Let It Roll 2023

3. - 4. - 5. 8. 2023

Letiště Milovice

Immortalz, je na čase si představit další kapitolu v našem cestování vesmírem. Přidejte se k nám a nenechte si ujít největší Drum & Bassový festival světa.

Vstupenky

Užitečné informace

Festival LET IT ROLL 2023 proběhne již tradičně na letišti v Milovicích v termínu 3. – 4. – 5. srpna. Jedná se o 3 festivalové noci – čtvrtek, pátek a sobota. Na festival je možné přijet již ve středu odpoledne a v neděli je nutné areál opustit. GPS souřadnice: 50.2381661N, 14.9097592E

Doprava >  Bus/Vlak
Festival se nachází v Milovicích v okrese Nymburk. Do Milovic je možné se dostat vlakem či autobusem. Pro cestu z Prahy nabízíme autobusy, které Vás dovezou přímo k branám festivalu (Jejich prodej bude spuštěn v následujících měsících) Chcete-li se z Prahy vydat po vlastní ose, doporučujeme vlak z Masarykova nádraží do Milovic. Mezi vlakovou stanicí Milovice a festivalovým areálem bude jezdit kyvadlová doprava (jízdenky je možné zakoupit přímo v autobuse).

 

Doprava > Autem
Pokud na festival vyrážíte autem, souřadnice jsou následující 50.2381661N, 14.9097592E. V okolí festivalu narazíte na festivalové značení, které Vás navede tím správným směrem. Plánujete-li parkovat ve festivalovém areálu, nezapomeňte si zakoupit Parking ticket. Z parkoviště je možné během festivalu odjíždět dle potřeby. Z důvodu bezpečnosti není možné v autech na parkovišti přespávat.

Přijedete karavanem, dodávkou nebo osobním autem a plánujete v něm nocovat? Tím pádem Carkemp je to pravé pro Vás. Pokud potřebujete elektřinu k fungováního vašeho karavanu, doporučujeme Caravan Spot. Pokud přijedete osobním autem a radši byste si vedle něj přece jenom postavili stan, zvolte variantu Car & tent spot

 

Doprava >  Na kole
Rozhodli jste se na zvolit tu nejekologičtější cestu a přijet na festival na kole? Žádný problém. V našem Bike pointu bude možné Vaše kolo bezpečně uchovat během celého festivalu.

 

Doprava > Letecky
Chystáte-li se na festival letecky ze zahraničí, doporučujeme směřovat na Letiště Václava Havla v Praze, odkud je možné zakoupit LIR Shuttle bus, který Vás doveze přímo na festival. Případně je možné využít hromadné dopravy do centra města a následně poté z Masarykova Nádraží v Praze vlakem do stanice Milovice (okres Nymburk). Mezi vlakovou stanicí Milovice a festivalovým areálem bude jezdit kyvadlová doprava (jízdenky je možné zakoupit přímo v autobuse).

 

Doprava > Bus Tours
Pokud se na festival chystáte ze zahraničí a rádi byste cestovali s ostatními návštěvníky, můžete využít naše Bus Tours, které vyrážejí z několika evropských měst. V9ce informací budeme doplňovat v následujících měsících. 

Ubytování > Ve festivalovém areálu
Plánujete si festival užít od začátku až do konce. Těšíte se na stanování s kamarády a východy slunce ze stanu? Tím pádem si nezapomeňte zakoupit vstupenku do kempu.

 

Ubytování > Ve festivalovém areálu > Vlastní stan
Pokud máte vlastní stan na který nedáte dopustit a nerozlučnou partu přátel, se kterými si chcete postavit svůj vlastní tábor, bude Vám jednoduše stačit vstupenka do kempu a nic víc řešit nemusíte. 

Dáváte-li před chaosem raději přednost řádu a chcete mít své místo jisté? Můžete si ke vstupence dokoupit parcelu pro stan. Ať už kempujete sami ve svém stanu nebo potřebujete parcelu pro další 4 stany svých přátel, vždy Vám stačí jen jedna parcela (v nabídce jsou dvě velikosti), o kterou se s partou případně podělíte. Ostatní přátele, se kterými sdílíte parcelu potřebují pouze vstupenku do kempu. Jak se vyrovnáte mezi sebou je už na vás. 

Pokud byste rádi měli během festivalu bezpečné místo, pro uschování všech cenností, doporučujeme si zarezervovat lockerbox.

 

Ubytování > Ve festivalovém areálu > Cestuji nalehko 

Jedete na festival z velké dálky a nechce se vám vláčet veškeré vybavení na kempování? Nebo si prostě chcete dopřát trochu pohodlí a ušetřit si stavění stanu? Můžete ke vstupence do kempu dokoupit jeden z našich předem připravených stanů. 

Jedete sám/sama nebo s parťákem? Tím pádem Vám možná bude stačit jeden ze stanu Tent Inn, který je tak akorát pro 2 osoby. Možná přijde vhod i naše nabídka doplňkových služeb jako nafukovací matrace nebo peřina

Vyrážíte s partou a chcete mít dostatek prostoru pro společný chill během dne? Dokupte si ke svým vstupenkám do kempu jeden Bell Tent a na festivale už na vás bude čekat připravený stan, kam se vejdete všichni. Možná přijde vhod i naše nabídka doplňkových služeb jako nafukovací matrace nebo peřina

Pokud byste rádi měli během festivalu bezpečné místo, pro uschování všech cenností, doporučujeme si zarezervovat lockerbox.

 

Ubytování > V Praze
Plánujete návštěvu festivalu spojit s objevováním hlavního města České Republiky? Nebo prostě jenom bydlíte v Praze a nechce se vám kempovat? Pokud plánujete nocovat v Praze, můžete využít našich shuttle busů, které vás dovezou každý den na festival a zpět. (Jejich předprodej bude spuštěn v následujících měsícíh)

Nevyhovují Vám časy, ve kterých Shuttle busy jezdí? Můžete využít taxi služby. 

Chcete-li se z Prahy vydat po vlastní ose, doporučujeme vlak z Masarykova nádraží do Milovic. Mezi vlakovou stanicí Milovice a festivalovým areálem bude jezdit kyvadlová doprava (jízdenky je možné zakoupit přímo v autobuse).

 

Ubytování > V okolí festivalu
Máte rádi svůj klid a po prohýřené noci nejvíc oceníte hotelovou postel a kvalitní spánek? Nejlepší cestou pro Vás možná bude zabookovat si ubytování v okolí festivalu. V tom případě můžete během festivalu využít taxi služeb pro dopravu mezi vaším ubytováním a festivalem, případně kyvadlovou dopravu, kde bude jezdit z vlakového nádraží v Milovicích. 

 

Tuto sekci pro vás připravujeme.

FAQ

Vstup do areálu akce je možný od 18-ti let. Návštěvníci mladší 18 let nebudou do areálu vpuštěni. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

Vstupenky > Info > Jméno na vstupence
Při nákupu vstupenky zadává každý návštěvník jméno. Při vstupu na festival je nezbytné, aby jméno na vstupence odpovídalo jménu uvedenému v platném ID návštěvníka. Změna jména je možná online nejpozději 14 dní před konáním festivalu. Pro změnu jména prosím napište e-mail na info@goout.cz, kde vám po zaplacení poplatku 150,- změnu jména provedou. Změna jména bude poté možná i na místě za poplatek 300,-.

 

Vstupenky > Info > Refundace
Vstupenky na festival nejsou refundovatelné. Pokud se nemůžete festivalu z jakéhokoliv důvodu zůčastnit, je možné vstupenku prodat a následně změnit jméno na vstupence. Vstupenku lze bezpečně prodat také pomocí služby Ticketswap.

 

Vstupenky > Info > Vstupenky ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení). Ubytovací a jiné služby je nutné dokoupit zvlášť.

 

Vstupenky > Festival Ticket
Jedná se o standardní festivalovou vstupenku na celý festival. Ubytovací a jiné služby je nutné dokoupit zvlášť.

 

Vstupenky > Combo
Combo vstupenka Vás opravňuje k návštěvě obou festivalů Let it Roll pořádaných v jednom roce. V tomto případě tedy LET IT ROLL  Winter 2023 a LET IT ROLL Summer 2023. Ubytovací a jiné služby je nutné dokoupit zvlášť.

 

Vstupenky > Goldzone
Vstupenka Goldzone Vás společně se standardní festivalovou vstupenkou opravňuje užívat VIP zóny. V ceně vstupenky je konzumace alkoholických i nealkoholických nápojů a občerstvení ve VIP zónách a vstup na Goldzone terasu, jenž vám poskytne ten nejlepší výhled na hlavní stage. Goldzone vstupenka je platná pouze v kombinaci s festivalovou vstupenkou. Neslouží jako samostatná vstupenka. 

Sekci připravujeme.

Sekci připravujeme.

Sekci připravujeme.

Sekci připravujeme.

Line-up