Let It Roll 2022

4. - 6. 8. 2022

TBA

Letní festival je zpět! Let It Roll 2022 proběhne 4. – 6. srpna 2022 a na největším drum & bassovém festivalu na světě si společně užijeme hudbu, kterou nadevše milujeme.

Vstupenky

Užitečné informace

Uděláme vše proto, aby místo festivalu zůstalo i pro další rok milovické letiště. Je to náš, stejně jako váš, drum & bassový domov a těšíme se, až ho znovu proměníme v pulzující festival.

Tuto sekci pro vás připravujeme s ohledem na aktuální vládní opatření.

Tuto sekci pro vás připravujeme.

Tuto sekci pro vás připravujeme s ohledem na aktuální vládní opatření.

FAQ

Kdy se bude konat Let It Roll 2022?
Festival má tři festivalové noci – čtvrtek 4. 8., pátek 5. 8. a sobotu 6. 8. 2022. Všichni návštěvníci musí opustit kemp v odpoledních hodinách v neděli 7. 8. 2022.

Zůstane místo konání stejné?
Uděláme vše proto, aby místo festivalu zůstalo i pro další rok milovické letiště. Je to náš, stejně jako váš, drum & bassový domov a těšíme se, až ho znovu proměníme v pulzující festival.

Bude v roce 2022 stejný lineup jako měl být letos?
Momentálně jednáme se všemi umělci a věříme, že se nám podaří zajistit lineup stejně kvalitní, jako jsme si připravili pro letošní ročník.

Vstupenky jsou na jméno. Každý návštěvník tedy při příchodu na festival musí mít festivalovou vstupenku se svým jménem. Pokud se nakonec nemůžete zúčastnit a půjde místo vás někdo jiný, je možné na vstupence nechat změnit jméno za poplatek 150,- e-mailem na info@goout.cz

Vstupenky se nedají vrátit (refundovat).

Pokud máte voucher a chtěli byste jej uplatnit na nákup vstupenky na Let It Roll 2022, vyplňte prosím do pole kód poukazu kód voucheru, který jste dostali e-mailem. Pokud je částka za vstupenku vyšší než částka, kterou máte na voucheru, budete převedeni na platební bránu a požádání o doplacení zbylé částky. Pokud je částka za vstupenku menší, zůstane vám rozdíl na voucheru, který můžete znovu uplatnit.

Zůstávají festivalové vstupenky, kempy i jiné služby z Let It Roll 2020 / 2021 v platnosti na příští ročník – Let It Roll 2022?
Ano, všechny vstupenky zůstávají v platnosti pro Let It Roll 2022.

Budou v prodeji také COMBO vstupenky?
O prodeji combo vstupenek budeme informovat již brzy. 

Budou v prodeji také jednodenní vstupenky? 
O možnosti zakoupení jednodenních vstupenek budeme informovat již brzy.

Měnili jste kapacitu vstupenek dostupných v předprodeji pro ročník 2022 v souvislosti s neuskutečněnými ročníky 2020 / 2021?
Ano, kapacita vstupenek je upravena tak, aby bylo zachováno pohodlí všech návštěvníků festivalu.

Kdy vystoupí Pendulum? 
S kapelou Pendulum usilovně jednáme o termínu jejich vystoupení na Let It Roll 2022. O přesném termínu vystoupení budeme informovat co nejdříve to bude možné.

Bude na festivalu Opening show? 
Ano, opening show proběhne jako vždy v pátek (2. festivalovou noc).

 

 

Jaká opatření proti COVID-19 můžu na akci očekávat?
Jako všechny naše akce se i Let It Roll 2022 bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Konkrétní informace budou zveřejněny před festivalem.

Co když se festival z důvodu vládních nařízení souvisejících s koronavirovou situací bude muset přesunout?
V případě, že by nastala situace, kdy budeme nuceni festival z důvodu vládních nařízení znovu přesunout, bude vám dle zákona “o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí” vystaven voucher, v hodnotě vámi zakoupených vstupenek. V případě, že voucher nevyužijete na nákup jiných vstupenek, budou vám vaše peníze vráceny po skončení tzv. ochranné lhůty.

celé znění zákona: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-247  

Můžu si někde koupit Let It Roll merchandise?
Aktuální merchandise zakoupíte na našem eshopu store.beatworx.cz. Pro letní festival pak bude k dispozici nová kolekce.

Kam můžu napsat, když se chci na něco zeptat?
Všechny dotazy prosím směřujte na náš e-mail info@letitroll.cz, nebo na naši Facebookovou stránku.

Line-up

PHASE 2 / 3