Let It Roll On Tour: Ostrava

23. 10. 2021

Trojhalí Karolina, Ostrava, Česká republika

Sedmý ročník ostravského Let It Roll On Tour byl přesunut na rok 2021, o pořádnou show ale nepřijdete! Těšte se na bohatý zahraniční i český line up, industriální prostory Trojhalí Karolina a skvělou atmosféru.

Vstupenky

Užitečné informace

Sedmý ročník Let It Roll On Tour se odehraje v historických prostorách Trojhalí Karolina. Můžete se těšit nejen na skvělý line up, ale také na nově zrekonstruovaný industriální prostor.

www.trojhali.cz

LET IT ROLL ON TOUR se bude již po sedmé konat v Trojhalí Karolina. Tyto industriální prostory se nachází přímo v centru Ostravy, nemusíte se tedy obávat zdlouhavého cestování po městě. Jak se dostanete pohodlně až na místo? Čtěte níže…


GPS: 49°49’49.158″N, 18°17’0.530″E

Jak se dopravit do Ostravy k Trojhalí Karolina?

VLAKEM:

Ze všech velkých měst jezdí vlaky do Ostravy.

  • vlaková zastávka Ostrava – Stodolní (Regiojet) (1 km / 15 min. chůzí od místa konání)
  • vlaková zastávka Ostrava hl. nádraží (Pendolino, Leo Express) (spojení tramvaj zastávka Hlavní nádraží Ostrava – zastávka Karolina)
  • vlaková zastávka Ostrava střed (ČD) (1 km / 15 min. chůzí od místa konání)

AUTOBUSEM:

  • autobusová zastávka Ostrava ÚAN (1 km / 15 min. chůzí od místa konání)

Můžete využít společnosti – STUDENT AGENCY či FLIXBUS

MHD:

  • tramvajová zastávka Karolina (800 m / 10 min. chůzí od místa konání). Pro nalezení správného spoje můžete využít mobilní aplikaci

  

AUTEM:

Trojahlí Karolina se nachází v místě, kde lze parkovat pouze v přilehlých ulicích. (GPS: 49°49’49.158″N, 18°17’0.530″E)

PĚŠKY:

Ať už na Let It Roll On Tour přijedete vlakem či autem a chcete se podívat po Ostravě, pak jděte na adresu K Trojhalí 3361/5, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

START AKCE & VSTUP
Areál akce se otevírá ve 20:00, kdy začíná i hudební produkce.
Zavření areálu proběhne spolu s ukončením hudební produkce v 06:00.

Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníci mladší 16 let nebudou do areálu vpuštěni. Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

E-TICKETS
Každý návštěvník obdrží po vstupu na festival užitečnou brožurku s časovým rozpisem DJs. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Goout (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví ke koridorům u vstupu do areálu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících.

Pro urychlení odbavení nedostávají návštěvníci žádnou pásku na ruku.

AKREDITACE
Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha u haly, kde bude k dispozici také občerstvení a bankomat. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.


TIMETABLE: ZVEŘEJNÍME BRZY


FESTIVALOVÁ MAPA: ZVEŘEJNÍME BRZY


CENY NA MÍSTĚ
ZVEŘEJNÍME BRZY

PLATBY V AREÁLU
V areálu se dá platit pouze v hotovosti – českými korunami i eurem. Eura budou akceptována na pokladně, na barech, šatně a merchandise stánku. V areálu akce bude umístěn bankomat.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastové lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V hale Trojhalí Karolina je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

ŠATNA
Šatna bude k dispozici po levé straně za vstupem do haly. Bude si zde možné uschovat 1ks oblečení za 30 Kč, batoh či jiná zavazadla za 40 Kč. Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky, zároveň předešli ztrátě / poškození věci.

OBČERSTVENÍ
K dispozici budou tři velké bary. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu bude otevřen i jídelní stánek ve venkovní části areálu.

TOALETY
V hale jsou k dispozici keramické záchody umístěné v suterénu. Venku před halou budou zároveň k dispozici mobilní toalety.

PRVNÍ POMOC
Na místě bude přítomna záchranná služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

MEET & GREET
ZVEŘEJNÍME BRZY

VRATNÉ KELÍMKY
Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, opět používáme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

OZVUČENÍ
Let It Roll On Tour bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od Funktion One. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

V případě zájmu o press akreditace na akci nás prosím kontaktujte na info@letitroll.cz.

KOUŘENÍ
V hale Trojhalí Karolina je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.

GPS & JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Adresa haly: K Trojhalí 3361/5, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

GPS: 49°49’49.158″N, 18°17’0.530″E

Tyto industriální prostory se nachází přímo v centru Ostravy, nemusíte se tedy obávat zdlouhavého cestování po městě. Nejbližší MHD zastávka je Karolina. Hala se nachází 800m / 10 min. chůze od této zastávky.

Do Ostravy se dostanete pohodlně vlakem nebo autobusem.

Nedoporučujeme jezdit na akci autem kvůli problematickému parkování v okolí haly. Možnost zaparkovat je případně v přilehlých ulicích.

UŽIJTE SI VÍKEND V OSTRAVĚ NAPLNO, NAJDĚTE TO SPRÁVNÉ UBYTOVÁNÍ V OKOLÍ VENUE.


Doporučujeme včasnou rezervaci v Ostravě a okolí, zajistíte si tak ubytování dle vlastních představ a za přijatelnou cenu.

Line-up

C.PHONE | ELVIS | MADFACE | N:FORCE | PIXIE | SNOOKEY | SUKI | THIEW