LET IT ROLL 2019

LET IT ROLL 2019

Kdy: 01.08.2019 - 04.08.2019
Místo: Česká republika

Největší světový drum & bass festival se vrací s dalším ročníkem. Tři dny a noci plné drum & bass hudby, unikátního stage designu.

LET IT ROLL 2019

345Dní 19Hodin 17Minut 55Sekund
Vstupenky

LINE UP

LET IT ROLL 2018 - Fáze 3/4

Alix PerezArtist detailWilkinsonWilkinson (DJ set)Artist detail

LINE UP PAGE

Tickets

Location

Letiště Milovice, GPS: 50°14’9.99″N, 14°55’19.989″E

Popularita Let It Roll roste každým rokem, což má za následek obrovský nárůst počtu návštěvníků. Bývalé vojenské letiště přináší spoustu možností. Letiště v Milovicích je masivní bývalá ruská vojenská letecká základna, která se nachází velmi blízko (téměř) v městečku Milovice. Zvuk a limit počtu návštěvníků? Žádný! Areál letiště je bez bahna, bez prachu a bez štěrku, takže vaše nohy získávají komfort pro tanec, který si zaslouží.

FAQ

O FESTIVALU

Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit?
Náš festival je pro návštěvníky 15+. Samozřejmě pokud je ti pod 18 let, tak pro tebe platí pravidlo zákazu alkoholu a cigaret, ale jinak jsi na Let It Roll víc než vítán 🙂


FESTIVALOVÉ VSTUPENKY

Budou nějaké lístky na Let It Roll bez jména?
Nebudou, vstupenky na jméno jsou a budou všechny. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami.
Vstupenku jsem zaplatil, ale nepřišla mi do e-mailu. Co mám dělat?
Nejdříve prosím zkontrolujte své spamy. V případě, že jste tam vstupenku nenašli, obracejte se rovnou na Goout na info@goout.cz.
Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát?
Od letošního roku máš možnost svou vstupenku refundovat. Vstupenky je možné refundovat nebo změnit jméno nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě refundací a změn jmen se prosím obracejte rovnou na Goout na info@goout.cz. Refundační poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.
Budu moct refundovat také Combo vstupenku Let It Roll Winter + Summer?
Refundace se vztahuje na celou vstupenku/transakci, tzn. není možné refundovat jinak než jako celou kombo vstupenku. Takže pokud dorazíš na Winter a nebudeš moct na Summer, tak bohužel refundace možná není. V případě, že nebudeš moct na Winter, tak buď vstupenku využiješ až na Summer nebo ji budeš moct refundovat.
Do kdy můžu vstupenky vrátit?
Refundovat vstupenky je možné nejpozději 14 dní před konáním akce.
Kamarád koupil vstupenky do kempu a jsou na jeho jméno. Bude s tím problém u vstupu?
Vstupenky do kempu na jméno nejsou, nebudou u vstupu ověřovány. Prodejní systém si bere automaticky jméno toho, kdo objednávku vyřizuje. Není se tedy čeho obávat. V případě, že se nakonec rozhodnete pro jiný kemp nebo jinou formu ubytování, není problém vstupenku prodat.
Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek?
Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete 🙂 Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení, které bude na vstupence.
Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na festival?
Ano, může, stačí na prodejně goout říct jméno, které bude na vstupence.
Obsahuje vstupenka taky stanové městečko?
Festivalová vstupenka stanové městečko neobsahuje. Služby (jako je např. stanové městečko, shuttle bus na letiště Václava Havla atd.) prodáváme zvlášť. Je to z důvodu toho, že ne všichni tyto služby využívají.
Jak budu moci zakoupit první vstupenky pro registrované, když jsem se registrovala už na minulý ročník? Musím znovu vyplňovat registraci?
Znovu se registrovat není potřeba. Registrovaným zasíláme e-mail s kódem, pod kterým si mohou zakoupit levnější vstupenku.
Poskytujete slevy osobám se ZTP/P?
Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma.


NA FESTIVALU

Jsou zakázané přístřešky na Let It Roll?
V kempu je možné stavět klasické zahradní altánky a stany, ale v případě hrozící bouřky nebo silného větru je nutné stan rozložit.
Podle čeho vybíráte interprety na události?
Interprety vybíráme na základě jednání s jejich agenty. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných dat.
Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu?
Kompletní časový line-up zveřejňujeme vždy nejpozději 2 týdny před festivalem.
Bude na Let It Roll DJ contest?
Jestli soutěž bude se dozvíš včas na našem webu a oficiálním facebooku. Vše dostatečně včas zveřejníme 🙂