Cashless

POHODLNĚJŠÍ FESTIVAL S CASHLESS SYSTÉMEM NFCtron? UŽIJTE SI LET IT ROLL BEZ ZBYTEČNÝCH FRONT, S PŘEHLEDEM O VAŠICH FINANCÍCH A PŘEDEVŠÍM BEZPEČNĚ!  

 

CO JE TO CASHLESS?

 • festivalová peněženka
 • bezpečný způsob placení na všech prodejních místech na festivalu
 • čipový festivalový náramek, který slouží jako vstupenka opravňující návštěvníky ke vstupu do areálu letního festivalu a pohybu po něm

 

JAK CASHLESS SYSTÉM NFCTRON FUNGUJE NA FESTIVALU?

 1. Při vstupu do areálu vám v páskovacím stanu bude vydán festivalový náramek s čipem na základě zakoupených vstupenek, které předložíte našim operátorům. Pokud jste zakoupili i vstupenku do kempu, je nutné ji také předložit v našem páskovacím stanu, abychom vám vydali správně označený náramek a systém vás následně pustil i do předplaceného kempu. I letos je možnost dobít si svůj náramek dopředu. (viz. MŮŽU SI DOBÍT SVŮJ ÚČET PŘED FESTIVALEM?) 
 2. Na TOP-UP stanici si dobijete svůj náramek. Jediný poplatek spojený s využíváním cashless systému je za první dobití čipu na místě. První dobití na místě je zpoplatněno. Při dobití online žádný poplatek neplatíte. Platit na TOP-UP stanicích můžete hotově (CZK/EUR) i kartou. Informační papír, který obdržíte při prvním dobití si pečlivě uschovejte nebo ji jej vyfoťte do mobilního telefonu. Pokud jste si přednabil/a náramek online (viz. MŮŽU SI DOBÍT SVŮJ ÚČET PŘED FESTIVALEM?), vaše peníze se ihned po propojení vstupenky a náramku automaticky nahrají na náramek. 
 3. Minimální částka pro dobití je 100,-. 
 4. Jak se dozvíte, kolik Boltů zbývá na vašem náramku? Při každé platbě si můžete zkontrolovat zůstatek i strženou částku na prodejním zařízení u prodejce nebo ve své ONLINE ÚČTENCE (viz, CO JE ONLINE ELEKTRONICKÁ ÚČTENKA). Při vyčerpání Boltů si můžete svůj náramek dobíjet pouze na TOP-UP stanicích. Online dobití je letos možné pouze dopředu před festivalem. 
 5. Po skončení festivalu můžete zažádat o vrácení neutracených boltů, tzv. refundaci prostřednictvím své ONLINE ÚČTENKY. Refundovat lze jakákoliv zbývající částka. Refundace není zpoplatněna a probíhá POUZE 14 DNÍ, čili do 21. SRPNA 2022.

UPOZORNĚNÍ: Informační papír, který obdržíte při prvním dobití si pečlivě uschovejte nebo vyfoťte na mobilní telefon. Pokud účtenku vyhazujete, doporučujeme přetrhnout QR kód na ní obsažený. Při ztrátě tištěného informačního papíru si jej můžete nechat znovu vytisknout při dalším dobití.  

 

CASHLESS ÚČET JE MOŽNÉ DOBÍT JIŽ PŘED FESTIVALEM BEZ POPLATKU!

Chci si dobít účet

Dobít si účet online bude možné 14 dní před festivalem.

 

CO JE ONLINE ÚČTENKA

1) Doklady o koupi, daňové doklady ke každé transakci máte ve své online účtence.

2) Najdete tam také aktuální zůstatek na čipu s možností vrátit si peníze na bankovní účet zdarma do 14 dní od skončení akce.

3) Na online účtenku se dostanete skrze odkaz nebo QR kód na tištěném informačním papíře, který získáte při prvním dobití kreditu na čip. 

 

CHCI VRÁTIT SVÉ PENÍZE Z FESTIVALU – REFUNDACE

1) Po skončení akce si vezměte tištěný informační papír, který jste dostali při svém prvním dobití.

2) Pomocí odkazu nebo načtením QR kódu si otevřete online účtenku.

3) Na hlavní kartě uvidíte vrátit si kredit. Po kliknutí si můžete vytvořit žádost o vrácení zbylého kreditu.

4) Následně vyberete zemi. Pokud máte účet vedený v České republice, vyberte Česká republika. Pokud máte bankovní účet vedený v jiné evropské zemi, vyberte Evropa.

5) Po zadání čísla bankovního účtu nebo IBAN a jména držitele (pokud se jedná o SEPA platbu) stačí pouze potvrdit žádost. Žádné jiné údaje pro vrácení nepotřebujeme.

6) Požadavek je zpracováván standardně do 14 pracovních dnů. 

Při ztrátě tištěného informačního papíru si jej můžete nechat znovu vytisknout při dalším dobití.

 

PRAVIDLA VRÁCENÍ FINANCÍ

Vracení nevypotřebovaných financí je kontrolováno automaticky systémem. Váš požadavek může být dočasně zamítnut a následně můžete být vyzváni k vysvětlení požadavku v následujících případech:

 • Opakování identického bankovního účtu napříč více než 3 požadavky.
 • Méně než 2 provedené transakce na akci.

  NFCtron nesbírá žádné osobní údaje, veškeré informace slouží pouze jednorázově k vyplacení zůstatku kreditu na bankovní účet.

 

OD KDY DO KDY MOHU ZASLAT O REFUNDACI ZAŽÁDAT?

Refundace probíhají přes Online účtenku a budou spuštěny v neděli 7. 8. 2022 ve 14:00 a uzavřeny v 21. 8. 2022 v 00:00 

 

MÁTE POTÍŽE S CASHLESS SYSTÉMEM NFCtron? RÁDI VÁM POMŮŽEME – CUSTOMER CARE

Nastane-li situace, kdy si nevíte rady s Cashless systémem NFCtron obraťte se, prosím, na naše zákaznické centrum v místě festivalu (označeno jako CASHLESS CUSTOMER CARE), případně vám poradíme po mailu info@nfctron.com

Přečtěte si pozorně Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

Máte-li něco na srdci, podívejte se, zda jsme vám už neodpověděli v sekci Otázky & Odpovědi 

Přejeme Vám, abyste si festival Let It Roll 2022 užili a těšíme se na vás první srpnový víkend v areálu milovického letiště!

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY     |    ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ