Hvězdný drum & bassový lineup míří do Ostravy už tento měsíc!

Velikáni Drum & Bassové scény v čele s loučícím se legendárním holandským triem Noisia zavítají do Ostravy. V sobotu 23. října 2021 v Trojhalí Karolina tam totiž už popáté proběhne akce Let It Roll On Tour. Po několika vynucených změnách termínu se tak konečně dočkáme nadupané show v čele s novým stage designem!

Hlavním tahákem Let It Roll On Tour 2021 je bezesporu poslední vystoupení Noisie na českém území, a jedno z jejich posledních vystoupení vůbec. Na podzim roku 2019 totiž veřejně oznámili ukončení společného působení na hudební scéně a na rok 2020 naplánovali své rozloučení v podobě Farewell Tour. Vzhledem k okolnostem však byli nuceni turné přeplánovat a my tak budeme mít poslední šanci vychutnat si jejich show právě v rámci Let It Roll On Tour 2021. Že je rozhodně na co se těšit potvrdili svými skvělými sety jak na srpnovém festivalu Save The Rave, tak na Let It Roll stage v rámci eventu Hospitality In The Woods, během kterého se na pódiu dokonce na pár minut objevil i Skrillex.

Let It Roll On Tour 2021 bude již pátou zastávkou tohoto eventu v ostravském Trojhalí Karolina, kde se pravidelně koná již od roku 2016. Nepočítáme-li tedy loňskou vynucenou přestávku. Během uplynulých ročníků se tak tamnímu publiku představila jména jako A.M.C, Black Sun Empire, Ed Rush, Gydra, High Contrast, Hybrid Minds, Jade & Mindscape, Katharsys, Macky Gee, Mefjus, Misanthrop, Pendulum (DJ set), Phace, René LaVice, State Of Mind, Teddy Killerz, The Prototypes či The Upbeats. Kromě skvělých DJs se v průběhu let měnila také podoba stage, naposledy se v roce 2019 odehrála The Portal Show a pro letošní ročník nás čeká novinka v podobě zbrusu nového konceptu The Renegade Show.

Původně se měl pátý ročník ostravské Let It Roll On Tour odehrát v dubnu 2020, z důvodů nám všem známým však bylo nutné několikrát hledat nový termín akce. Nyní se to konečně podařilo a Ostrava se tak o rok a půl později konečně dočká slíbené show pod taktovkou předních jmen scény a skvělých DJs. Kromě zmíněných bludných Holanďanů se v Ostravě představí také další zahraniční drum & bassové hvězdy, jmenovitě Culture Shock, Levela, Muzz a Neonlight, chybět nebude ani parádní sestava českých DJs ve složení Bifidus Aktif, C.Phone, Elvis, Madface, N:Force, Pixie, Schooler a Thiew.

K dispozici jsou stále vstupenky v rámci 2. vlny předprodeje!

 


KOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT