LET IT ROLL 2020

LET IT ROLL 2020

Kdy: 30.07.2020 20:00 - 01.08.2020
Místo: Česká republika - Letiště Milovice

Let It Roll je bezesporu největším drum & bassovým festivalem na světě. Proto se každoročně můžete těšit nejen na kvalitní zvuk, komfortní zázemí pro návštěvníky, ale také na unikátní stage design a s ním spojený příběh robotů. Jak bude příběh pokračovat? Vše se dozvíte na LET IT ROLL 2020.

LET IT ROLL 2020

999DNÍ99HODIN99MINUT99SEKUND

LINE UP

LINE UP PAGE

VSTUPENKY

MÍSTO KONÁNÍ

LETIŠTĚ MILOVICE – ČESKÁ REPUBLIKA

Let It Roll se již šestým rokem vrací do areálu bývalého vojenského letiště u Milovic. Milovice najdete mezi Lysou nad Labem a Benátkami nad Jizerou, cca 40 km severovýchodně od Prahy. Tato lokalita nabízí širokou škálu výhod, kromě příznivé vzdálenosti od Prahy a snadné dopravy tam i zpět, jde především o bezpečnost návštěvníků a neomezenou velikost areálu, díky které mají všichni návštěvníci dostatek prostoru jak v kempech, tak na stagích. I v letošním roce vás překvapíme několika vylepšeními festivalového areálu, která přispějí k navýšení komfortu návštěvníků a umocnění unikátního zážitku z festivalu. Těšíme se na vás první srpnový víkend!

PRAKTICKÉ INFORMACE

BLIŽŠÍ INFORMACE ZVEŘEJNÍME BRZY

DOPRAVA

JE NĚKOLIK MOŽNOSTÍ, JAK SE NA LET IT ROLL DOPRAVIT, VYBERTE SI TU SPRÁVNOU.


VLAKEM:
Více informací zveřejníme spolu s místem konání.


AUTEM:
Více informací zveřejníme spolu s místem konání.

 


AUTOBUSEM:

Více informací zveřejníme spolu s místem konání.


TAXI:

Více informací o taxislužbách zveřejníme během jara 2020.

Upozornění: Ceny za neoficiální taxi, na které nelze zakoupit festivalových voucher, negarantujeme. 

UBYTOVÁNÍ

NÁŠ FESTIVAL NABÍZÍ NĚKOLIK MOŽNOSTÍ KEMPOVÁNÍ. CHCETE VĚTŠÍ KOMFORT, CHCETE MÍT POSTAVENÝ STAN HNED JAK PŘIJEDETE NA MÍSTO, NEBO CHCETE VYUŽÍT S KAMARÁDY VELKÝ SPOLEČNÝ STAN? PODÍVEJTE SE NA MOŽNOSTI UVEDENÉ NÍŽE!


KEMPOVÁNÍ NA FESTIVALU
Na festivalu Let It Roll je každý rok připraven kemp, ve kterém se návštěvníci za poplatek (zakoupíte jej spolu se vstupenkou) mohou ubytovat. Kemp je kvůli bezpečnosti oddělen od dopravních prostředků, také je do něj zakázáno vnášet skleněné nádoby, které by mohly ohrozit jiné návštěvníky festivalu. Přečtěte si návštěvní řád festivalu.

S festivalovými vstupenkami si můžete vybrat z dvou druhů kempů – Independent Camp a Capital Camp. Více informací o jednotlivých kempech si přečtěte níže.

KEMPY K ZAKOUPENÍ ZDE


Independent Camp:
Svůj stan si tady můžete postavit kdekoliv, kde je zrovna místo. Independent Camp také nabízí možnosti kempování u auta (Car & Tent) nebo ve vlastním karavanu (Caravan Spot). Sprchy jsou za poplatek a v kempu se nachází ToiToi zařízení.

Car & Tent Spot
Car & Tent je parcela (9×3 m), která spojuje parkování a kempování. Každý, kdo bude na parcele kempovat potřebuje svou vlastní Independent Camp vstupenku. Naopak vstupenka Car & Tent je sdílená a platná pro 1 auto a stan, bez ohledu na počet osob v něm. V Car & Tent kempu se bude nacházet více záchodu a lepší servis. Autem lze z kempu odjet a zase se vrátit v určených časech, které budou zveřejněny před festivalem.

Caravan Spot
Caravan Spot je parcela (9×4 m) pro vlastní karavan. Vstupenka Caravan Spot je sdílená a platná pro 1 karavan, bez ohledu na počet osob v něm. Každý, kdo bude v karavanu „bydlet“ potřebuje svou vlastní Independent Camp vstupenku. U Caravan Spotu se bude nacházet 24 míst se zásuvkami (230W). Na parcele Caravan Spot již není místo pro stan a je přísně zakázáno vylévání odpadu. Kapacita míst pro karavan je limitována, proto doporučujeme včasný nákup.


Capital Camp:
Capital camp nabízí větší komfort v podobě ubytování na předem daných parcelách, kde si postavíte vlastní stan (Spot for 1 tent / Spot for 5 tents), nebo si můžete pronajmout již předem postavený stan, ať už pro dva (Tenn Inn) nebo pro partu kamarádů (Bell Tent). Capital camp nabízí sprchy zdarma, grill zóny a více stínu. Ke vstupence do Capital camp vždy musíte mít další službu kempu.

Spot for 1 tent
Služba Spot For 1 Tent je parcela o rozměrech 3x5m v Capital Campu pro 1 vlastní stan. Vstupenka Spot For 1 Tent je sdílená a platná pro 1 stan bez ohledu na počet osob v něm. Každý, kdo bude na parcele kempovat, potřebuje svou vlastní Capital Camp vstupenku. Umístění parcely je možné vybrat až na místě po dohodě s naší crew. Předem si není možné rezervovat například 2 parcely vedle sebe

Spot for 5 tents
Spot For 5 Tent je parcela o rozměrech 60 m2 v Capital Campu pro 5 vlastních stanů. Vstupenka Spot For 5 Tents je sdílená a platná pro 5 stanů, bez ohledu na počet osob v nich. Každý, kdo bude na parcele kempovat, potřebuje svou vlastní Capital Camp vstupenku. Umístění parcely je možné vybrat až na místě po dohodě s naší crew. Předem si není možné rezervovat například 2 parcely vedle sebe.

Tent Inn
Tent Inn je připravený stan (120 x 210 cm) se dvěma karimatkami pro dvě osoby v Capital Campu. Vstupenka Tent Inn je sdílená a platná pro 2 osoby, tedy si koupíte jednu dohromady. Každý, kdo bude v Tent Innu kempovat, potřebuje svou vlastní Capital Camp vstupenku. Umístění Tent Inn je možné vybrat až na místě po dohodě s naší crew. Předem si není možné rezervovat například 2 stany vedle sebe.

Tent Inn Black & Fresh
Tent Inn Black & Fresh je připravený stan (120 x 210 cm) se dvěma karimatkami pro 2 osoby v Capital Campu. Stan typu Black & Fresh zvenku odráží slunce a uvnitř udrží 99% tmu i během dne. Zároveň stan dokáže udržovat stále příjemnou teplotu. Vstupenka Tent Inn Black & Fresh je sdílená a platná pro 2 osoby, tedy si koupíte jednu dohromady. Každý, kdo bude v Tent Inn Black & Fresh kempovat, potřebuje svou vlastní Capital Camp vstupenku. Umístění Tent Inn Black & Fresh je možné vybrat až na místě po dohodě s naší crew. Předem si není možné rezervovat například 2 stany vedle sebe.

Tent Inn Black & Fresh Plus
Užijte si festival bez stavění a bourání stanu – vše připravíme a postavíme za vás! S Black & Fresh Plus stanem budete navíc moct spát mnohem déle než v běžném stanu – stan zvenku odráží slunce a uvnitř udrží 99% tmu i během dne, zároveň stan dokáže udržovat stále příjemnou teplotu a nabízí větší prostor pro vaše věci. Vstupenka obsahuje připravený B&F stan (200 × 230 cm) pro 2 osoby s karimatkami v oddělené části Capital Campu. Možnost pronajmout si locker box s elektrickou zásuvkou. Umístění Tent Inn je možné vybrat až na místě (není možné předem rezervovat např. dva stany vedle sebe). Návštěvníci jsou před opuštěním kempu zodpovědní za úklid pronajaté plochy ke stanování. Platí pouze s festivalovou a Capital Camp vstupenkou.
ZAHRNUJE:
• Připravený Black & Fresh stan (200 x 230 cm) pro 2 osoby
• 2 karimatky

Bell Tent
Bell Tent je připravený luxusní stan až pro 5 osob s gumovou podlahou, povlečenými matracemi, polštáři, osvětlením a pohodlným sezením v oddělené části Capital Campu – Chill Village. Vstupenka Bell Tent je sdílená a platná pro 1 Bell Tent bez ohledu na počet osob v něm. Každý, kdo bude v Bell Tentu kempovat, potřebuje svou vlastní Capital Camp vstupenku. Na recepci Chill Village je možnost nechat si nabít telefon. Letos dojde ke zlepšení přístupu do sprch, food zóny a k toaletám a také ke snížení hluku.  

Bell Tent Grande
Bell Tent Grande je připravený luxusní stan až pro 7 osob s gumovou podlahou, povlečenými matracemi, polštáři, osvětlením a pohodlným sezením v oddělené části Capital Campu – Chill Village. Vstupenky Bell Tent Grande je sdílená a platná pro 1 Bell Tent Grande bez ohledu na počet osob v něm. Každý, kdo bude v Bell Tentu Grande kempovat, potřebuje svou vlastní Capital Camp vstupenku. Na recepci Chill Village je možnost nechat si nabít telefon. Letos dojde ke zlepšení přístupu do sprch, food zóny a k toaletám a také ke snížení hluku.


HOTELY
Doporučujeme využít služby od FESTICKET.COM

Bližší informace o hotelech zveřejníme s místem konání.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS SEKCI NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZŮ, KTERÉ VÁM USNADNÍ NEJEN VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVĚDÍ NA VAŠE OTÁZKY, ALE TAKÉ POSKYTNOU DŮLEŽITÉ INFORMACE.


O FESTIVALU
Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit? 
Vstup na letní festival je možný do 16 let pouze se zákonným zástupcem (zákonný zástupce je rodič, nikoliv starší sourozenec). V případě, že vám je 16+, je vstup možný bez zákonného zástupce. Samozřejmě pokud je vám pod 18 let, tak pro vás platí pravidlo zákazu alkoholu a cigaret, ale jinak jste na Let It Roll víc než vítáni.

Poskytujete slevy osobám se ZTP/P? Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP/P. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP/P potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma. Pro doprovod osob s TP či ZTP je vstup bez nároku na slevu.


VSTUPENKY
Budou nějaké vstupenky na Let It Roll bez jména?
Nebudou, vstupenky na jméno jsou a budou všechny. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami. Berte prosím na vědomí, že za nákup vstupenek z neověřených zdrojů (například ze skupin a událostí na sociálních sítích) neručíme, proto nakupujte vstupenky pouze na našich oficiálních stránkách www.letitroll.cz a u našich oficiálních partnerů Goout (www.goout.cz) a Festicket www.festicket.com. Festivalové služby jako např. camping, parking a další na jméno vázány nejsou.

Vstupenku jsem zaplatil, ale nepřišla mi do e-mailu. Co mám dělat? Nejdříve prosím zkontrolujte své spamy. V případě, že jste ani tam vstupenku nenašli, obracejte se rovnou na GoOut na info@goout.cz.

Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát? Změnit jméno lze online nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě změny jména se prosím obracejte rovnou na GoOut na info@goout.cz. Poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.

Budu moct refundovat Combo vstupenku Let It Roll Winter + Summer? Refundace a přepis jména u Combo vstupenek je možná nejpozději 14 dní před festivalem Let It Roll Winter 2020 přes info@goout.cz. Není možné refundovat a přepisovat jméno na místě. Refundace a přepis jména není možná ani v případě, že jste navštívili Let It Roll Winter 2020, ale na Let It Roll Summer se z nějakého důvodu nemůžete dostavit.

Kamarád koupil vstupenky do kempu a jsou na jeho jméno. Bude s tím problém u vstupu? Vstupenky do kempu na jméno nejsou. Prodejní systém si bere automaticky jméno toho, kdo objednávku vyřizuje. Není se tedy čeho obávat. V případě, že se nakonec rozhodnete pro jiný kemp nebo jinou formu ubytování, není problém vstupenku předat třeba jinému kamarádovi.

Mohu změnit jméno na vstupence na místě? Ano, změna jména na místě je možna. Více informací o stánku, kde změna jména bude probíhat a o ceně, zveřejníme nejpozdějí 14 dní před festivalem. Berte prosím na vědomí, že za nákup vstupenek z neověřených zdrojů (například ze skupin a událostí na sociálních sítích) neručíme, proto doporučujeme vstupenky nakupovat na našich oficiálních stránkách www.letitroll.cz a u našich oficiálních partnerů Goout (www.goout.cz) a Festicket www.festicket.com.

Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek? Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete. Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení člověka, kterému lístek kupujete.

Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na festival? Ano, může, stačí na prodejně GoOut říct jméno, které bude na vstupence. V online předprodeji je možné při hromadném nákupu, zadávat jména majitelů vstupenek.

Obsahuje vstupenka také stanové městečko? Festivalová vstupenka stanové městečko neobsahuje. Služby (jako je např. stanové městečko, shuttle busy, atd.) prodáváme zvlášť. Je to z důvodu toho, že ne všichni tyto služby využívají.

Obsahuje Gold Zone festivalovou vstupenku a kempování? Neobsahuje. Gold Zone vstupenka se vztahuje na neomezenou konzumaci alko i nealko drinků, a občerstvení. Díky této vstupence máte možnost neomezeně navštěvovat Platinum Day Bar a také Platinum Terrace, odkud budete mít ten nejlepší výhled na Main Stage a tradiční Opening Show!

Budou vstupenky na místě? Ano, festivalové vstupenky budou k dispozici i na místě konání. U služeb jako jsou kempy nebo lockerboxy ale dochází často k vyprodání už v předprodeji, a proto jejich prodej na místě v tuto chvíli nemůžeme potvrdit. Doporučujeme nákup v předprodeji.

Existují na festival jednodenní vstupenky? Jednodenní vstupenky nejsou dostupné ke koupi v předprodeji. Na místě bude možné jednodenní vstupenku zakoupit, avšak pouze na sobotu jejíž cena bude potvrzena. Vstupenky zakoupené na festivalu platí ode dne zakoupení až po konec festivalu. Tyto vstupenky (mimo sobotní) budou za plnou cenu.

Budou opět v prodeji výhodné vstupenky na pokladně klubu Storm? Momentálně vstupenky na pokladně klubu Storm k dispozici nejsou. Sledujte naše sociální sítě a web, kde budeme informovat o slevových akcích.


NA FESTIVALU
Nabízíte kyvadlovou dopravu ?
Ano. Jako každý rok nabízíme dopravu až k branám festivalu. Navštivte sekci DOPRAVA, kde naleznete jízdní řády a nástupní stanice našich Shuttle busů (informace o shuttle busech zveřejníme během jara 2020).

Jsou zakázané přístřešky na Let It Roll? V kempu je možné stavět klasické zahradní altánky a stany (3x3m), ale v případě hrozící bouřky nebo silného větru je nutné stan rozložit. Prosíme, dbejte na bezpečnost vaši i vašeho okolí.

Mohu na Let It Roll platit v hotovosti, kartou či Eurech? Let It Roll je cashless festival, kde se platí za pomocí čipů na vašem náramku. Hotovost, EURa a platební karty jsou akceptovány pouze při dobíjení náramků na Top Up stanicích.

Bude možné si někde uložit cennosti a zavazadla? Každý rok nabízíme úložné prostory – lockerboxy, které jsou uzamykatelné a hlídané. Lockerboxy můžete využívat po celou dobu festivalu za poplatek. Abyste si byli jisti, že na vás lockerboxy zbydou, můžete si je zakoupit během jara 2020 v sekci VSTUPENKY. Berte prosím na vědomí, že lockerboxy nejsou příliš veliké (30x30x50cm).

Jaký je rozdíl mezi kempy? Independent camp je základní kemp, kde si můžete libovolně postavit stan s kamarády anebo kempovat přímo u vašeho auta nebo v karavanu. Capital camp nabízí větší komfort v podobě ubytování na předem daných parcelách, kam si postavíte stan, nebo si můžete pronajmout již předem postavený stan, ať už pro dva nebo pro partu kámošů. Zázemí Capital campu nabízí sprchy zdarma, ladies zónu, vice stínu a možnost využít zásuvky ve velkém stanu s barem. Vyberte si kemp podle vašich kritérií v sekci VSTUPENKY.

Můžu na festivale spát ve svém autě, které je zaparkováno na parkovišti? Z bezpečnostních důvodů je zakázano v autě na parkovišti přespávat.


DALŠÍ INFORMACE

Podle čeho vybíráte interprety na události? Interprety vybíráme na základě kombinace různých kritérií. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných datumů.

Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu? Kompletní časový rozpis zveřejňujeme vždy nejpozději 14 dní před festivalem.

Bude na Let It Roll DJ contest? Tuto informaci zatím nemůžeme potvrdit. Sledujte naše sociální sítě, kde se o akcích a soutěžích dozvíte více.


O CASHLESS

Máte dotazy ohledně Cashless systému? Veškeré informace i nejčastější dotazy (FAQs) naleznete ve speciální sekci CASHLESS, kterou zveřejníme během jara 2020.

MERCHANDISE

BLIŽŠÍ INFORMACE ZVEŘEJNÍME BRZY