Cashless

POHODLNĚJŠÍ FESTIVAL S CASHLESS SYSTÉMEM? UŽIJTE SI LET IT ROLL BEZ ZBYTEČNÝCH FRONT, S PŘEHLEDEM O VAŠICH FINANCÍCH A PŘEDEVŠÍM BEZPEČNĚ!

V této sekci naleznete veškeré informace o tom, co Cashless je, jak funguje, jak zkontrolovat stav vašeho účtu, na koho se obrátit v případě potíží a otázky na vaše odpovědi.


VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY     |    ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ    |   OTÁZKY & ODPOVĚDI

CO JE TO CASHLESS?

 • festivalová peněženka
 • bezpečný způsob placení na všech prodejních místech na festivalu
 • čipový festivalový náramek, který slouží jako vstupenka opravňující návštěvníky ke vstupu do areálu letního festivalu a pohybu po něm (na Let It Roll Winter slouží čipový náramek pouze jako platidlo)

JAK CASHLESS FUNGUJE?

 • bezhotovostní platební systémy fungují podobným způsobem jako kreditní, debetní nebo tranzitní karty. Váš festivalový náramek vám bude sloužit jako digitální peněženka k nákupům na festivalu, a to pouhým přiložením vašeho náramku k platebnímu terminálu. Na čip se nahraje festivalová měna = BOLT, kterou se platí v areálu festivalu. Dobití je možné provést na Top Up stáncích v areálu nebo online.
 • na festivalu jsou akceptovány pouze platby prostřednictvím cashless náramků
 • konkrétní informace týkající se daného festivalu naleznete na www.letitroll.cz v MENU v sekci UDÁLOSTI, kde si kliknete na festival, který chcete navštívit

JAK JEDNODUŠE PRACOVAT SE SVÝM ÚČTEM – registrace, kontrola, refundace?

 • Registrace – probíhá vždy pár dní před blížícím se festivalem, postupy registrace se liší, proto je zveřejňujeme vždy u konkrétního festivalu. Registrace a dobíjení peněz je zdarma.
 • Stav cashless konta – pokud máte váš náramek zaregistrován ve svém online Cashless účtu, můžete jej kontrolovat i dobíjet podle potřeby. Při každém placení se vám na čtecím zařízení zobrazí zůstatek Boltů na náramku. Při stavu 6 a méně Boltů se vám při placení zobrazí upozornění na nízký zůstatek tak, že při přiložení náramku / čipu k platebnímu terminálu se terminál rozsvítí oranžově.
 • Refundace – Pro správné provedení refundace NIKDY NEVYHAZUJTE  A PEČLIVĚ USCHOVEJTE SVŮJ NÁRAMEK, přišli byste tak o své unikátní kódy na zadní straně čipu a bez nich by nebylo možné refundaci provést.

CHCI VRÁTIT SVÉ PENÍZE Z FESTIVALU – REFUNDACE

1) Při dobíjení online pomocí chytrého telefonu
Při dobíjení cashless náramku se vám vaše peníze vrátí automaticky zpět na účet (refundační poplatek 1BLT). Upozornění: Pokud jste využil/a dobíjení online, ale také dobíjení na místě, je třeba vyplnit refundační formulář. Částka, která byla dobita online bude vrácena automaticky, částka dobitá na místě na Top Up stánku, bude vrácena na základě refundačního formuláře.

2) Při dobíjení na TOP UP stanicích
V následujících krocích vám pomůžeme s navrácením vašich peněz.
– Připravte si svůj náramek s unikátními čísly, které naleznete na zadní straně čipu
– Zaregistrujte se pomocí e-mailu a hesla (max. 16 znaků) – nelze použít přihlašovací údaje z předešlého ročníku
– Zaregistujte svůj náramek pomoci 16 místného čísla na zadní straně čipu
– Vyplňte refundační formulář a odešlete
– Vaše peníze se vám vrátí do 1 měsíce od odeslání refundačního formuláře. Berte prosím na vědomí, že při špatně zadaných údajích se doba vrácení peněz prodlužuje.

Upozornění:  
Návštěvník zodpovídá za poskytnutí pravdivých informací. V případě nutnosti opětovného zaslání platby či v případě žádosti o refundaci po uplynutí termínu refundací, bude účtován jednorázový poplatek 2 Bolty (prosíme, dávejte ve vlastním zájmu pozor na správnost zadaných údajů a jejich včasné odeslání).
Svůj náramek s čipem po festivalu nevyhazujte a nikomu nedávejte, pokud vám na něm stále zbývají peníze.

PODMÍNKY PRO SPRÁVNÉ PROVEDENÍ REFUNDACE:

 • Konkrétní podmínky a minimum refundovatelné částky naleznete v Cashless informacích u události
 • U veškerých refundací je stanoven poplatek 1 Bolt za refundaci
 • V případě zadání špatných údajů v rámci žádosti o refundaci a nutnosti opětovného zaslání platby či v případě žádosti o refundaci po uplynutí termínu refundací, bude účtován jednorázový poplatek 2 Bolty (prosíme, dávejte ve vlastním zájmu pozor na správnost zadaných údajů a jejich včasné odeslání)
 • Refundace na místě není možná a probíhá pouze online po festivalu, prostřednictvím zaregistrovaného Cashless účtu
 • Refundace může být zpoplatněna navíc poplatky ze strany banky jejího příjemce

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

V případě potíží s čipem, platbou či dobitím, a to i během festivalu, se prosím obraťte na naši zákaznickou podporu buď na Customer Care stánku nebo na e-mail cashless@letitroll.cz. Naši zaměstnanci jsou vám vždy k dispozici.

Přečtěte si pozorně Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů. Máte-li něco na srdci, podívejte se, zda jsme vám už neodpověděli v sekci Otázky & Odpovědi

 

Těšíme se na vaši účast na festivalech Let It Roll!