Let It Roll: Save The Rave

6. - 7. 8. 2021

Letiště Milovice

Letošní léto pro nás nekončí! Jako náhradu za přesunutý Let It Roll jsme pro vás připravili bezpečný Save The Rave mejdan s omezenou kapacitou 5000 návštěvníků. Ten proběhne v pátek a sobotu 6. a 7. srpna v areálu letiště Milovice. Přidejte se k nám a let’s save the rave!

Vstupenky

Kapacita vstupenek je omezena na 5 000 kusů. 

Areál

Původní rozdělení na sektory bylo zrušeno! 

Držitelé již zakoupených, i nově zakoupených vstupenek RED a BLUE tedy budou mít přístup do celého festivalového a camping areálu. 

FAQ

Ano, Let It Roll: Save The Rave se uskuteční ve stejném termínu původního Let It Rollu, a to v pátek a sobotu 6. a 7. srpna v areálu letiště Milovice.

Návštěvníci musí splnit jednu ze tří podmínek (Covid pass, popř. písemné potvrzení): 

1. Dva týdny od druhé dávky očkování
2. Do 180 dní od prodělání COVID-19
3. Negativní antigenní test ne starší než 2 dny
4. Negativní PCR test ne starší než 6 dní 

Na vstupu do areálu bude prioritně kontrolován QR kód a to buď v mobilu nebo v tištěné podobě. V případě, že dokument, kterým se prokazujete, QR kód neobsahuje, je možné si kód stáhnout do e-mailu na webu ocko.uzis.cz 

Původní rozdělení na sektory bylo zrušeno! Držitelé již zakoupených, i nově zakoupených vstupenek RED a BLUE tedy budou mít přístup do celého festivalového a camping areálu. 

Veškeré informace k tomu, jak můžete naložit s vaší vstupenkou najdete ve formuláři.

Ochranná lhůta je platná do 31. 10. 2022 – pokud tedy voucher nevyužijete, nebo využijete pouze částečně, vše co vám na něm zbylo vám vrátíme zpět na váš účet po tomto datu. Voucher však můžete využít k nákupu vstupenek na jakoukoliv z našich akcí.

Nejvíc nás podpoříte tím, že si necháte vstupenku na příští ročník festivalu Let It Roll 2022, nebo navštívíte jednu z plánovaných akcí pod hlavičkou Beatworx, popřípadě si pořídíte festivalový merchandise.