LET IT ROLL WINTER 2019

LET IT ROLL WINTER 2019

Kdy: 22-02-2019 20:00 - 24.02.2019
Místo: Malá sportovní hala, Praha, Česká republika

Let It Roll Winter tentokrát přichází s dvoudenním festivalem přímo v centru Prahy. Můžeš se těšit na skvělé drum & bassové producenty, velkolepý stage design a v neposlední řadě na nezapomenutelný víkend v Praze.

LET IT ROLL WINTER 2019

999DNÍ99HODIN99MINUT99SEKUND

LINE UP

PÁTEK 22. 2. 2019

SOBOTA 23. 2. 2019

LINE UP PAGE

VSTUPENKY

MÍSTO KONÁNÍ

Další ročník zimní verze Let It Roll 2019 se odehraje tentokrát v  Malé sportovní hale na pražském výstavišti a je tedy dostupnější pro všechny, kteří se chystají Let It Roll navštívit.

Mapa areálu a vstupu

CASHLESS

Cashless na Let It Roll Winter 2019

Po pozitivních zkušenostech na loňském festivalu opět zavádíme bezhotovostní platební systém. Více informací naleznete přímo v této sekci. Čtěte pozorně a seznamte se s naším cashless systémem.

CASHLESS VE ZKRATCE:

Nebude možné přednabít si cashless účet online před akcí. Své cashless náramky si můžete pořídit (a následně dobít) hned po příchodu do haly. V klidu si odložte v šatně a poté si vyzvedněte svůj cashless náramek v jedné z Top-Up stanic. Náramek je zdarma, platíte pouze výši nabití (kredit).

TIP: Doporučujeme zakoupení přednabitých náramků, které urychlí nákupní proces.

Cashless náramek slouží pouze jako platidlo, nikoliv jako vstupenka. Barva náramku rozlišuje pouze hodnotu přednabité částky.
Minimální zůstatek pro účely refundace jsou2 BLT. Poplatek za zpracování refundace je 1 BLT.  
Cashless webová stránka pro registraci vašeho účtu a refundace: https://letitrollwinter.pay.intellifest.com. Nelze použít účet z předchozích akcí – proveďte prosím novou registraci.
Nelze párovat více náramků pod jeden cashless účet. Každý náramek je nutné zaregistrovat pod samostatný cashless účet na výše zmíněné webové stránce.


Otevření areálu a start prodeje cashless náramků:
Areál bude pro návštěvníky otevřen již od 19:00, kdy zároveň startuje i prodej cashless náramků. Cashless náramek návštěvník nedostává hned u vstupu, ale musí si ho vyzvednout v hale na Top-Up stanici. Top-Upstanice budou umístěné hned za vstupem do haly a budou řádně označené.

Vřele doporučujeme brzký příchod, aby se zamezilo vytváření front a nepřišli jste o nic z programu. K urychlení nákupního procesu též přispěje zakoupení přednabitých náramků.


Akceptovaná měna:
V celém areálu jsou akceptovány pouze platby prostřednictvím cashless náramků.
Cashless měna je Bolt. Kurz Boltu oproti české koruně je 1 BLT = 50 Kč.

Výjimku tvoří:

 • Vstupenky > lze platit hotovostí (CZK i EUR) a platební kartou
 • Šatna > lze platit cashless i hotovostí (CZK i EUR)
 • Lockerboxy > lze platit pouze hotovostí
 • Merchandise shop > lze platit cashless, hotovostí i kartou (CZK i EUR)
 • Dobíjení cashless náramků v Top-up stanici > lze platit hotovostí (CZK i EUR) a platební kartou

Bankomat:
V areálu bude k dispozici bankomat, bude tedy možné vybrat si hotovost přímo na místě.


Možnosti dobíjení náramků & hodnoty přednabitých náramků:

Na Let ItRoll Winter není možné nabít si náramek předem online a není možné použít náramek z loňského letního ani zimního festivalu. Na místě bude k dispozici dostatečný počet Top-Up stanic, kde si můžete zakoupit přednabité náramky v těchto hodnotách:

 • 8 BLT = 400 Kč
 • 16 BLT = 800 Kč
 • 24 BLT = 1200 Kč

Máte také možnost nabít si náramek v libovolné výši dle svého uvážení.  Nabíjení je možné pouze v celých BLT. Minimální hodnota nabití jsou 2 BLT.
Pokud by se u Top-Up stanic tvořily fronty, budou vám během pátečního večera k dispozici 4 hostesky, u kterých si můžete zakoupit přednabité náramky v hodnotě 16 BLT. Hostesky akceptují pouze platby kartou.
Každý zakoupený náramek můžete po vyčerpání přednabité částky opět dobít. Dobíjení je možné pouze v celých Boltech (tj. např. 5 BLT, nikoliv 5,2 BLT). Pro rychlou orientaci bude u každé Top-Up stanice k dispozici tištěný převodník měn.

 • TIP: Pokud si po obdržení náramku zaregistrujete svůj cashless účet a přidáte číslo náramku, budete si moci dobíjet online skrze svůj účet a vyhnout se tak všem případným frontám. Doporučujeme využít především v sobotu před příchodem.

  Registrace cashless účtu:
  Svůj cashless účet si můžete založit na místě už v průběhu večera na stránce https://letitrollwinter.pay.intellifest.com. K registraci cashless účtu budete potřebovat e-mailovou adresu a několik základních kontaktních informací. Jakmile si vyzvednete svůj cashless náramek, připojte si do svého cashless účtu číslo náramku, které naleznete na druhé straně čipu (pod páskou).
 • POZOR! Nelze použít přihlašovací údaje z loňska, musíte si zaregistrovat nový účet.

Vřele doporučujeme založení účtu hned po příchodu do areálu a nečekat s tím až na refundaci zbylých finančních prostředků. Díky tomu budete mít nejenom možnost dobíjet si své finanční prostředky na místě online, ale zároveň i možnost blokace náramku v případě jeho ztráty či odcizení a převedení financí na nový náramek. Bez cashless online účtu o tuto možnost přicházíte.


Refundace finančních zůstatků:
O vrácení zbylých finančních prostředků z cashless náramků je nutné zažádat prostřednictvím refundačního formuláře na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com. Refundace na místě není možná. Zbylé finanční prostředky budou navráceny pouze převodem na bankovní účet.
Refundační formulář bude spuštěn v neděli 24. 2. 2019 v 06:00 a uzavřen 31. 3. 2019 ve 12:00.
Refundace je možná pouze u cashless účtů s minimálním zůstatkem 2 BLT. Je účtován refundační poplatek 1 BLT.

 • POZOR! Pro refundaci budete potřebovat čísla všech náramků, které si budete přát vyrefundovat. Náramky tedy nevyhazujte!
 • POZOR! Pokud budete mít po akci několik různých náramků, na kterých budete mít finanční zůstatek, je nutné založit samostatný cashless účet pro každý náramek (tj. budete potřebovat několik e-mailových adres pro registraci cashless účtů). Proto doporučujeme zakoupit si přednabitý náramek pouze jednou a dále ho dobíjet.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak si založím svůj on-line cashless účet a k čemu je dobrý?
Na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com se jednoduše zaregistrujete prostřednictvím Facebooku či vyplněním vašich informací. Systém Intellipay vám poté zašle e-mail k potvrzení vaší registrace, kde stačí kliknout na aktivační tlačítko a dokončit registraci na webu. Založení účtu je zdarma. Váš účet vám umožní dobíjet si cashless účet (náramek) na místě online bez nutnosti stání ve frontě, zobrazit historii, zkontrolovat vaši útratu, stáhnout si on-line účtenky, propojit s ním účty na sociálních sítích, deaktivovat náramek v případě ztráty a zažádat o refundaci.

Jak propojím svůj náramek s účtem?
Na stránce https://letitrollwinter.pay.intellifest.com se přihlásíte ke svému bezhotovostnímu účtu a jednoduše si propojíte svůj účet s náramkem zadáním číselného kódu z vnitřní strany náramku (Sekce „Náramek“ > „Mám náramek“).

Kolik náramků mohu do svého účtu připojit?
Do cashless účtu můžete připojit vždy jen 1 náramek.

Jak zjistím, že mám nízký stav Boltů na mém náramku?
Při přiložení náramku k platební čtečce se při každé transakci zobrazí již na začátku stav vašeho účtu. Stav můžete ověřit také na jednom ze 4 míst označených „Control balance“.

 • TIP: Nejjednodušší způsob, jak přidat kredit na váš účet, je při prvním dobíjení povolit Automatické dobíjení (sekce „Bezhotovostní nastavení“ na hlavní stránce). Aktivací této funkce se váš kredit automaticky navýší na 10 Boltů (tj. 500 Kč), když finance na účtu klesnou pod 3 Bolty. Nevyčerpaný kredit vám bude po skončení festivalu vrácen po vyplnění refundačního formuláře.

  Co se stane, když náramek ztratím?
  Pokud jste si v průběhu večera zaregistrovali svůj cashless účet a připojili do něj číslo náramku, o své finance nepřijdete. Stačí navštívit místo označené Customer Care, kde vám pomohou s blokací náramku a s převedením financí na nový náramek. Náramek můžete zablokovat také sami ve svém cashless účtu: sekce „Náramek“ > kliknout na ikonu „Zmrazit“.
  Pokud jste si náramek do svého cashless účtu nepřipojili, o tuto možnost přicházíte stejně jako v případě, že byste ztratili peněženku.

Co se stane s penězi, které mi zůstanou v náramku?
Zakoupené Bolty, které nebyly utraceny, vám budou po skončení akce vráceny do 30 dnů od vyplnění refundačního formuláře. O refundaci můžete zažádat max. do 31. 3. 2019 do 12:00 z vašeho bezhotovostního účtu (sekce „Refundace“). Můžete refundovat pouze náramky, na kterých je min. zůstatek 2 BLT. U každé refundace je účtován refundační poplatek 1 BLT.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

 


MÍSTO KONÁNÍ A NAVIGACE
Let It Roll Winter 2019 se koná v areálu Výstaviště Praha Holešovice v Malé sportovní hale. Areál Výstaviště Praha se nachází v docházkové vzdálenosti od metra „C“ “Nádraží Holešovice” (cca 5-10 minut) a od tramvajové zastávky “Výstaviště”. Vstup do Malé sportovní haly vede okolo Tipsport Areny (zároveň se nachází nad „pyramidou“)

Mapa:

Navigace:50°06’27.0″N 14°25’55.5″E

Festivalová mapa areálu:

Parkování: Auto je možné zaparkovat na placených parkovištích v okolí Výstaviště Praha Holešovice. Parkování bude zpoplatněno. Na mapě naleznete vyhrazená místa pro bezpečné parkování. Vyvarujte se parkování v ulicích – přesněji na modrých zónách.

(pro zvětšení klikněte na mapu)


DŮLEŽITÉ ČASY

Festivalový areál:
Pátek: 22. 2. 2018 v 19:00, zavření haly v sobotu 23. 2. 2018 v 06:00.
Sobota: 23. 2. 2018 v 19:00, zavření haly v neděli 24. 2. 2018 v 06:00.

Pokladny:
Pátek: 18:00 – 04:00
Sobota: 18:00 – 04:00

Akreditace:   
Pátek: 18:00 – 04:00
Sobota: 18:00 – 04:00

Časový line-up: 

Meet & Greet: Připravili jsme pro vás také setkání s DJs. Bude probíhat v přízemí haly naproti WC. Časy Meet&Greet budou ještě potvrzeny. 


PRODEJ VSTUPENEK, AKREDITACE & OPOUŠTĚNÍ AREÁLU

PŘEDPRODEJ:
Vstupenky lze zakoupit online v předprodeji přímo na našich stránkách v sekci Vstupenky a kamenných obchodech Goout. Vstupenky zakoupené online není třeba tisknout, stačí předložit vstupenku v chytrém telefonu. Výjimku tvoří telefony s prasklým nebo jinak poškozeným displejem. V takovém případě je nutné vstupenku předem vytisknout.

VSTUPENKY NA MÍSTĚ:
Aktuálně nemůžeme slíbit, že vstupenky na místě budou v prodeji. Zájem o vstupenky je veliký a rychle mizí. Takže doporučujeme včasný nákup, protože je pravděpodobné, že se vyprodají ještě před akcí. Sledujte aktuální informace na webu www.letitroll.cz nebo na fanpage festivalu na Facebooku.

AKREDITACE:
Vstupenky na Let It Roll akce jsou na jméno, proto budou v koridorech společně se vstupenkou kontrolovány také doklady (občanský průkaz nebo jiný doklad). Prosím mějte doklad připravený ještě před vstupem do koridoru. Urychlí to odbavení na vstupu a vyhneme se tím tvoření front. V případě, že máte problém se vstupenkou nebo ji máte na jiné jméno, prosíme, ještě před vstupem do koridoru, navštivte místo označené „Customer Care“, kde s vámi problém se vstupenkou vyřeší.

Volný vstup / guestlist:
Akreditovaní s volným vstupem (např. výherci soutěží) budou po předložení občanského průkazu či jiného dokladu opáskováni přímo na místě akreditací (u okénka “Akreditace / Guestlist” u pokladen).  

Běžná vstupenka:
Návštěvníci, kteří si vstupenku zakoupí na místě nebo si pořídili běžnou vstupenku v předprodeji, mohou jít rovnou ke koridorům, kde po předložení vstupenky a občanského průkazu či jiného dokladu budou vpuštěni do areálu.

Potřebujete změnit jméno na zakoupené vstupence?
Vstupenka je platná pouze, když je napsaná na návštěvníka, změny jmen na místě budou probíhat za poplatek 250,-. Prosíme přijďte s vytištěnou vstupenkou na pokladnu Customer Care u Akreditací. 
UPOZORNĚNÍ: Neručíme za platnost vstupenek zakoupených mimo naši prodejní síť.

Combo vstupenka:
Návštěvníci, kteří si zakoupili kombo vstupenku na LIR Winter 2019 a LIR OA 2019, mohou jít rovnou ke koridorům, kde po předložení vstupenky a občanského průkazu či jiného dokladu budou vpuštěni do areálu. Tato vstupenka je platná pro obě akce – zimní halovou i letní open air festival.

OPOUŠTĚNÍ AREÁLU
Během průběhu festivalu NEBUDE MOŽNÉ AREÁL OPUSTIT a VRÁTIT SE (respektive opustit ano, vstup tímto ale propadá). V případě zakoupení dvoudenní vstupenky bude možný návrat druhý den tj. 23.2.2019 v 19:00 na druhou festivalovou noc.

Návštěvníci mohou pobývat na čerstvém vzduchu před a za Malou sportovní halou, kde budou vyznačené venkovní zóny.
Upozornění pro osoby napsané na guestlistu: Opouštění a vracení se do areálu nebude možné do výše uvedeného času. 

KUŘÁCKÁ ZÓNA
Ve venkovní části areálu naleznete vyhřívaný kuřácký stan Freedom Music. Můžete zde využít barové nabídky, zahrát si fotbálek, posedět v chill out zóně s reprodukovanou hudbou a zasoutěžit si s hosteskami o super dárky (např. Instax Mini).
UPOZORNĚNÍ: Malá sportovní hala je nekuřácká a prosíme o respektování tohoto pravidla.


OBČERSTVENÍ
V areálu bude k dispozici 5 barů. Na místě budou k dispozici i stánky s občerstvením. 
Systém omyvatelných 0,5l a 0,3l kelímků na festivalu:
I letos využijeme službu omyvatelných kelímků na nápoje 0,5l a 0,3l. Aby se dosáhlo našeho cíle, mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované. Vratná záloha na kelímek je 1BLT. Výkup kelímků probíhá přímo na barech a není omezen počtem kelímků.

ZÁZEMÍ & BEZPEČNOST
Na místě bude přítomna záchranná služba, hasiči a ochranka zajišťující vaše bezpečí. Případnou pomoc naleznete v přízemí haly naproti WC, vedle Meet & Greet
V areálu bude možné využít úschovny v podobě LOCKER BOXŮ, budou umístěny venku u haly. V prvním patře bude umístěna velkokapacitní šatna. Předpokládaná cena šatny je 50 Kč / šaty, 70 Kč / batoh. Hala je vytápěná.

TOALETY
Na akci budou jak standardní toalety uvnitř haly, tak i mobilní toalety TOI TOI v areálu.


PLATBY V AREÁLU
Veškeré platby na Let It Roll Winter jsou cashless. Jediné místo, kde je možné platit hotovostí či platební kartou (CZK i EUR), je stánek Merchandise. Locker boxy a šatna.

BANKOMAT
Přímo v areálu akce bude umístěn Moneta Money Bank, kde si můžete v případě potřeby vybrat hotovost.

MERCHANDISE
DNB Store stánku se můžete vybavit tričkem LET IT ROLL a dalším oblečením z limitovaných edicí. Pokud se budete chtít vybavit ještě před akcí, můžete využít nabídky eshopu www.dnbstore.cz a  www.escapewear.cz. Na Merchandise stánku můžete jak cashless, tak v hotovosti (CZK a EUR) či platební kartou.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ
V Malé sportovní hale je zákaz kouření– prosíme o jeho respektování. Do areálu je zakázáno vnášet vlastní pití, jídlo, zbraně a omamné látky! Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno, záznam profesionální technikou je možný pouze po akreditaci.

ZTRÁTY & NÁLEZY
Nalezené věci prosím odevzdávejte na šatně. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí. Děkujeme.


DOPRAVA

Doprava vlakem / autobusem
Veškeré vlakové spoje zastavují na pražském Hlavním nádraží, pokud však váš vlak jede přes zastávku “Praha-Holešovice”, můžete vystoupit už zde a na Výstaviště dorazit buď pěšky (cca 10 minut), nebo jet jednu zastávku tramvají.
 
Autobusové spoje zastavující na pražském Florenci a Hlavním nádraží mají tu výhodu, že se nachází na lince metra “C”, takže stačí nastoupit na metro a přejet pár zastávek až do Holešovic – zast. Nádraží Holešovice. Záleží tedy jen na Vás, odkud a kam chcete cestovat. Společnosti FLIXBUS a STUDENT AGENCY zastavují jak na Florenci, tak na Hlavním nádraží.
 

Informace o jízdních řádech autobusů a vlaků:Incheba aréna – Malá sportovní hala se nachází v pražských Holešovicích. Do Holešovic se dostanete jak tramvají, tak i metrem linky C.


 Městská hromadná doprava
V Praze jsou tři možnosti, jak se dostat k Incheba aréně – Malé sportovní hale, neboli Výstavišti Holešovice, a to metrem “C” (červená linka), tramvají, nebo, jste-li dobrodruzi a chcete si prohlédnout město, můžete přejít pěšky (z Hlavního nádraží chůzí cca 3km – 55 minut a z Autobusového nádraží na Florenci jdete cca 2 km – 40 minut)
Pokud zvolíte poznávací jízdu tramvají, tak se vydejte na zastávku Výstaviště Holešovice. Zvolíte-li jízdu metrem červené linky “C”, tak se vydejte na nejbližší zastávku Nádraží Holešovice – odtud můžete dojet jednu zastávku tramvají na Výstaviště Holešovice, nebo jít 10 minut pěšky.
Informace o jízdních řádech města Prahy:

Cestování po Praze
Uber a Taxify představují ideální způsob, jak se pohybovat po městě Praha. Stáhněte si aplikaci a objednané auto k vám dorazí za pár minut.
Informace o taxi službách:


Noční spojení 

Ze zastávky Výstaviště Holešovice odjíždí v noci tramvajové linky 93 a 94. Pokud se chystáte na autobusové nebo vlakové nádraží, pak je pro vás vhodná linka 94, která jede na Masarykovo nádraží, odkud se dá během 5 minut dojít jak na vlakové nádraží, tak i autobusové nádraží.

Informace o nočních spojích: 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Praze
 Únor je ideálním měsícem pro dvoudenní Let It Roll Winter 2019. Ceny jsou v tomto měsíci velice příznivé a kapacity ubytování nejsou přeplněny. Doporučujeme včasnou rezervaci v Praze a okolí, zajistíte si tak ubytování dle vlastních představ a za přijatelnou cenu. 
  
 

MERCHANDISE

DNB Store stánku se můžete vybavit tričkem LET IT ROLL a dalším oblečením z limitovaných edicí. Pokud se budete chtít vybavit ještě před akcí, můžete využít nabídky eshopu www.dnbstore.cz 

Na Merchandise stánku můžete jak cashless, tak v hotovosti (CZK a EUR) či platební kartou.

Oficiální merchandise Let It Roll zakoupíte v eshopech:

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

O FESTIVALU

Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit?

Náš festival je pro návštěvníky 15+. Samozřejmě pokud je ti pod 18 let, tak pro tebe platí pravidlo zákazu alkoholu a cigaret, ale jinak jsi na Let It Roll víc než vítán 🙂


FESTIVALOVÉ VSTUPENKY

Budou nějaké lístky na Let It Roll Winter bez jména?

Nebudou, vstupenky na jméno jsou a budou všechny. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami.

Vstupenku jsem zaplatil, ale nepřišla mi do e-mailu. Co mám dělat?

Nejdříve prosím zkontrolujte své spamy. V případě, že jste tam vstupenku nenašli, obracejte se rovnou na Goout na info@goout.cz.

Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát?

Od letošního roku máš možnost svou vstupenku refundovat. Vstupenky je možné refundovat nebo změnit jméno nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě refundací a změn jmen se prosím obracejte rovnou na Goout na info@goout.cz. Refundační poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.

Lze přepsat jméno na vstupence přímo v místě konání festivalu?

Ano. Vstupenka je platná pouze, když je napsaná na návštěvníka, změny jmen na místě budou probíhat za poplatek 250 KČ. Prosíme přijďte s vytištěnou vstupenkou na pokladnu Customer Care u Akreditací.

Budu moct refundovat také Combo vstupenku Let It Roll Winter + Summer?

Refundace se vztahuje na celou vstupenku/transakci, tzn. není možné refundovat jinak než jako celou kombo vstupenku. Takže pokud dorazíš na Winter a nebudeš moct na Summer, tak bohužel refundace možná není. V případě, že nebudeš moct na Winter, tak buď vstupenku využiješ až na Summer nebo ji budeš moct refundovat.

Do kdy můžu vstupenky vrátit?

Refundovat vstupenky je možné nejpozději 14 dní před konáním akce.

Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek?

Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete.  Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení, které bude na vstupence.

Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na festival?

Ano, může, stačí na prodejně goout říct jméno, které bude na vstupence.

Poskytujete slevy osobám se ZTP/P?

Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP/P. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP/P potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma. Pro doprovod osob s TP či ZTP je vstup bez nároku na slevu.


NA FESTIVALU

Podle čeho vybíráte interprety na události?

Interprety vybíráme na základě jednání s jejich agenty. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných dat.

Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu?

Kompletní časový line-up zveřejňujeme vždy nejpozději 2 týdny před festivalem.