Hraj Flappy Roll a vyhraj vstupenky!

Immortalz, i letošní zimu pro vás máme něco spešl. Pamatujete si ještě na naši hru Let It Jump? A jak by se vám líbila ještě nová a lepší hra Flappy Roll? Ta právě dropla na náš Instagram a Facebook, tak do toho!

Náš loňský Instagramový filtr u vás měl obrovský úspěch a vyzkoušeli jste ho více než 45 000 krát!  Proto jsme si řekli, že vám letos nadělíme nový, ještě vymazlenější filtr, díky kterému si v období celého prosince opět budete moct zasoutěžit o Let It Roll ceny. Filtr funguje na oblíbené jednoduché hře Flappy Bird, ovšem místo ptáčka ovládáte naši Mothership, vyhýbáte se vesmírným kamenům a sbíráte penízky pro co nejvyšší skóre.

 

START HRY

Hru si můžete zahrát na našem Instagramu a nově i Facebooku. Dostanete se k ní přes následující odkazy zde:

INSTAGRAM HRA

FACEBOOK HRA

Když filtr otevřete, budete mít na výběr ze dvou možností. Buď Mothership můžete ovládat pomocí blikání a nebo pomocí hýbáním hlavy. Ať už si vyberete kteroukoliv z možností, hru odstartujete kliknutím na displej.

 

SKÓRE & CENY

U vaší hlavy se vám počítá skóre posbíraných penízek a cílem hry je samozřejmě mít skóre co nejvyšší. Proč? Protože každý pátek až do Vánoc (3. 12., 10. 12., 17. 12.) vylosujeme tři z vás s nejvyšším skóre daného týdne a oceníme ho následujícími výhrami.

  1. místo – festivalová vstupenka na Let It Roll 2022
  2. místo – plátěná taška a spodní prádlo v kolaboraci s Represent Clothing
  3. Místo – klíčenka a sleva 20% na e-shop beatworx.cz

Tím ale naše losování nekončí, to největší totiž proběhne v pátek 24. 12., kdy vybereme tři ultimátní výherce s nejvyšším skóre za celý prosinec! Všichni tři výherci vybraní přesně na Vánoce vyhrají festivalovou vstupenku na Let It Roll 2022.

 

LOSOVÁNÍ

Šťastné výherce budeme losovat jednoduše. Až si zahrajete naši hru a dosáhnete vašeho nejvyššího skóre, sdílejte video nebo screenshot do Instagramových stories, ve kterých nás nezapomeňte označit @letitrollfestival a nebo na Facebook do zpráv. Pokud nás ve svých stories neoznačíte, vaše skóre neuvidíme a vy se tak nedostanete do našeho slosování. Dále bychom chtěli upozornit, že Instagram má limit na tvorbu stories, a proto hru nedoporučujeme rovnou i nahrávat, pouze hrát a až výsledné skóre sdílet do stories. Díky funkci nejvyšší skóre se navíc nestane, že by jste omylem fotku zavřeli nebo si skóre nevyfotili.

Tak jdeme na to, let’s play!