LET IT ROLL WINTER 2020

LET IT ROLL WINTER 2020

Kdy: 28.02.2020 20:00 - 01.03.2020
Místo: Forum Karlín, Praha, Česká republika

Dvoudenní LET IT ROLL WINTER 2020 se vrací do centra Prahy. Můžete se těšit na skvělé drum & bassové producenty, velkolepý stage design a v neposlední řadě na nezapomenutelný víkend v Praze.

LET IT ROLL WINTER 2020

999DNÍ99HODIN99MINUT99SEKUND

LINE UP

VSTUPENKY

MÍSTO KONÁNÍ

FORUM KARLÍN
www.forumkarlin.cz


Zimní edici festivalu přesouváme do nejlepší hudební venue v Praze – Forum Karlín. Se změnou místa ovšem přichází změna data konání akce. Let It Roll Winter 2020 se tedy přesouvá na 28. a 29. února 2020. Věříme, že krásné prostory, které Forum Karlín nabízí, umocní váš zážitek. A že díky této změně opět posuneme Let It Roll Winter zase o krok dál.NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

PRAKTICKÉ INFORMACE


MÍSTO KONÁNÍ A NAVIGACE
Let It Roll Winter 2020 se koná ve FORUM KARLÍN. Forum Karlín se nachází v docházkové vzdálenosti od metra „C“ “Florenc” (cca 20 minut), či metra “B” a tramvajové zastávky “Křižíkova” (cca 10 minut). 

VÍCE INFORMACÍ O VENUE – FORUM KARLÍN

Mapa:

Navigace: 50.0914764N, 14.4550106E

Festivalová mapa areálu: BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ

Parkování: Auto je možné zaparkovat na placených parkovištích v okolí Forum Karlín. V okolí se nachází fialová a modrá zóna, obě zóny jsou zpoplatněny. Doporučujeme parkování na vyhrazených parkovištích, jejichž webové stránky naleznete zde: 

KARLÍN PARKING – THÁMOVA

KARLÍN PARKING – KŘIŽÍKOVA


DŮLEŽITÉ ČASY

BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ


PRODEJ VSTUPENEK, AKREDITACE & OPOUŠTĚNÍ AREÁLU

PŘEDPRODEJ:
Vstupenky lze zakoupit online v předprodeji přímo na našich stránkách v sekci Vstupenky a kamenných obchodech Goout. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu. Výjimku tvoří telefony s prasklým nebo jinak poškozeným displejem. V takovém případě je nutné vstupenku předem vytisknout.

VSTUPENKY NA MÍSTĚ:
Aktuálně nemůžeme slíbit, že vstupenky na místě budou v prodeji. Zájem o vstupenky je veliký a rychle mizí. Takže doporučujeme včasný nákup, protože je pravděpodobné, že se vyprodají ještě před akcí. Sledujte aktuální informace na webu www.letitroll.cz nebo na fanpage festivalu na Facebooku.

AKREDITACE:
Vstupenky na Let It Roll akce jsou na jméno, proto budou v koridorech společně se vstupenkou kontrolovány také doklady (občanský průkaz nebo jiný doklad). Prosím mějte doklad připravený ještě před vstupem do koridoru. Urychlí to odbavení na vstupu a vyhneme se tím tvoření front. V případě, že máte problém se vstupenkou nebo ji máte na jiné jméno, prosíme, ještě před vstupem do koridoru, navštivte místo označené „Customer Care“, kde s vámi problém se vstupenkou vyřeší.

Volný vstup / guestlist:
Akreditovaní s volným vstupem (např. výherci soutěží) budou po předložení občanského průkazu či jiného dokladu opáskováni přímo na místě akreditací (u okénka “Akreditace / Guestlist” u pokladen).  

Běžná vstupenka:
Návštěvníci, kteří si vstupenku zakoupí na místě nebo si pořídili běžnou vstupenku v předprodeji, mohou jít rovnou ke koridorům, kde po předložení vstupenky a občanského průkazu či jiného dokladu budou vpuštěni do areálu.

Potřebujete změnit jméno na zakoupené vstupence?
Vstupenka je platná pouze, když je napsaná na návštěvníka.
Změna jména je možná online už teď za 150,-. Stačí napsat na info@goout.cz na koho chcete vstupenku přepsat. Změna jmen online nebude možná 14 dní před akcí.
Změny jmen na místě budou probíhat za poplatek (cenu zveřejníme brzy). Prosíme přijďte s vytištěnou vstupenkou na pokladnu Customer Care u Akreditací. 
UPOZORNĚNÍ: Neručíme za platnost vstupenek zakoupených mimo naši prodejní síť.

Combo vstupenka:
Návštěvníci, kteří si zakoupili kombo vstupenku na LIR Winter 2020 a LIR OA 2020, mohou jít rovnou ke koridorům, kde po předložení vstupenky a občanského průkazu či jiného dokladu budou vpuštěni do areálu. Tato vstupenka je platná pro obě akce – zimní halovou i letní open air festival.

OPOUŠTĚNÍ AREÁLU
Během průběhu festivalu NEBUDE MOŽNÉ AREÁL OPUSTIT a VRÁTIT SE (respektive opustit ano, vstup tímto ale propadá). V případě zakoupení dvoudenní vstupenky bude možný návrat druhý den na druhou festivalovou noc.

BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ O VENKOVNÍCH ZÓNÁCH
Upozornění pro osoby napsané na guestlistu: Opouštění a vracení se do areálu nebude možné do výše uvedeného času. 

KUŘÁCKÁ ZÓNA
BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ O KUŘÁCKÉ ZÓNĚ
UPOZORNĚNÍ: Forum Karlín je nekuřácký a prosíme o respektování tohoto pravidla.


OBČERSTVENÍ
Systém omyvatelných 0,5l a 0,3l kelímků na festivalu:
I letos využijeme službu omyvatelných kelímků na nápoje 0,5l a 0,3l. Aby se dosáhlo našeho cíle, mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované. Výkup kelímků probíhá přímo na barech a není omezen počtem kelímků. 

BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ O OBČERSTVENÍ A BARECH

ZÁZEMÍ & BEZPEČNOST
Na místě bude přítomna záchranná služba, hasiči a ochranka zajišťující vaše bezpečí. 

Ve Forum Karlín se nachází šatny. Cenu šaten brzy zveřejníme.

TOALETY
Na akci se nachází standardní toalety uvnitř haly.


PLATBY V AREÁLU
BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ

BANKOMAT
BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ

MERCHANDISE
BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
Ve Forum Karlín je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Do areálu je zakázáno vnášet vlastní pití, jídlo, zbraně a omamné látky! Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno, záznam profesionální technikou je možný pouze po akreditaci.

VÍCE NALEZNETE V NÁVŠTĚVNÍM ŘÁDU AKCE

ZTRÁTY & NÁLEZY
Nalezené věci prosím odevzdávejte na šatně. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí. Děkujeme.


DOPRAVA

V SEKCI DOPRAVA NALEZNETE NEJLEPŠÍ SPOJENÍ NEJEN DO PRAHY, ALE TAKÉ K MÍSTU KONÁNÍ – FORUM KARLÍN


VLAKEM
Veškeré vlakové spoje zastavují na pražském Hlavním nádraží. 

Doprava z vlakového nádraží: 

  • Metrem: Z vlakového nádraží můžete nastoupit na metro “C” a ve stanici Florenc (první zastávka od Hlavního nádraží) přestoupit na metro “B” směr zastávka Křižíkova. Ze zastávky Křižíkova se dostanete k Forum Karlín za 8 minut (500m). 
  • Tramvají: Z Hlavního nádraží můžete nastoupit také na tram č. 15 a v zastávce Masarykovo nádraží přestoupit na tram č. 3 směrem zastávka Křižíkova.

AUTOBUSEM
Autobusové spoje zastavují ve většině případů na pražském Florenci a mají tu výhodu, že se nachází na lince metra “B”, takže stačí nastoupit na metro a přejet pár zastávek až do zastávky Křižíkova. Můžete využít například společnosti FLIXBUS či STUDENT AGENCY 

  • Metrem: Ve stanici Florenc můžete nastoupit na metro “B” směr Černý most. Vystoupíte na zastávce Křižíkova, která je první zastávkou od Florence. Ze zastávky Křižíkova se dostanete k Forum Karlín za 8 minut (500m).
  • Tramvají: Z Florence můžete nastoupit na tram č. 3, 8, 24. Zastávka Křižíkova se nachází jednu zastávku od Florence.

Informace o jízdních řádech autobusů a vlaků:

pastedGraphic.png


MĚSTSKÁ HROMADNÁ DOPRAVA
V Praze jsou tři možnosti, jak se dostat k Forum Karlín, a to metrem “B” (žlutá linka), tramvají č. 3, 8, 24, nebo, jste-li dobrodruzi a chcete si prohlédnout město, můžete přejít pěšky (z Hlavního nádraží chůzí cca 2,5km – 45 minut a z Autobusového nádraží na Florenci jdete cca 1,3 km – 20 minut)

Pokud zvolíte poznávací jízdu tramvají, tak se vydejte na zastávku Křižíkova. Zvolíte-li jízdu metrem žluté linky “B”, tak se vydejte na stejnojmennou zastávku Křižíkova – odtud přejdete 500m pěšky až k Forum Karlín.

Informace o jízdních řádech města Prahy:

pastedGraphic_1.png


CESTOVÁNÍ PO PRAZE
Nechcete-li využívat městskou hromadnou dopravu, nabízí se zde další varianty v podobě taxi aplikací – Uber, Liftago a Bolt představují ideální způsob, jak se pohybovat po městě Praha. Stáhněte si aplikaci a objednané auto k vám dorazí za pár minut. 
Upozornění: Nevyužívejte služby neznámých taxislužeb, které vám nemohou garantovat cenu. 

Informace o taxi službách:

BOLT | LIFTAGOUBER


NOČNÍ SPOJENÍ
Ze zastávky Křižíkova odjíždí v noci tramvajová linka č. 92. Linkou č. 92 se dostanete na autobusové nádraží Florenc. Chcete-li se dopravit na Hlavní nádraží, využijte linku č. 92 a na zastávce Jindřišská přestupte na linku č. 95.

Informace o nočních spojích: 

pastedGraphic_1.png

 

UBYTOVÁNÍ

UŽIJTE SI VÍKEND V ZIMNÍ PRAZE NAPLNO, NAJDĚTE TO SPRÁVNÉ UBYTOVÁNÍ V OKOLÍ VENUE.


Únor je ideálním měsícem pro dvoudenní Let It Roll Winter 2020. Ceny jsou v tomto měsíci velice příznivé a kapacity ubytování nejsou přeplněny. Doporučujeme včasnou rezervaci v Praze a okolí, zajistíte si tak ubytování dle vlastních představ a za přijatelnou cenu. 
  
 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

O FESTIVALU

Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit? Náš festival je pro návštěvníky 16+. Samozřejmě pokud je ti pod 18 let, tak pro tebe platí pravidlo zákazu alkoholu a cigaret.


FESTIVALOVÉ VSTUPENKY

Budou nějaké lístky na Let It Roll Winter bez jména? Nebudou, vstupenky na jméno jsou a budou všechny. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami.

Vstupenku jsem zaplatil, ale nepřišla mi do e-mailu. Co mám dělat? Nejdříve prosím zkontrolujte své spamy. V případě, že jste tam vstupenku nenašli, obracejte se rovnou na Goout na info@goout.cz.

Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát? Máš možnost svou vstupenku refundovat. Vstupenky je možné refundovat nebo změnit jméno nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě refundací a změn jmen se prosím obracejte rovnou na Goout na info@goout.cz. Refundační poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.

Lze přepsat jméno na vstupence přímo v místě konání festivalu? Ano. Vstupenka je platná pouze, když je napsaná na návštěvníka, změny jmen na místě budou probíhat za poplatek (cenu zveřejníme brzy). Prosíme přijďte s vytištěnou vstupenkou na pokladnu Customer Care u Akreditací.

Budu moct refundovat také Combo vstupenku Let It Roll Winter + Summer? Refundace a přepis jména u Combo vstupenek je možná nejpozději 14 dní před festivalem Let It Roll Winter 2020 přes info@goout.cz. Není možné refundovat a přepisovat jméno na místě. Refundace a přepis jména není možná ani v případě, že jste navštívili Let It Roll Winter 2020, ale na Let It Roll Summer se z nějakého důvodu nemůžete dostavit.

Do kdy můžu vstupenky vrátit? Refundovat vstupenky je možné nejpozději 14 dní před konáním akce.

Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek? Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete.  Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení, které bude na vstupence.

Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na festival? Ano, může, stačí na prodejně goout říct jméno, které bude na vstupence.

Poskytujete slevy osobám se ZTP/P? Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP/P. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP/P potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma. Pro doprovod osob s TP či ZTP je vstup bez nároku na slevu.


NA FESTIVALU

Podle čeho vybíráte interprety na události? Interprety vybíráme na základě jednání s jejich agenty. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných dat.

Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu? Kompletní časový line-up zveřejňujeme vždy nejpozději 2 týdny před festivalem.

MERCHANDISE

BLIŽŠÍ INFORMACE ZVEŘEJNÍME BRZY