Finální fáze lineupu na Let It Roll 2019 je tady!

Finální fáze lineupu na Let It Roll 2019 je tady!

Finální fáze lineupu letošního Let It Rollu je tady a pokud jste snad ještě váhali, kam budou začátkem srpna vaše kroky směřovat, teď už musíte mít jasno. Přestože je náš záměr dlouhodobě jasný – dostat na tři dny z celé planety do jednoho prostoru ta nejlepší jména drum&bassu – snažíme se, aby byla přehlídka stále pestřejší. Tak jako hudba sama.

Česká republika se právem pyšní nejenom jednou z nejvášnivějších fanouškovských základen, ale i bohatou skvadrou ostřílených tuzemských djs. Jsme rádi, že naše pozvání přijali hrabě X.Morph, snipeři Symplex a Holotrope. Genderovou vyváženost zajistí přítomnost dam Lintu, Mellifery či Snookey a nebudou chybět ani známé dvojice Far Horizon, Eska & Kamcza nebo Fantek & Pex. Line-up dohromady nabídne přes 220 drum nad bassových DJs a producentů z celého světa.

Návštěvníky čeká zcela nový koncept stages. Své taneční schopnosti budete moci předvést hned na 7 stagích, které se budou lišit svým dramaturgickým zaměřením i vizuálním pojetím. Že nebudete vědět kam dřív skočit? Řešení této příjemné starosti necháme na vás! Jako pomocník vám může posloužit festivalová aplikace Let It Roll, kterou najdete na mobilní platformě Woov.

Stáhněte si oficiální Let It Roll aplikaci od Woov a užijte si ještě lepší festival!

I letos budete mít unikátní příležitost stát tváří tvář vašim oblíbeným umělcům. Na pravidelných linkách vás čekají Bus Parties se zkušenými šoféry. Chcete koukat djs přímo pod ruce a zažít s partou mejdany, na které budete dlouho vzpomínat? Stačí si jen včas opatřit jízdenky a nastoupit!

Zveme vás na tři dny plné drum and bassu. Tři dny plné beatů, dropů a těch nejtučnějších basslines. Tři dny plné atmosféry, která se vryje do paměti. Zveme vás, abyste společně s námi oslavili svátek drum&bassu, svátek Let It Roll! 


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT


(PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK)