LET IT ROLL WINTER 2019

LET IT ROLL WINTER 2019

Kdy: 22.02.2019 - 23.02.2019
Místo: Malá sportovní hala, Praha, Česká republika

Let It Roll Winter tentokrát přichází s dvoudenním festivalem přímo v centru Prahy. Můžeš se těšit na skvělé drum & bassové producenty, velkolepý stage design a v neposlední řadě na nezapomenutelný víkend v Praze.

LET IT ROLL WINTER 2019

999DNÍ99HODIN99MINUT99SEKUND

LINE UP

PÁTEK 22. 2. 2019

SOBOTA 23. 2. 2019

LINE UP PAGE

VSTUPENKY

MÍSTO KONÁNÍ

Další ročník zimní verze Let It Roll 2019 se odehraje tentokrát v  Malé sportovní hale na pražském výstavišti a je tedy dostupnější pro všechny, kteří se chystají Let It Roll navštívit.

PRAKTICKÉ INFORMACE

 


Třídenní letní drum and bassové šílenství ještě ani nedoznělo a už pro vás máme nachystaný další nášup v podobě Let It Roll Winter 2019. Ten se odehraje 22. a 23. února – čtete správně – tentokrát bude dvoudenní!
Zimní edici navyšujeme na dva dny! Novinek jej ale čeká ještě mnohem více, oproti loňskému roku nás čeká nové místo konání v centru Prahy. Poprvé se zimní Let It Roll odehraje ve sportovní hale – Malá sportovní hala | Praha 7.

Speciální line-up pro každý večer
Žádný z večerů nebude stejný. Páteční i sobotní program bude hostit široké spektrum producentů a DJs ze všech subžánrů DnB. V letošním roce máme v úmyslu vrátit se k původním konceptům DnB parties. Hudební line-up je připraven tak, aby si všichni návštěvníci přišli na své. Atmosféra bude po celý večer gradovat!
 
Line-up naleznete >>ZDE<<

Dvoudenní vstupenky
Dvoudenní vstupenka zahrnuje vstup pro jednu osobu na páteční a sobotní večer. Pro letošní rok zůstává cena lístků stejná. Aktuálně můžete pořídit dvoudenní vstupenku za stejnou cenu jako v minulém roce za jeden večer nebo využít zvýhodněnou COMBO VSTUPENKU (Let It Roll Winter 2019 a Let It Roll 2019).  <<< Koupit vstupenky >>>
 
Jednodenní vstupenky
Nyní v předprodeji! <<< Koupit vstupenky >>>

Let It Roll Winter 2019 v centru Prahy
Let It Roll Winter 2019 se poprvé uskuteční v Malé Sportovní Hale. Výhodou je umístění haly, která se nachází na pražském Výstavišti v Holešovicích. Dostupnost je naprosto bezproblémová, díky MHD, pražskému Metru C – Holešovice.

DOPRAVA

Doprava vlakem / autobusem
Veškeré vlakové spoje zastavují na pražském Hlavním nádraží, pokud však váš vlak jede přes zastávku “Praha-Holešovice”, můžete vystoupit už zde a na Výstaviště dorazit buď pěšky (cca 10 minut), nebo jet jednu zastávku tramvají.
 
Autobusové spoje zastavující na pražském Florenci mají tu výhodu, že se nachází na lince metra “C”, takže stačí nastoupit na metro a přejet dvě zastávky do Holešovic.

Informace o jízdních řádech autobusů a vlaků:Incheba aréna – Malá sportovní hala se nachází v pražských Holešovicích. Do Holešovic se dostanete jak tramvají, tak i metrem linky C.


 Městská hromadná doprava
V Praze jsou tři možnosti, jak se dostat k Incheba aréně – Malé sportovní hale, neboli Výstavišti Holešovice, a to metrem “C” (červená linka), tramvají, nebo, jste-li dobrodruzi a chcete si prohlédnout město, můžete přejít pěšky (z Hlavního nádraží chůzí cca 3km – 55 minut a z Autobusového nádraží na Florenci jdete cca 2 km – 40 minut)
Pokud zvolíte poznávací jízdu tramvají, tak se vydejte na zastávku Výstaviště Holešovice. Zvolíte-li jízdu metrem červené linky “C”, tak se vydejte na nejbližší zastávku Nádraží Holešovice – odtud můžete dojet jednu zastávku tramvají na Výstaviště Holešovice, nebo jít 10 minut pěšky.
Informace o jízdních řádech města Prahy:

Cestování po Praze
Uber a Taxify představují ideální způsob, jak se pohybovat po městě Praha. Stáhněte si aplikaci a objednané auto k vám dorazí za pár minut.
Informace o taxi službách:


Noční spojení 

Ze zastávky Výstaviště Holešovice odjíždí v noci tramvajové linky 93 a 94. Pokud se chystáte na autobusové nebo vlakové nádraží, pak je pro vás vhodná linka 94, která jede na Masarykovo nádraží, odkud se dá během 5 minut dojít jak na vlakové nádraží, tak i autobusové nádraží.

Informace o nočních spojích: 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Praze
 Únor je ideálním měsícem pro dvoudenní Let It Roll Winter 2019. Ceny jsou v tomto měsíci velice příznivé a kapacity ubytování nejsou přeplněny. Doporučujeme včasnou rezervaci v Praze a okolí, zajistíte si tak ubytování dle vlastních představ a za přijatelnou cenu. 
  
 

MERCHANDISE

Oblékněte se stylově a ukažte světu, jak moc se těšíte na váš oblíbený festival 🙂 Parádní ohoz a doplňky koupíte v eshopech DNB Store a Escape Wear. 

Oficiální merchandise Let It Roll zakoupíte v eshopech:NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

O FESTIVALU

Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit?

Náš festival je pro návštěvníky 15+. Samozřejmě pokud je ti pod 18 let, tak pro tebe platí pravidlo zákazu alkoholu a cigaret, ale jinak jsi na Let It Roll víc než vítán 🙂


FESTIVALOVÉ VSTUPENKY

Budou nějaké lístky na Let It Roll Winter bez jména?

Nebudou, vstupenky na jméno jsou a budou všechny. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami.

Vstupenku jsem zaplatil, ale nepřišla mi do e-mailu. Co mám dělat?

Nejdříve prosím zkontrolujte své spamy. V případě, že jste tam vstupenku nenašli, obracejte se rovnou na Goout na info@goout.cz.

Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát?

Od letošního roku máš možnost svou vstupenku refundovat. Vstupenky je možné refundovat nebo změnit jméno nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě refundací a změn jmen se prosím obracejte rovnou na Goout na info@goout.cz. Refundační poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.

Budu moct refundovat také Combo vstupenku Let It Roll Winter + Summer?

Refundace se vztahuje na celou vstupenku/transakci, tzn. není možné refundovat jinak než jako celou kombo vstupenku. Takže pokud dorazíš na Winter a nebudeš moct na Summer, tak bohužel refundace možná není. V případě, že nebudeš moct na Winter, tak buď vstupenku využiješ až na Summer nebo ji budeš moct refundovat.

Do kdy můžu vstupenky vrátit?

Refundovat vstupenky je možné nejpozději 14 dní před konáním akce.

Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek?

Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete.  Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení, které bude na vstupence.

Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na festival?

Ano, může, stačí na prodejně goout říct jméno, které bude na vstupence.

Poskytujete slevy osobám se ZTP/P?

Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP/P. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP/P potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma. Pro doprovod osob s TP či ZTP je vstup bez nároku na slevu.


NA FESTIVALU

Podle čeho vybíráte interprety na události?

Interprety vybíráme na základě jednání s jejich agenty. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných dat.

Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu?

Kompletní časový line-up zveřejňujeme vždy nejpozději 2 týdny před festivalem.