Let It Roll Winter 2023

24. & 25. 2. 2023

PVA EXPO Praha, Česká republika

Další kapitola ságy zvané Let It Roll Winter je tady! Tentokrát se potkáme v obrovské a námi nikdy navštívené hale #4 v PVA Expo Letňany. Prostorný dancefloor rozzáří hvězdná jména a rozduní přehlídka toho nejlepšího Drum & Bassu. Vidíme se brzy Immortalz!

Vstupenky

Užitečné informace

FAQ

Vstupenky jsou na jméno. Každý návštěvník tedy při příchodu na festival musí mít festivalovou vstupenku se svým jménem. Pokud se nakonec nemůžete zúčastnit a půjde místo vás někdo jiný, je možné na vstupence nechat změnit jméno za poplatek 150,- e-mailem na info@goout.cz.

Vstupenky se nedají vrátit (refundovat), pokud akce proběhne v jejím termínu. Vstupenky však bude možné refundovat bez nároku na administrační poplatek, pokud se akce přesune na jiný termín.

Pokud máte voucher a chtěli byste jej uplatnit na nákup vstupenky na Let It Roll Winter 2022, vyplňte prosím do pole kód poukazu kód voucheru, který jste dostali e-mailem. Pokud je částka za vstupenku vyšší než částka, kterou máte na voucheru, budete převedeni na platební bránu a požádání o doplacení zbylé částky. Pokud je částka za vstupenku menší, zůstane vám rozdíl na voucheru, který můžete znovu uplatnit.

Jaká opatření proti COVID-19 můžu na akci očekávat?
Jako všechny naše akce se i Let It Roll Winter 2022 bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Konkrétní informace budou zveřejněny před festivalem.

Co když se festival z důvodu vládních nařízení souvisejících s koronavirovou situací bude muset přesunout?
V případě, že by nastala situace, kdy budeme nuceni festival z důvodu vládních nařízení znovu přesunout, bude vám dle zákona “o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí” vystaven voucher, v hodnotě vámi zakoupených vstupenek. V případě, že voucher nevyužijete na nákup jiných vstupenek, budou vám vaše peníze vráceny po skončení tzv. ochranné lhůty.

celé znění zákona: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-247  

Můžu si někde koupit Let It Roll merchandise?
Aktuální merchandise zakoupíte na našem eshopu https://store.beatworx.cz. Pro zimní festival pak bude k dispozici nová kolekce.

Kam můžu napsat, když se chci na něco zeptat?
Všechny dotazy prosím směřujte na náš e-mail info@letitroll.cz, nebo na naši Facebookovou stránku.

Lineup

Umělce budeme postupně oznamovat.