného kempu. I letos je možnost dobít si svůj náramek dopředu. (viz. MŮŽU SI DOBÍT SVŮJ ÚČET PŘED FESTIVALEM?)
 2. Stáhněte si aplikaci NFCtron (android | ios). Po průchodu swapem si jejím prostřednictvím můžete načíst svůj čip a od té chvíle máte veškeré informace k dispozici (výši dobití, elektronické účtenky, množství zakoupených vratných kelímků atd.). Po skončení festivalu z této aplikace jednoduše požádáte i o refundaci.
 3. Na TOP-UP stanici si dobijete svůj náramek. Jediný poplatek spojený s využíváním cashless systému je za první dobití čipu na místě. První dobití na místě je zpoplatněno částkou 50 Kč / 1 BLT. Při dobití online žádný poplatek neplatíte. Platit na TOP-UP stanicích můžete hotově (CZK/EUR) i kartou. Pokud jste si přednabil/a náramek online (viz. MŮŽU SI DOBÍT SVŮJ ÚČET PŘED FESTIVALEM?), vaše peníze se ihned po propojení vstupenky a náramku automaticky nahrají na náramek. Při přednabití online není účtován jednorázový poplatek 50 Kč/1BLT.
 4. Minimální částka pro dobití je 150,- / 3BLT 
 5. Jak se dozvíte, kolik Boltů zbývá na vašem náramku? Při každé platbě si můžete zkontrolovat zůstatek i strženou částku na prodejním zařízení u prodejce. Pokud jste si dobili dopředu, stav svého účtu máte možnost sledovat ve své ONLINE ÚČTENCE (viz, CO JE ONLINE ELEKTRONICKÁ ÚČTENKA). Pokud jste si dopředu nenabili, stáhněte si APLIKACI NFCtron, klikněte na načíst čip a sledujte stav svého účtu přímo v aplikaci. Při vyčerpání Boltů si můžete svůj náramek dobíjet pouze na TOP-UP stanicích. Online dobití je letos možné pouze dopředu před festivalem.
 6. Po skončení festivalu můžete zažádat o vrácení neutracených boltů, tzv. refundaci prostřednictvím své ONLINE ÚČTENKY nebo přímo z APLIKACE NFCtron. Refundovat lze jakákoliv zbývající částka. Refundace není zpoplatněna a probíhá POUZE 14 DNÍ, čili do 21. SRPNA 2022.

UPOZORNĚNÍ: Pokud jste si dobili dopředu před festivalem, stav svého účtu máte možnost sledovat ve své ONLINE ÚČTENCE (viz, CO JE ONLINE ELEKTRONICKÁ ÚČTENKA). Pokud jste si dopředu nenabili, stáhněte si APLIKACI NFCtron, klikněta na NAČÍST ČIP a sledujte stav svého účtu přímo v aplikaci.

CO JE ONLINE ÚČTENKA

1) Doklady o koupi, daňové doklady ke každé transakci máte ve své online účtence.

2) Najdete tam také aktuální zůstatek na čipu s možností vrátit si peníze na bankovní účet zdarma do 14 dní od skončení akce.

3) Na online účtenku se dostanete pokud jste si nabili dopředu před festivalem.

APLIKACE NFCtron

1) Nabízí kompletní přehled všech transakcí přímo ve vašem mobilu, s možností ohodnotit každé prodejní místo.

2) Po skončení festivalu jejím prostřednictví jednoduše zažádáte o vrácení neutracených prostředků.

MŮŽU SI DOBÍT SVŮJ ÚČET PŘED FESTIVALEM?

 1. Ano, navštivte profil naší akce na stránce NFCtron Pass: https://pass.nfctron.com/let-it-roll-2022 
 2. Vložte číslo vaší festivalové vstupenky (nikoliv vstupenky do kempu nebo na parkování), jméno držitele této vstupenky a nahrajte si peníze (minimální částka dobití je 150,-/3BLT) Nabití předem není zpoplatněno.


CHCI VRÁTIT SVÉ PENÍZE Z FESTIVALU – REFUNDACE

Po skončení akce si jednoduše ve své ONLINE ÚČTENCE nebo APLIKACI NFCtron zažádejte o refundaci nevyčerpaných Boltů.

1) V ONLINE ÚCŤENCE – Na hlavní kartě uvidíte vrátit si kredit. Po kliknutí si můžete vytvořit žádost o vrácení zbylého kreditu.

2) V APLIKACI NFCtron – Stačí kliknout na NAČÍST ČIP -> Pro vrácení vašeho zůstatku klikněte zde -> ZAŽÁDAT O REFUNDACI a dále postupujte dle instrukcí.

3) Následně vyberete zemi. Pokud máte účet vedený v České republice, vyberte Česká republika. Pokud máte bankovní účet vedený v jiné evropské zemi, vyberte Evropa.

4) Po zadání čísla bankovního účtu nebo IBAN a jména držitele (pokud se jedná o SEPA platbu) stačí pouze potvrdit žádost. Žádné jiné údaje pro vrácení nepotřebujeme.

5) Požadavek je zpracováván standardně do 14 pracovních dnů.

Pokud jste si dopředu nenabili a nechcete si ani stahovat aplikaci, požádejte kdykoliv v průběhu festivalu v místě dobíjení TOP-UP o tištěný informační papír s QR kódem. Po načtení QR kódu si otevřete elektronickou účtenku, jejímž prostřednictvím o refundaci zažádáte (viz. kroky výše).

Pravidla vracení financí

Vracení nevypotřebovaných financí je kontrolováno automaticky systémem. Váš požadavek může být dočasně zamítnut a následně můžete být vyzváni k vysvětlení požadavku v následujících případech:

 • Opakování identického bankovního účtu napříč více než 3 požadavky.
 • Vysoký rozdíl vrácených kelímků oproti zaplaceným zálohám.
 • Méně než 2 provedené transakce na akci.NFCtron nesbírá žádné osobní údaje, veškeré informace slouží pouze jednorázově k vyplacení zůstatku kreditu na bankovní účet.

OD KDY DO KDY MOHU O REFUNDACI ZAŽÁDAT?

Refundace probíhají přes Online účtenku nebo aplikaci a budou spuštěny v neděli 7. 8. 2022 ve 14:00 a uzavřeny v 21. 8. 2022 v 00:00

 MÁTE POTÍŽE S CASHLESS SYSTÉMEM NFCtron? RÁDI VÁM POMŮŽEME – CUSTOMER CARE

Nastane-li situace, kdy si nevíte rady s Cashless systémem NFCtron obraťte se, prosím, na naše zákaznické centrum v místě festivalu (označeno jako CASHLESS CUSTOMER CARE), případně vám poradíme po mailu info@nfctron.com

Přečtěte si pozorně Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

Přejeme Vám, abyste si festival LET IT ROLL 2022 užili a těšíme se na vás první srpnový víkend v areálu milovického letiště!