Let It Roll Winter 2023

24. & 25. 2. 2023

PVA EXPO Praha, Česká republika

Další kapitola ságy zvané Let It Roll Winter je tady! Tentokrát se potkáme v obrovské a námi nikdy navštívené hale #4 v PVA Expo Letňany. Prostorný dancefloor rozzáří hvězdná jména a rozduní přehlídka toho nejlepšího Drum & Bassu. Vidíme se brzy Immortalz!

Vstupenky

Užitečné informace

Let It Roll Winter 2022 se odehraje 18. a 19. února 2022 v obrovských halách PVA EXPO v Praze – Letňanech.

FAQ

Kdy se bude konat Let It Roll 2022?
Festival má dvě festivalové noci – pátek 18. 2. a sobotu 19. 2. 2022.

Vstupenky jsou na jméno. Každý návštěvník tedy při příchodu na festival musí mít festivalovou vstupenku se svým jménem. Pokud se nakonec nemůžete zúčastnit a půjde místo vás někdo jiný, je možné na vstupence nechat změnit jméno za poplatek 150,- e-mailem na info@goout.cz.

Vstupenky se nedají vrátit (refundovat), pokud akce proběhne v jejím termínu. Vstupenky však bude možné refundovat bez nároku na administrační poplatek, pokud se akce přesune na jiný termín.

Pokud máte voucher a chtěli byste jej uplatnit na nákup vstupenky na Let It Roll Winter 2022, vyplňte prosím do pole kód poukazu kód voucheru, který jste dostali e-mailem. Pokud je částka za vstupenku vyšší než částka, kterou máte na voucheru, budete převedeni na platební bránu a požádání o doplacení zbylé částky. Pokud je částka za vstupenku menší, zůstane vám rozdíl na voucheru, který můžete znovu uplatnit.

Jaká opatření proti COVID-19 můžu na akci očekávat?
Jako všechny naše akce se i Let It Roll Winter 2022 bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Konkrétní informace budou zveřejněny před festivalem.

Co když se festival z důvodu vládních nařízení souvisejících s koronavirovou situací bude muset přesunout?
V případě, že by nastala situace, kdy budeme nuceni festival z důvodu vládních nařízení znovu přesunout, bude vám dle zákona “o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí” vystaven voucher, v hodnotě vámi zakoupených vstupenek. V případě, že voucher nevyužijete na nákup jiných vstupenek, budou vám vaše peníze vráceny po skončení tzv. ochranné lhůty.

celé znění zákona: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-247  

Můžu si někde koupit Let It Roll merchandise?
Aktuální merchandise zakoupíte na našem eshopu https://shop.beatworx.cz. Pro zimní festival pak bude k dispozici nová kolekce.

Kam můžu napsat, když se chci na něco zeptat?
Všechny dotazy prosím směřujte na náš e-mail info@letitroll.cz, nebo na naši Facebookovou stránku.

Lineup

DIMENSION

Další umělce budeme postupně oznamovat od října.