Let It Roll Winter 2023

24. & 25. 2. 2023

PVA EXPO Praha, Česká republika

Další kapitola ságy zvané Let It Roll Winter je tady! Tentokrát se potkáme v obrovské a námi dosud nenavštívené hale #4 v PVA Expo Letňany. Prostorný dancefloor rozzáří hvězdná jména a rozduní přehlídka toho nejlepšího Drum & Bassu. Vidíme se brzy Immortalz!

Vstupenky

Užitečné informace

LET IT ROLL Winter 2023 se uskuteční 24.& 25.2.2023 v hale 4 pražského PVA EXPO v Letňanech.
GPS: Loc: 50°741.662″N, 14°3051.679″E

LET IT ROLL Winter 2023 se uskuteční 24.& 25.2.2023 v hale 4 pražského PVA EXPO v Letňanech.
Nejbližší stanice metra jsou „Letňany“ na lince „C“. Na stejné lince se nachází také hlavní vlakové i autobusové nádraží v Praze. Pokud tedy přijedete do Prahy hromadnou dopravou, na místo se dostanete snadno. Přijedete-li autem, bude možné využít parkoviště PVA EXPO, dle podmínek viz web.

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 20:00, kdy začíná i hudební produkce, a zavírá v 6:00 spolu s ukončením hudební produkce. Vstup do areálu akce je možný od 18-ti let. Návštěvníci mladší 18 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

OTEVÍRACÍ HODINY
PÁTEK
24. 2. 2023 v 20:00 – 25. 2. 2023 v 06:00

SOBOTA
25. 2. 2023 v 20:00 – 26. 2. 2023 v 06:00

VSTUP & AKREDITACE
Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat LET IT ROLL  merchandise.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, který je nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

ZTP/P SLEVY
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

LOCKERBOXY A ŠATNA
Na místě akce bude k dispozici omezené množství Lockerboxů (uzamykatelných skříněk) a také šatna, kde bude možné si uložit vaše oblečení či zavazadla.

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

HARD & SMART
Na akci se o Vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

OZVUČENÍ
Let it Roll Winter 2023 bude ozvučen profesionálním audio (PA) systémem od L-Acoustics. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch. 

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

MERCHANDISE
Aktuální kolekci našeho LET IT ROLL merchandise najdete na našem e-shopu. Stánek s aktuální kolekcí bude umístěn i na akci a tím pádem si vámi vybrané kousky budete moci vyzkoušet a zakoupit přímo na festivalu.

V rámci zimní edice festivalu LET IT ROLL nezajišťujeme specifické možnosti ubytování. Akce se koná na konečné stanici červené linky metra „C“, díky které se na festival dopravíte snadno a bez přestupu z centra města, hlavního vlakového i autobusového nádraží v Praze. Tím pádem záleží na vás, zda preferujete ubytování v Letňanech nebo v centru Prahy.

FAQ

Vstupenky jsou na jméno. Každý návštěvník tedy při příchodu na festival musí mít festivalovou vstupenku se svým jménem. Pokud se nakonec nemůžete zúčastnit a půjde místo vás někdo jiný, je možné na vstupence nechat změnit jméno za poplatek 150,- e-mailem na info@goout.cz.

Vstupenky se nedají vrátit (refundovat), pokud akce proběhne v jejím termínu. Vstupenky však bude možné refundovat bez nároku na administrační poplatek, pokud se akce přesune na jiný termín.

Pokud máte voucher a chtěli byste jej uplatnit na nákup vstupenky na Let It Roll Winter 2022, vyplňte prosím do pole kód poukazu kód voucheru, který jste dostali e-mailem. Pokud je částka za vstupenku vyšší než částka, kterou máte na voucheru, budete převedeni na platební bránu a požádání o doplacení zbylé částky. Pokud je částka za vstupenku menší, zůstane vám rozdíl na voucheru, který můžete znovu uplatnit.

Jaká opatření proti COVID-19 můžu na akci očekávat?
Jako všechny naše akce se i Let It Roll Winter 2022 bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Konkrétní informace budou zveřejněny před festivalem.

Co když se festival z důvodu vládních nařízení souvisejících s koronavirovou situací bude muset přesunout?
V případě, že by nastala situace, kdy budeme nuceni festival z důvodu vládních nařízení znovu přesunout, bude vám dle zákona “o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí” vystaven voucher, v hodnotě vámi zakoupených vstupenek. V případě, že voucher nevyužijete na nákup jiných vstupenek, budou vám vaše peníze vráceny po skončení tzv. ochranné lhůty.

celé znění zákona: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-247  

Můžu si někde koupit Let It Roll merchandise?
Aktuální merchandise zakoupíte na našem eshopu https://store.beatworx.cz. Pro zimní festival pak bude k dispozici nová kolekce.

Kam můžu napsat, když se chci na něco zeptat?
Všechny dotazy prosím směřujte na náš e-mail info@letitroll.cz, nebo na naši Facebookovou stránku.

Lineup

AKIRA
BIFIDUS AKTIF
X.MORPH
N:FORCE

BEAST:JANE
FALLEN GEMINI
SYMPLEX