Let It Roll On Tour: Ostrava 2022

22. 10. 2022

Trojhalí Karolina, Ostrava, Česká republika

I v roce 2022 zavítá Let It Roll do nejtvrdšího města České republiky. V Ostravě se na pravidelném Let It Roll On Tour potkáme 22. října, kde vás v Trojhalí Karolina s otevřenou náručí přivítá naše intergalaktická cestovatelKa Eve. Seřiďte si odpočty, tohle bude jízda!

Vstupenky

Užitečné informace

Osmý ročník Let It Roll On Tour se odehraje v historických prostorách Trojhalí Karolina. Můžete se těšit na nově zrekonstruovaný industriální prostor s kapacitou až 3 000 návštěvníků.

GPS: 49°49’49.158″N, 18°17’0.530″E

Adresa haly: K Trojhalí 3361/5, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

www.trojhali.cz

LET IT ROLL ON TOUR se bude již po sedmé konat v Trojhalí Karolina.

GPS: 49°49’49.158″N, 18°17’0.530″E

Adresa haly: K Trojhalí 3361/5, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Tyto industriální prostory se nachází přímo v centru Ostravy, nemusíte se tedy obávat zdlouhavého cestování po městě. Nejbližší MHD zastávka je Karolina. Hala se nachází 800m/10 min. chůze od této zastávky.

Jak se dopravit do Ostravy k Trojhalí Karolina?

VLAKEM:

Ze všech velkých měst jezdí vlaky do Ostravy:

  • vlaková zastávka Ostrava – Stodolní (Regiojet) (1 km / 15 min. chůzí od místa konání)
  • vlaková zastávka Ostrava hl. nádraží (Pendolino, Leo Express) (spojení tramvaj zastávka Hlavní nádraží Ostrava – zastávka Karolina)
  • vlaková zastávka Ostrava střed (ČD) (1 km / 15 min. chůzí od místa konání)

AUTOBUSEM:

  • autobusová zastávka Ostrava ÚAN (800 m / 10 min. chůzí od místa konání)

Můžete využít společnosti – STUDENT AGENCY či FLIXBUS

MHD:

  • tramvajová zastávka Karolina (800 m / 10 min. chůzí od místa konání).

 

AUTEM:

Nedoporučujeme jezdit na akci autem kvůli problematickému parkování v nejbližším okolí haly. Možnost zaparkovat je případně v přilehlých ulicích.

PĚŠKY:

Ať už na Let It Roll On Tour přijedete vlakem či autem a chcete se podívat po Ostravě, pak jděte na adresu K Trojhalí 3361/5, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

PRAKTICKÉ INFORMACE BUDEME POSTUPNĚ DOPLŇOVAT.

START AKCE

Areál akce se otevírá ve 20:00, kdy začíná i hudební produkce a zavírá v 6:00 spolu s ukončením hudební produkce. Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníci mladší 16 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

SLEVY ZTP/P

Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení). 

VSTUP & AKREDITACE

Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji se dostaví k tzv. páskovacímu stanu. Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít ve 20:00, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a měli také možnost získat některé věci z Let It Roll merchandise.

Akreditace se otevřou v 19:30 a jsou umístěny stejně tak, jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

TIMETABLE

Timetable zveřejníme měsíc před eventem.

FESTIVALOVÁ MAPA

Festivalovou mapu zveřejníme měsíc před eventem.

PLATBY V AREÁLU

V areálu se dá platit kartou na vstupu, merchandise, šatně a hlavním baru vpravo od hlavního vstupu do haly. Platit je samozřejmě možné také hotově a to českými korunami i eurem. V areálu akce nebude umístěn bankomat, vyberte si proto prosím dostatečnou hotovost dle vašeho uvážení.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastové lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V hale Trojhalí Karolina je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

ŠATNA

Šatna bude k dispozici po levé straně za vstupem do haly. Bude si zde možné uschovat 1ks oblečení za 40 Kč, batoh či jiná zavazadla za 50 Kč. Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky, zároveň předešli ztrátě/poškození věci.

OBČERSTVENÍ

K dispozici budou tři velké bary. V sortimentu najdete jako každý rok prémiový alkohol. Během konání festivalu bude otevřen i jídelní stánek ve venkovní části areálu. 

TOALETY

V hale jsou k dispozici keramické záchody umístěné v suterénu. Venku před halou budou zároveň k dispozici mobilní toalety.

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, opět používáme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

OZVUČENÍ

Let It Roll On Tour bude ozvučena profesionálním audio (PA) systémem od Funktion One. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

V případě zájmu o press akreditace na akci nás prosím kontaktujte na info@letitroll.cz.

KOUŘENÍ

V hale Trojhalí Karolina je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.

UŽIJTE SI VÍKEND V OSTRAVĚ NAPLNO, NAJDĚTE TO SPRÁVNÉ UBYTOVÁNÍ V OKOLÍ VENUE.


Doporučujeme včasnou rezervaci v Ostravě a okolí, zajistíte si tak ubytování dle vlastních představ a za přijatelnou cenu.

Line-up

PHASE 1/2

MORE ARTIST TO BE ANNOUNCED