Let It Roll Winter 2023

24. & 25. 2. 2023

PVA EXPO Praha, Česká republika

Další kapitola ságy zvané Let It Roll Winter je tady! Tentokrát se potkáme v obrovské a námi dosud nenavštívené hale #4 v PVA Expo Letňany. Prostorný dancefloor rozzáří hvězdná jména a rozduní přehlídka toho nejlepšího Drum & Bassu. Vidíme se brzy Immortalz!

Vstupenky

Užitečné informace

LET IT ROLL Winter 2023 se uskuteční 24.& 25.2.2023 v hale 4 pražského PVA EXPO v Letňanech.
GPS: Loc: 50°741.662″N, 14°3051.679″E

LET IT ROLL Winter 2023 se uskuteční 24.& 25.2.2023 v hale 4 pražského PVA EXPO v Letňanech.
Nejbližší stanice metra jsou „Letňany“ na lince „C“. Na stejné lince se nachází také hlavní vlakové i autobusové nádraží v Praze. Pokud tedy přijedete do Prahy hromadnou dopravou, na místo se dostanete snadno. Přijedete-li autem, bude možné využít parkoviště PVA EXPO, dle podmínek viz web.

START AKCE
Areál akce se otevírá ve 20:00, kdy začíná i hudební produkce, a zavírá v 6:00 spolu s ukončením hudební produkce. Vstup do areálu akce je možný od 18-ti let. Návštěvníci mladší 18 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

OTEVÍRACÍ HODINY
PÁTEK
24. 2. 2023 v 20:00 – 25. 2. 2023 v 06:00

SOBOTA
25. 2. 2023 v 20:00 – 26. 2. 2023 v 06:00

VSTUP & AKREDITACE
Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali tak některé ze zahraničních vystupujících. Zároveň tím i zvýšíte možnost včas získat LET IT ROLL  merchandise.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, který je nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

ZTP/P SLEVY
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

PLATBY V AREÁLU – CASHLESS
Veškeré platby na Let It Roll Winter jsou cashless. Při vstupu do areálu obdržíte náramek s čipem, který je možné si nabít v top-up zóně u vstupu. Předchozí nabití náramku pomocí aplikace NFCtron nebude před ani během tohoto eventu možné. Nabití náramku je možné pomocí platební karty nebo v hotovosti (EUR/CZK). Jednorázový poplatek za první nabití je 50 CZK. Jediné místo, kde je možné platit také hotově či platební kartou (CZK i EUR), je šatna a pronájem lockerboxů. Na stánku s merchandisem bude možné platit kromě cashless také platební kartou. Po skončení festivalu je možné zažádat si o refund nevyužitých prostředků v jakékoliv výši bez dalších poplatků. Nejbližší bankomat se nachází přímo v areálu PVA. Počítejte prosím s tím, že se zde mohou tvořit fronty a přijďte tedy na akci s dostatečným předstihem, aby vám neunikl váš oblíbený interpret. 

LOCKERBOXY A ŠATNA
Na místě akce bude k dispozici omezené množství Lockerboxů (uzamykatelných skříněk) a také šatna, kde bude možné si uložit vaše oblečení či zavazadla. Cena lockerboxu na místě je 250 CZK a jeho kapacita jsou 4 bundy. Cena uložení batohu či bundy je 70 CZK/ks. 

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna zdravotnická služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

HARD & SMART
Na akci se o Vaše party bezpečí bude starat Program Hard and Smart. Jestli je ještě neznáte, tak se za nimi můžete zastavit když budete mít pocit, že už je na vás party moc!
Více informací o programu Hard & Smart  

OZVUČENÍ
Let it Roll Winter 2023 bude ozvučen profesionálním audio (PA) systémem od L-Acoustics. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch. 

APLIKACE WOOV
I letos jsme pro vás ve spolupráci s Woow připravili aplikaci, kde si můžete sestavit vlastní line up a dostávat upozornění na nadcházející sety, podívat se na mapu a najít své přátele. Stahujte zde: woov.to/letitrollwinter23

 

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

MERCHANDISE
Aktuální kolekci našeho LET IT ROLL merchandise najdete na našem e-shopu. Stánek s aktuální kolekcí bude umístěn i na akci a tím pádem si vámi vybrané kousky budete moci vyzkoušet a zakoupit přímo na festivalu.

V rámci zimní edice festivalu LET IT ROLL nezajišťujeme specifické možnosti ubytování. Akce se koná na konečné stanici červené linky metra „C“, díky které se na festival dopravíte snadno a bez přestupu z centra města, hlavního vlakového i autobusového nádraží v Praze. Tím pádem záleží na vás, zda preferujete ubytování v Letňanech nebo v centru Prahy.

FAQ

JMÉNO NA VSTUPENCE

Vstupenky na akci jsou vázané na jméno. Každý návštěvník se bude muset prokázat platným dokladem. Změna jména na vstupence je možná zasláním požadavku na info@goout.cz do úterý 21.2.2023 za poplatek 150 CZK. Následně bude možné změnit jméno na vstupence až na místě za poplatek 300 CZK. Původní majitel vstupenky nemusí být u přepisu přítomný.

Vstup na akci je od 18-ti let.

Varujeme před nákupem vstupenek od překupníků. Platnost vstupenky můžeme garantovat pouze v případě nákupu v oficiálním předprodeji případně přes webovou stránku TICKETSWAP. Při nákupu vstupenky přes TicketSwap dochází ke změně jména automaticky.
Po načtení vstupenky při vstupu do areálu pozbývá vstupenka platnosti.

 

 

V případě dotazů, nejasností či problémů se na nás neváhejte obrátit. Ať už před akcí nebo přímo během festivalu budeme na příjmu na našem FB messengeru, Instagramu i emailu info@beatworx.cz. Případ ně se neváhejte obrátit na náš personál na místě.

Lineup

AKIRA
BIFIDUS AKTIF
X.MORPH
N:FORCE

BEAST:JANE
FALLEN GEMINI
SYMPLEX