Let It Roll 2022

4. - 6. 8. 2022

Letiště Milovice

Letní festival je zpět! Let It Roll 2022 proběhne 4. – 6. srpna 2022 a na největším drum & bassovém festivalu na světě si společně užijeme hudbu, kterou nadevše milujeme.

Vstupenky

Užitečné informace

Let It Roll se i letos uskuteční na Milovickém letišti. Je to náš, stejně jako váš, drum & bassový domov a těšíme se, až ho znovu proměníme v pulzující festival.

Při cestování na festival můžeš zvolit z několika způsobů dopravy a vybrat si to nejpohodlnější pro tebe i celou tvou partu. Vyrážíte společně autem a budete kempovat v Capital Campu? Balíš batoh, kupuješ jízdenku a vyrážíš na náš Shuttle bus? Ať už tak nebo tak, níže najdeš vše potřebné, aby ses za námi dopravil! 

MÍSTO KONÁNÍ

Let It Roll 2022  se koná od 4. 8. – 6. 8. na Milovickém letišti. To se nachází mezi středočeskými Milovicemi a osadou Boží Dar, necelých čtyřicet kilometrů severovýchodně od Prahy.

SHUTTLE BUSY

Shuttle busy z centra Prahy a z letiště Václava Havla na festival potvrdíme v průběhu května.

VEŘEJNÁ DOPRAVA

Vlak
Nejbližší vlaková zastávka festivalu je zastávka Milovice (okres Nymburk). Přímý spoj jede ze zastávky Praha, Masarykovo nádraží a cesta trvá asi 50 minut. Jízdenky zakoupíte na nádraží nebo webu idos.cz

Jaké jsou možnosti ubytovaní přímo na festivale?

Independent camp 

Standardní stanové městečko, kde si můžete postavit svůj vlastní stan kdekoliv kde je zrovna místo. Každý, kdo chce kempovat v Independent kempu potřebuje svou vlastní Independent Camp vstupenku, aby měl do kempu přístup.

Capital Camp 

Nastandardní stanové městečko, kde najdete několik možností kempování. Vstupenka Capital Camp je platná pouze s některou z následujících Capital Camp add-ons

CAPITAL CAMP ADD-ONS

Spot for 1 tent / 5 tents

Parcela pro 1 nebo až 5 stanů, kde si můžete postavit svůj vlastní stan. Každý, kdo bude na parcele kempovat potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Spot for 1 tent / 5 tents si pronajímáte parcelu pro stanování.

Tent Inn (Black & Fresh/ Black & Fresh plus)

Předem postavený stan s karimatkami. Každý, kdo bude v Tent Innu spát potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Tent Inn si pronajímáte jeden předem postavený stan.

Bell Tent (Grande)

Předem postavený luxusní stan s matracemi pro až 5 osob (v případě Bell Tent Grande pro až 7 osob). Každý, kdo bude v Bell Tentu spát potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Bell Tent si pronajímáte jeden předem postavený Bell Tent (Bell Tent Grande).

Je možné na festival dojíždět a ubytovat se například v hotelu v okolí.
Ano, festival je možné kdykoliv opustit a znovu se vrátit.

Budou na Let It Roll 2022 nějaká omezení?

Od 10. února přestaly platit TNO, které podmiňují vstup na festivaly a hromadné akce. Konkrétněji to znamená, že se Let It Rollu bude moci zúčastnit kdokoliv, bez povinnosti prokázání se proděláním nemoci, očkováním nebo negativním testem. Dále je od 1. března schváleno, že festival může proběhnout bez kapacitních omezení a na festivalech je navíc zrušena povinnost nosit respirátory. Omezení tedy na Let It Roll 2022 nebudou žádná.

 

Co když se festival z důvodu vládních nařízení souvisejících s koronavirovou situací bude muset přesunout?

V případě, že by nastala situace, kdy budeme nuceni festival z důvodu vládních nařízení znovu přesunout, bude vám dle zákona “o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí” vystaven voucher, v hodnotě vámi zakoupených vstupenek. V případě, že voucher nevyužijete na nákup jiných vstupenek, budou vám vaše peníze vráceny po skončení tzv. ochranné lhůty.FAQ

PLATNOST VSTUPENEK
Všechny vstupenky zakoupené na původní Let It Roll 2020 a Let It Roll 2021 zůstávají automaticky v platnosti pro letošní ročník Let It Roll 2022 (samozřejmě pouze v případě, že jste si nežádali o refundaci nebo voucher za zmiňované vstupenky – v takovém případě vstupenka pozbývá platnosti, protože je její hodnota převedena na voucher nebo refundována).


JEDNODENNÍ VSTUPENKY
Jednodenní vstupenky je možné zakoupit pouze na pátek na vystoupení Pendulum Live. Vstupenka je platná od pátečních 12:00 do sobotních 14:00 a její součástí je vstup do Independent Campu s možnosti postavit si zde vlastní stan. Jiné jednodenní vstupenky k dispozici nebudou.

ZMĚNA JMÉNA
Změna jména je možná online nejpozději 14 dní před konáním festivalu. Pro změnu jména prosím napište e-mail na info@goout.cz, kde vám po zaplacení poplatku 150,- změnu jména provedou. Změna jména bude poté možná i na místě za poplatek 300,-.

REFUNDACE
Tato možnost již není k dispozici. Pokud se festivalu nemůžete zúčastnit, můžete vaši vstupenku prodat a nechat na ní změnit jméno (viz. změna jména).

VOUCHERY
Možnost převést si vstupenku na voucher už není k dispozici. V případě, že jste držitelem neuplatněného voucheru, budou vám peníze z něj po 31. 10. 2022 refundovány zpět na váš účet.

VSTUPENKY ZTP/P
Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení).

FESTIVALOVÉ VSTUPENKY

Festival Ticket 

Tato vstupenka tě opravňuje ke vstupu na festival. Pokud máš zařízené ubytování mimo festivalový areál, je to easy, další vstupenku už totiž řešit nemusíš.

One-day ticket + camp (Friday)
Tato vstupenka tě opravňuje ke vstupu na festival a do Independent Campu. Platnost vstupenky začíná v pátek od 12 hodin a její platnost končí v sobotu ve 14 hodin. Jednodenní vstupenky budou v předprodeji pouze v tomto formátu (Jednodenní vstup na festival + jednodenní vstup do Independent kempu).

 

INDEPENDENT CAMP

Jak to funguje v Independent kempu?

Vstupenka Independent Camp je vstupenka do standardního stanového městečka, kde si můžete postavit svůj vlastní stan kdekoliv, kde je zrovna místo a vytvořit si tak vlastní chill spot s přáteli. Případně můžete využít možnosti kempování vedle vašeho auta nebo si rezervovat místo pro váš karavan obojí ve zmiňovaném Independent kempu.

CAR CAMP V INDEPENDENT KEMPU
Car & Tent Spot 

Je místo pro vaše auto a váš stan o velikosti 9x3m v Independent Campu. Pro kempování s partou kamarádu na Car & Tent spotu, bude každý z vás potřebovat svou vlastní Independent Camp vstupenku, ale stačí vám však pouze jedna Car & Tent Spot vstupenka, díky které si pronajímáte plochu pro auto a stan.

 

Caravan Spot

Je místo pro váš karavan o velikosti 5x9m s elektrickou přípojkou v Independent Campu. Pro kempování s partou kamarádu na Caravan Spotu, bude každý z vás potřebovat svou vlastní Independent Camp vstupenku, ale stačí vám však pouze jedna Caravan Spot vstupenka, díky které si pronajímáte plochu pro karavan.

CAPITAL CAMP

 

Jak to funguje v Capital kempu?

Vstupenka Capital Camp je vstupenka do nadstandardního stanového městečka, kde najdete několik možností kempování. Vstupenka Capital Camp je platná pouze s některou z následujících Capital Camp add-ons, které naleznete vypsané níže. 

Pokud se tedy s partou rozhodnete kempovat například v Bell tentu, potřebuje každý z vás svou vlastní Capital Camp vstupenku, ale stačí vám však pouze jedna Bell Tent vstupenka, díky které si pronajímáte předem postavený Bell Tent.

 

Capital Camp Add-Ons

Spot for 1 tent / 5 tents

Parcela pro 1 nebo až 5 stanů, kde si můžete postavit svůj vlastní stan. Každý, kdo bude na parcele kempovat potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Spot for 1 tent / 5 tents si pronajímáte parcelu pro stanování. Parcela Spot for 1 tent je velká 5x3m, parcela Spot for 5 tents poté 10x7m.

 

Tent Inn (Black & Fresh/ Black & Fresh plus)

Předem postavený stan vybaven karimatkami. Každý, kdo bude v Tent Innu spát, potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Tent Inn si pronajímáte jeden předem postavený stan.

 

Bell Tent (Grande)

Předem postavený luxusní stan s matracemi pro až 5 osob (v případě Bell Tent Grande pro až 7 osob). Každý, kdo bude v Bell Tentu spát, potřebuje svou vlastní Festivalovou a Capital Camp vstupenku. Zakoupením vstupenky Bell Tent si pronajímáte jeden předem postavený Bell Tent (Bell Tent Grande). Součásti vstupenky Bell Tent (Grande) nejsou přikrývky, ale jejich pronájem je možný přímo na festivale na recepci Chill Village.

Kdy se bude konat Let It Roll 2022?
Festival má tři festivalové noci – čtvrtek 4. 8., pátek 5. 8. a sobotu 6. 8. 2022. Přijet do kempu je možné už ve středu 3. 8. a opustit kemp je nutné v neděli 7. 8. 2022 v odpoledních hodinách.

Zůstane místo konání stejné?
Ano, Let It Roll se i letos uskuteční na Milovickém letišti. Je to náš, stejně jako váš, drum & bassový domov a těšíme se, až ho znovu proměníme v pulzující festival.

Jaký je pro Let It Roll 2022 lineup?
Full lineup najdeš na našem webu zde.

 

MAPA FESTIVALU
Mapa festivalu bude k dispozici v měsíci před festivalem. brzy.

TIMETABLE
Časový lineup zveřejníme 14 dní před festivalem.

KDY VYSTOUPÍ PENDULUM?
Pendulum vystoupí na Let It Rollu v pátek 5. 8. 2022. Na tento den je k dispozici omezené množství jednodenních vstupenek s kempem. 

BUDE LETOS OPENING SHOW?
Ano, tradiční Opening show proběhne jako vždy v pátek (2. festivalovou noc).

DŮLEŽITÉ ČASY

Na festival je možné přijet již ve středu 3. 8. 2022 od 16 hodin, kdy se bude otevírat kemp. Opustit kemp musí všichni návštěvníci v neděli do 14 hodin.

INFOSTÁNEK + ZTRÁTY A NÁLEZY + CASHLESS CUSTOMER CARE
V informačním stánku získáte informace o festivalu, program festivalu nebo můžete zakoupit ochranu sluchu a 1,5l vody. Budou se zde také shromažďovat ztráty a nálezy. Pokud budete mít ve vážných případech problém s organizací festivalu, prosíme, nahlaste jej co nejdříve na infostánku. 

Provozní doba: Středa 16:00 – Neděle 14:00

 

SPRCHY
Jednorázové použití sprchy je zpoplatněno. Pro návštěvníky s Capital Camp vstupenkou je použití sprch zdarma. 

PITNÁ A UŽITKOVÁ VODA
V areálu i v kempu jsou umístěny kohoutky s pitnou vodou. Můžete si s sebou vzít prázdné PET lahve k natočení vody. Prosíme vás o uzavírání všech vodovodních kohoutků, aby nedocházelo ke zbytečnému vyprazdňování cisteren, který má za následek častý nedostatek vody.

EKOLOGIE A FESTIVALOVÝ ODPAD  

Kelímky a nádobí
Systém omyvatelných kelímků se vztahuje na 0,5l, 0,4 a 0,3l kelímky. Kelímek je zálohovaný částkou 1 Bolt z bezhotovostního náramku.

Na festivalu nenajdete brčka ani jednorázové plastové nádobí. Všechen materiál je 100% kompostovatelný.

Třídění odpadu a úklid stanového městečka
Prosíme, pomozte nám řádně třídit festivalový odpad do příslušných košů (plast, hliník, sklo, bio odpad – kompost, gastro odpad – zbytky jídla). Na infostánku můžete vytřídit i nepotřebné kempovací potřeby, které budou předány lidem bez domova.

Každý návštěvník s kempovou vstupenkou dostane při vstupu do areálu zatahovací pytel na odpadky. Prosíme všechny návštěvníky, aby po sobě před opuštěním festivalu uklidili. Pokud budete potřebovat další pytel, požádejte o něj v infostánku.

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA, HASIČI
U vstupu do Independent Campu je hlavní stanoviště záchranné služby a hasičů. V průběhu akce  (středa-neděle) bude návštěvníkům k dispozici non-stop linka pomoci tel. +420734792970. Ve festivalovém areálu najdete též stánek Hard & Smart, preventivně-intervenční odpočinkovou zónu.

FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

ZÁKAZY A PROSBA O RESPEKTOVÁNÍ PRAVIDEL
Děkujeme za respektování bezpečnostní prohlídky na vstupu na festival a hudebního areálu.

  • V celém areálu včetně kempů a parkoviště, platí přísný zákaz rozdělávání ohně kromě vyhrazených grilovacích zón. Tam jsou povoleny jen grily v kovových nádobách. Prosíme také o opatrnost při kouření a zodpovědné likvidování nedopalků.
  • Do hudební části areálu festivalu je zakázáno vnášet vlastní jídlo a pití, plné camelbaky, omamné a psychotropní látky a zbraně. 
  • Do kempů je zakázáno vnášet skleněné láhve, reproduktory, agregáty, plynové hořáky a jiné výbušné látky, nářadí a materiál na stavění „podomácku“vytvořených nezajištěných konstrukcí – plachty, dřevěné tyče apod. 
  • Do kempu je možné vzí stan o rozměru 3x3m nůžkové konstrukce. 
  • Do kempu je možné vnést maximálně 20 piv a 1l tvrdého alkoholu nebo vína na osobu (pouze v plastu), a to pouze jednou. Vlastní jídlo do kempu můžete vnášet v neomezeném množství. 
  • Od 06:00 do 12:00 platí v kempu klidový režim – zákaz jakékoli hudební produkce z vlastních přehrávačů, aut, reproduktorů.
  • Veškerá zvířata mají do areálu a kempů vstup zakázán (nařízení majitele pozemku).

ÚSCHOVNA A LOCKERBOXY
Součástí úschovny jsou také uzavíratelné skříňky a možnost nabíjení telefonu. Provozní doba úschovny je non-stop od středy 16:00 do nedělních 14:00. 

FESTIVALOVÝ MERCHANDISE
Novou Let It Roll kolekci seženete na Let It Roll Merchandise stánku v hudebním areálu nebo na e-shopu store.beatworx.cz. Na stánku je možné platit pouze cashless náramkem nebo platební kartou.

JÍDLO + BARY
Na Let It Roll najdete dvě velké food zony (na runway a v hudebním areálu), které nabízejí jídlo pro vegany, vegetariány i milovníky masa. V kempu najdete celkem 7 non-stop barů a kavárnu.

Pro návštěvníky s Gold Zone vstupenkou je vyhrazen speciální Platinum Day Bar (čt 16:00 – 04:00; pá, so 14:00 – 19:00) a Platinum Terrace (pá, so 19:00 – 04:00), kde bude k dispozici vybrané alko a nealko pití a občerstvení zdarma.

PLATBY NA FESTIVALU
Festival Let It Roll je cashless. Veškeré platby ve festivalovém areálu jsou tak prováděny prostřednictvím bezhotovostního náramku. Kompletní informace si pečlivě přečtěte na našich webových stránkách.

POWERBANKY + NABÍJENÍ TELEFONŮ A FOŤÁKŮ
Na náměstí na runway (u lockerboxů runway/úschovny) si můžete zapůjčit power banku pro svůj mobilní telefon nebo si nechat nabít své telefony a foťáky.

MĚŘENÍ ALKOHOLU A HARD & SMART STÁNEK
I v letošním roce si můžete změřit hladinu alkoholu v krvi prostřednictvím alkoholtesteru. Měření probíhá na runway u úschovny/lockerboxů a služba je za poplatek.

TAXI
Více informací ohledně taxi služby na festivalu zveřejníme v průběhu května.

Kam můžu napsat, když se chci na něco zeptat?
Všechny dotazy prosím směřujte na náš e-mail info@letitroll.cz, nebo na naši Facebookovou stránku.

Line-up

FINAL PHASE