LET IT ROLL 2020

LET IT ROLL 2020

Kdy: 05.08.2021 20:00 - 08.08.2021
Místo: Česká republika - Letiště Milovice

S těžkým srdcem oznamujeme, že se letošní ročník Let It Roll 2020 neuskuteční. Toto období není pro nikoho z nás jednoduché. Snažili jsme se do poslední chvíle vyčkat, zda se situace nezmění, a do poslední chvíle pracovat na historicky nejlepším Let It Rollu. Bohužel vyšší moc přeprat nedokážeme. Těšíme se na vás na Let It Roll 2021.

ČTĚTE PROHLÁŠENÍ O PŘESUNU FESTIVALU

 

LET IT ROLL 2020

999DNÍ99HODIN99MINUT99SEKUND

LINE UP

VSTUPENKY

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K PŘESUNU LET IT ROLL 2020 -> 2021

Kdy se bude konat Let It Roll 2021? Let It Roll 2021 se bude konat 5. – 7. srpna 2021.

A co místo konání – zůstane stejné? Uděláme vše proto, aby místo festivalu zůstalo i pro další rok milovické letiště. Je to náš stejně jako váš drum & bassový domov a těšíme se až ho znovu proměníme v pulzující festival.

Festivalové vstupenky zůstávají v platnosti na příští ročník, ale co kempy nebo jiné služby? V platnosti zůstávají veškeré vstupenky zakoupeny pro Let It Roll 2020.

Co musím udělat pro vystavení poukazu? Pro vystavení poukazu prosím vyplňte tento formulář: https://bit.ly/LIR2020_Voucher

Co když má poukaz vyšší hodnotu, než hodnota vstupenky, kterou si za něj budu chtít koupit? Po zakoupení vstupenky vám bude vystaven nový voucher ve stávající hodnotě. Například, pokud vystavený voucher uplatníte na vstupenku na Let It Roll Winter 2021, bude vám vystaven nový voucher ve zbývající hodnotě. 

Jsem v těžké životní situaci a nutně potřebuji vrátit peníze za vstupenku. Je možnost získat své peníze zpět? Pokud své peníze potřebujete zpět prosím vyplňte tento formulář: https://bit.ly/LIR2020_Refund. Každou žádostí se budeme individuálně zabývat.

Je refundace časově omezená? Ano, o refundaci si můžete zažádat do 30. 6. 2020.

Žádný Let It Roll letos nebude? V tuto chvíli pro vás připravujeme digitální verzi festivalu. Více informací zveřejníme brzy. Pokud nám to vývoj pandemie a zákon dovolí, pokusíme se pro vás připravit během léta další možnosti jak se potkat a zatančit si společně na špičkový drum&bass.

Kdy se budou prodávat vstupenky na Let It Roll 2021? Předprodej spustíme během několika týdnů, vše oznámíme na našem webu letitroll.cz a Facebooku.

Bude v roce 2021 stejný lineup jako měl být letos? Jednáme se všemi umělci jednotlivě a věříme, že se nám podaří zajistit lineup stejně kvalitní, jako jsme si připravili pro letošní ročník.

Můžu si někde koupit Let It Roll merchandise? Právě pro vás připravujeme limitovanou edici Let It Roll merchandise, kterou si budete moci brzy zakoupit.


Jedeme dál a i přesto, že se letos festival neuskuteční už teď se těšíme, až se zase sejdeme na milovickém letišti v roce 2021 a společně oslavíme lásku k drum & bassu. Děkujeme za vaši trpělivost, pochopení i v této nelehké situaci a nekonečnou podporu! 

Suki & Let It Roll Crew

 

MÍSTO KONÁNÍ

VÍCE INFORMACÍ ZVEŘEJNÍME V PRŮBĚHU ROKU

PRAKTICKÉ INFORMACE

VÍCE INFORMACÍ ZVEŘEJNÍME V PRŮBĚHU ROKU

DOPRAVA

VÍCE INFORMACÍ ZVEŘEJNÍME S MÍSTEM KONÁNÍ

UBYTOVÁNÍ

VÍCE INFORMACÍ ZVEŘEJNÍME S MÍSTEM KONÁNÍ

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS SEKCI NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZŮ, KTERÉ VÁM USNADNÍ NEJEN VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVĚDÍ NA VAŠE OTÁZKY, ALE TAKÉ POSKYTNOU DŮLEŽITÉ INFORMACE.


O FESTIVALU
Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit? 
Vstup na letní festival je možný do 16 let pouze se zákonným zástupcem (zákonný zástupce je rodič, nikoliv starší sourozenec). V případě, že vám je 16+, je vstup možný bez zákonného zástupce. Samozřejmě pokud je vám pod 18 let, tak pro vás platí pravidlo zákazu alkoholu a cigaret, ale jinak jste na Let It Roll víc než vítáni.

Poskytujete slevy osobám se ZTP/P? Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP/P. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP/P potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma. Pro doprovod osob s TP či ZTP je vstup bez nároku na slevu.


VSTUPENKY
Budou nějaké vstupenky na Let It Roll bez jména?
Nebudou, vstupenky na jméno jsou a budou všechny. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami. Berte prosím na vědomí, že za nákup vstupenek z neověřených zdrojů (například ze skupin a událostí na sociálních sítích) neručíme, proto nakupujte vstupenky pouze na našich oficiálních stránkách www.letitroll.cz a u našich oficiálních partnerů Goout (www.goout.cz) a Festicket www.festicket.com. Festivalové služby jako např. camping, parking a další na jméno vázány nejsou.

Vstupenku jsem zaplatil, ale nepřišla mi do e-mailu. Co mám dělat? Nejdříve prosím zkontrolujte své spamy. V případě, že jste ani tam vstupenku nenašli, obracejte se rovnou na GoOut na info@goout.cz.

Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát? Změnit jméno lze online nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě změny jména se prosím obracejte rovnou na GoOut na info@goout.cz. Poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.

Budu moct refundovat Combo vstupenku Let It Roll Winter + Summer? Refundace a přepis jména u Combo vstupenek je možná nejpozději 14 dní před festivalem Let It Roll Winter 2020 přes info@goout.cz. Není možné refundovat a přepisovat jméno na místě. Refundace a přepis jména není možná ani v případě, že jste navštívili Let It Roll Winter 2020, ale na Let It Roll Summer se z nějakého důvodu nemůžete dostavit.

Kamarád koupil vstupenky do kempu a jsou na jeho jméno. Bude s tím problém u vstupu? Vstupenky do kempu na jméno nejsou. Prodejní systém si bere automaticky jméno toho, kdo objednávku vyřizuje. Není se tedy čeho obávat. V případě, že se nakonec rozhodnete pro jiný kemp nebo jinou formu ubytování, není problém vstupenku předat třeba jinému kamarádovi.

Mohu změnit jméno na vstupence na místě? Ano, změna jména na místě je možna. Více informací o stánku, kde změna jména bude probíhat a o ceně, zveřejníme nejpozdějí 14 dní před festivalem. Berte prosím na vědomí, že za nákup vstupenek z neověřených zdrojů (například ze skupin a událostí na sociálních sítích) neručíme, proto doporučujeme vstupenky nakupovat na našich oficiálních stránkách www.letitroll.cz a u našich oficiálních partnerů Goout (www.goout.cz) a Festicket www.festicket.com.

Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek? Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete. Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení člověka, kterému lístek kupujete.

Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na festival? Ano, může, stačí na prodejně GoOut říct jméno, které bude na vstupence. V online předprodeji je možné při hromadném nákupu, zadávat jména majitelů vstupenek.

Obsahuje vstupenka také stanové městečko? Festivalová vstupenka stanové městečko neobsahuje. Služby (jako je např. stanové městečko, shuttle busy, atd.) prodáváme zvlášť. Je to z důvodu toho, že ne všichni tyto služby využívají.

Obsahuje Gold Zone festivalovou vstupenku a kempování? Neobsahuje. Gold Zone vstupenka se vztahuje na neomezenou konzumaci alko i nealko drinků, a občerstvení. Díky této vstupence máte možnost neomezeně navštěvovat Platinum Day Bar a také Platinum Terrace, odkud budete mít ten nejlepší výhled na Main Stage a tradiční Opening Show!

Budou vstupenky na místě? Ano, festivalové vstupenky budou k dispozici i na místě konání. U služeb jako jsou kempy nebo lockerboxy ale dochází často k vyprodání už v předprodeji, a proto jejich prodej na místě v tuto chvíli nemůžeme potvrdit. Doporučujeme nákup v předprodeji.

Existují na festival jednodenní vstupenky? Jednodenní vstupenky nejsou dostupné ke koupi v předprodeji. Na místě bude možné jednodenní vstupenku zakoupit, avšak pouze na sobotu jejíž cena bude potvrzena. Vstupenky zakoupené na festivalu platí ode dne zakoupení až po konec festivalu. Tyto vstupenky (mimo sobotní) budou za plnou cenu.

Budou opět v prodeji výhodné vstupenky na pokladně klubu Storm? Momentálně vstupenky na pokladně klubu Storm k dispozici nejsou. Sledujte naše sociální sítě a web, kde budeme informovat o slevových akcích.


NA FESTIVALU
Nabízíte kyvadlovou dopravu ?
Ano. Jako každý rok nabízíme dopravu až k branám festivalu. Navštivte sekci DOPRAVA, kde naleznete jízdní řády a nástupní stanice našich Shuttle busů (informace o shuttle busech zveřejníme během jara 2020).

Jsou zakázané přístřešky na Let It Roll? V kempu je možné stavět klasické zahradní altánky a stany (3x3m), ale v případě hrozící bouřky nebo silného větru je nutné stan rozložit. Prosíme, dbejte na bezpečnost vaši i vašeho okolí.

Mohu na Let It Roll platit v hotovosti, kartou či Eurech? Let It Roll je cashless festival, kde se platí za pomocí čipů na vašem náramku. Hotovost, EURa a platební karty jsou akceptovány pouze při dobíjení náramků na Top Up stanicích.

Bude možné si někde uložit cennosti a zavazadla? Každý rok nabízíme úložné prostory – lockerboxy, které jsou uzamykatelné a hlídané. Lockerboxy můžete využívat po celou dobu festivalu za poplatek. Abyste si byli jisti, že na vás lockerboxy zbydou, můžete si je zakoupit během jara 2020 v sekci VSTUPENKY. Berte prosím na vědomí, že lockerboxy nejsou příliš veliké (30x30x50cm).

Jaký je rozdíl mezi kempy? Independent camp je základní kemp, kde si můžete libovolně postavit stan s kamarády anebo kempovat přímo u vašeho auta nebo v karavanu. Capital camp nabízí větší komfort v podobě ubytování na předem daných parcelách, kam si postavíte stan, nebo si můžete pronajmout již předem postavený stan, ať už pro dva nebo pro partu kámošů. Zázemí Capital campu nabízí sprchy zdarma, ladies zónu, vice stínu a možnost využít zásuvky ve velkém stanu s barem. Vyberte si kemp podle vašich kritérií v sekci VSTUPENKY.

Můžu na festivale spát ve svém autě, které je zaparkováno na parkovišti? Z bezpečnostních důvodů je zakázano v autě na parkovišti přespávat.


DALŠÍ INFORMACE

Podle čeho vybíráte interprety na události? Interprety vybíráme na základě kombinace různých kritérií. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných datumů.

Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu? Kompletní časový rozpis zveřejňujeme vždy nejpozději 14 dní před festivalem.

Bude na Let It Roll DJ contest? Tuto informaci zatím nemůžeme potvrdit. Sledujte naše sociální sítě, kde se o akcích a soutěžích dozvíte více.


O CASHLESS

Máte dotazy ohledně Cashless systému? Veškeré informace i nejčastější dotazy (FAQs) naleznete ve speciální sekci CASHLESS, kterou zveřejníme během jara 2020.

MERCHANDISE

BLIŽŠÍ INFORMACE ZVEŘEJNÍME BRZY