LET IT ROLL 2019

LET IT ROLL 2019

Kdy: 01.08.2019 20:00 - 04.08.2019
Místo: Česká republika - Letiště Milovice

Zažij 3 noci nezapomenutelné jízdy na největším drum & bassovém festivalu. Let It Roll ti otevírá cestu do světa unikátního stage designu, který každý rok poodkrývá příběh robotů. 

LET IT ROLL 2019

999DNÍ99HODIN99MINUT99SEKUND

LINE UP

LINE UP FÁZE #1

LINE UP FÁZE #2

LINE UP PAGE

VSTUPENKY

 

MÍSTO KONÁNÍ

LETIŠTĚ MILOVICE – ČESKÁ REPUBLIKA

PRAKTICKÉ INFORMACE


Let It Roll svůj status největšího drum & bassového festivalu na světě rok od roku posiluje. Loňský ročník dokonce překročil hranici 20 000 návštěvníků a fanoušků dnb. V roce 2019 se odehraje 12. ročník open air festivalu a fanoušci drum & bassu se mohou těšit na více jak 9 pódií, bus parties a více než 330 drum & bass umělců, a to vše během 3 dnů a nocí plných nabité párty. Ani v roce 2019 nebude chybět přehlídka těch nejpůsobivějších dekorací, světelných show a ohňostrojů. Letní Let It Roll 2019 startuje ve čtvrtek 1. srpna.
Let It Roll není jen o umělcích a velkých stagích, ale především o lidech, kteří se k nám každým rokem přidávali a stali se součástí festivalu. Lidé z celého světa si přijíždějí do České republiky užít hudbu, kterou milují a přitom dát volnost své energii, kterou během celého roku nasbírají.

MÍSTO KONÁNÍ

LETIŠTĚ MILOVICE – ČESKÁ REPUBLIKA


FESTIVALOVÁ DOPRAVA

I v roce 2019 bude zajištěna festivalová doprava z Prahy na festival a zpět. Kompletní přehled časů a předprodej Shuttle busů budou zveřejněny.


VSTUPENKY
Kompletní informace o aktuálním předprodeji na festival Let It Roll 2019 naleznete v sekci VSTUPENKY.

Upozornění: Po zakoupení Combo vstupenky LIR WINTER + LIR OA, není možné na vstupence změnit jméno či ji refundovat v síti GoOut.


PARKOVÁNÍ
Festivalové parkoviště bude v provozu a parking bude možné zakoupit i na místě. Více informací o parkování a zakoupení si parkovacího místa bude brzy zveřejněno.


KEMPOVÁNÍ
Festival Let It Roll každý rok nabízí široký výběr ubytování. Základní stanování ve festivalovém kempu bude možné zakoupit v aktuálním předprodeji nebo na místě. Pokud chcete na festivalu kempovat můžete si vybrat ze dvou typů kempu a dále z nadstandardních kempových služeb. Upozorňujeme, že poptávka po některých kempových službách je vysoká a často jsou vybrané produkty vyprodány již před festivalem. Doporučujeme tedy včasný nákup v případě zájmu. Více informací o zakoupení si parcely či nadstandardního kempu brzy zveřejníme


OTEVÍRACÍ ČASY
Otevírací časy budou zveřejněny nejpozději 14 dní před konáním akce.


LINEUP
Časový line-up bude zveřejněn nejpozději 14 dní před konáním akce.


BUS PARTIES
I v roce 2019 tě čeká “rozjetá party” v autobuse. Ano, správně, autobus! A ne jen tak ledajaký – z tohohle tě nikdo za poslech hlasité hudby nevyhodí, protože jí bude narvaný až po strop. Nikomu nezastavujeme, tak si nezapomeň zajistit lístek!
BUS PARTIES ZVEŘEJNÍME V PRŮBĚHU JARA 2019.


SYSTÉM BEZHOTOVOSTNÍCH NÁRAMKŮ (CASHLESS)
Jako každý rok i Let It Roll 2019 bude festival cashless a všechny platby v areálu festivalu budou probíhat bezhotovostním náramkem. Kompletní informace zveřejníme měsíc před festivalem.


SYSTÉM OMYVATELNÝCH KELÍMKŮ 0,5l a 0,3l.
Snažíme se, aby náš festival nebyl pro přírodu velký nápor. Využíváme službu omyvatelných kelímků na nápoje 0,5l a 0,3l. Aby se dosáhlo našeho cíle, mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované.
Každá páska s čipem bude mít přednahraných 5 žetonů na vracení kelímků. Tedy žádné papírové žetony letos nebudou a vrácený kelímek se bude elektronicky “odpípávat”. V momentě, kdy vám 5 žetonů na náramku dojde, nebude možnost další kelímek vrátit.


NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD A BEZPEČNOST
V celém areálu, včetně stanového městečka a parkoviště, platí přísný zákaz rozdělávání ohně kromě vyhraněných grilovacích zón. Tam jsou povoleny jen grily v kovových nádobách. Z důvodu zvýšeného rizika vzniku požárů prosíme i o opatrnost při kouření a zodpovědné likvidování nedopalků. Žádáme návštěvníky, aby dodržovali pořádek a respektovali přírodu.
Do hudební části areálu festivalu je zakázáno vnášet jídlo, pití, omamné a psychotropní látky a zbraně jakéhokoliv druhu. Do kempů je možné vnášet vlastní pití, ale musí být v plastu. Je zakázáno do kempu i do hudebního areálu vnášet skleněné láhve. U vstupu bude prováděna bezpečnostní prohlídka. Je důležitá pro bezpečí nás všech, a proto děkujeme za její respektování. Psi mají do areálu a kempu vstup zakázán (nařízení majitele pozemku). Do kempu je možné vnést maximálně 20 piv a 1l tvrdého alkoholu na osobu (ani jedno nesmí být ve skle).
Od 06:00 do 12:00 platí v kempu klidový režIm – zákaz jakékoli hudební produkce z vlastních přehrávačů, aut, reproduktorů.
Do kempu je zakázáno vnášet vlastní reproduktory a agregáty. Dále je zakázáno vnášet jakékoli nářadí a cokoli na stavbu přístřešků, plachet a nezajištěných konstrukcí. V areálu festivalu a kempech platí zákaz grilování. Grilovat lze pouze ve vyhrazených zónách “GRILL ZONE”. Pro kemp také platí striktní zákaz vnášení skla, zbraní a výbušných látek. Pro bezpečnost návštěvníků projde každý osobní kontrolou skrz festivalovou ochranku.
Případná nepřízeň počasí: Doporučujeme vzít si s sebou vhodnou „festivalovou“ obuv. V praxi je vhodné si vzít kromě sportovní obuvi a letních „žabek“, také holinky a pláštěnku, jelikož počasí neporučíme. Pro případ nepřízně počasí jsou 4 z našich devíti pódií pod pevnou střechou. Hlavní stage a Factory jsou „open air“ (bez střechy, přímo pod širým nebem).
Pokud by došlo k silné bouřce nebo vichřici, hudební produkce bude přerušena a všichni návštěvníci budou vyzváni k opuštění areálu, dokud se situace nezlepší. Prosíme o respektování tohoto opatření, které je nutné k vyhnutí se možnému nebezpečí.
Vlastní odpad na festivalu: Každý návštěvník, který má vstupenku do kempu dostane k pásce na ruku zatahovací pytel na odpad. Pytel slouží především ke shromažďování vlastního odpadu v kempu. Plný pytel zavažte, odneste k nejbližší košové konstrukci nebo nechte na místě. Na infostánku dostanete na vyžádání další pytel v případě, že jeden nestačí.


ZÁCHRANNÁ SLUŽBA A HASIČI
Lokace záchranné služby a hasičů bude zveřejněna s festivalovou mapou.


INFOSTÁNEK
Informační stánek nabídne návštěvníkům aktuální informace z dění festivalu, program festivalu a můžete zde získat tištěnou mapu areálu. Na informačním stánku bude v prodeji ochrana sluchu. Dále se zde budou shromažďovat ztráty a nálezy a dozvíte se zde potřebné informace. Pokud budete mít ve vážných případech problém s organizací festivalu, nahlašte problém na infostánku. Na infostánku si také budete moct změřit hladinu alkoholu.


ÚSCHOVNA
Bližší informace zveřejníme brzy.


MERCHANDISE
Oblékněte se stylově a ukažte světu, jak moc se těšíte na váš oblíbený festival 🙂 I o designové oblečení Let It Roll 2019 se bude starat výrobce streetwear oblečení Escape Wear, kteří stále nabízí kolekci Let It Roll 2018.

Vše seženete v eshopech: www.dnbstore.cz a www.escapewear.cz.
Parádní ohoz a doplňky budete mít možnost zakoupit na Let It Roll Merchandise.


HYGIENA
O sprchy a mobilní toalety se každý rok stará profesionální firma, v roce 2019 tomu nebude jinak. O kapacitách vás brzy budeme informovat.

Prosíme všechny návštěvníky o uzavírání vodovodních kohoutků, při nepřetržitém proudění vody dochází k rychlému vyprazdňování cisteren, což má za následek častý nedostatek vody.


JÍDLO A PITÍ
Snažíme se splnit přání a chutě našich zákazníků uspokojit, každý rok zvyšujeme kapacitu jídelních stánků a i výběr z jídel. Na našem festivalu si tak vyberou vegani, vegetariáni a samozřejmě i milovníci masa.
Bližší informace zveřejníme již brzy.


BANKOMAT
Informace o bankomatu bude zveřejněna brzy.


MĚŘENÍ HLADINY ALKOHOLU
Jistota je jistota! Ani na Let It Roll 2019 nebudou chybět alkohol testery. Cenu a bližší informace zveřejníme brzy.

CASHLESS

Na festivalu Let It Roll jste měli možnost využít náš bezhotovostní platební systém již po druhé. I v roce 2019 bude Let It Roll cashless. 


CO JE TO CASHLESS?  |  NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY


CASHLESS VE ZKRATCE:
Čipový festivalový náramek slouží nejenom jako vstupenka opravňující návštěvníky k pohybu po areálu festivalu, ale též jako bezhotovostní festivalová peněženka. Náramek obdrží každý návštěvník při vstupu do areálu. 
 
Cashless účet je možné nabítještě před festivalem(online), a nebo až na festivalu(online či v Top Up stáncích osobně).
 
Náramek se nabíjí festivalovou měnou, tzv. Bolty. Na každém Top Up stánku a ve festivalovém guidu bude k dispozici vytištěný převodník měn pro snadnější orientaci a počítání.
 
Po skončení festivalu je možné zažádat o vrácení finančních prostředků (refundace)zpět na bankovní účet. Pro navrácení svých financí budete potřebovat číslo čipového náramku (náramek si uschovejte!) a zaregistrovaný cashless účet s platnou e-mailovou adresou.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

Co je to bezhotovostní náramek (cashless) a jak funguje?
Bezhotovostní platební systémy fungují podobným způsobem jako kreditní, debetní nebo tranzitní karty. Váš festivalový náramek vám bude sloužit jako digitální peněženka k nákupům na festivalu, a to pouhým přiložením vašeho náramku k platebnímu terminálu. Na čip se nahraje festivalová měna, kterou se platí v areálu festivalu. Dobití je možné provést na Top Up stáncích v areálu nebo online.

FESTIVALOVÁ MĚNA
Co je Bolt (BLT)?
Bolt je oficiální měna festivalu Let It Roll. Pokud si na festivalu přejete zakoupit jídlo, pití nebo jiné zboží, musíte použít Bolty, které si nahrajete na váš bezhotovostní účet (= náramek).

Kde mohu Bolty platit?
Většinu nákupů na festivalu je možné hradit pouze Bolty. Můžete jimi platit u všech stánků s občerstvením, pivem a ostatním zbožím. Výjimku tvoří: 
  • Vstupenky > lze platit hotovostí (CZK i EUR) a platební kartou 
  • Merchandise shop> lze platit cashless i hotovostí (CZK i EUR) 
  • Dobíjení cashless náramků v Top-up stánku > lze platit hostovostí (CZK i EUR) a platební kartou

BEZHOTOVOSTNÍ NÁRAMEK
Kde dostanu svůj bezhotovostní náramek?
Náramek dostanete při vstupu na festival, tzn. klasicky se půjdete odbavit na festival do páskovacích stanů, kde vám bude bezhotovostní náramek připevněn na ruku.

Mohu si nechat zaslat náramek předem?
Tato služba je aktuálně přístupná pouze návštěvníkům, kteří si zakoupili VIP Package vstupenku. Ostatní návštěvníci obdrží náramek až na festivalu.  

Slouží mi náramek též jako vstupenkový náramek? 
Ano, cashless vstupenkový náramek slouží nejen jako platidlo, ale zároveň jako vstupenka, která vás opravňuje k pohybu na festivalu. Pro vstup do festivalového areálu je nicméně nutné mít originál vstupenky (v mobilu či vytištěnou). Tištěnou vstupenku ani poté nevyhazujte pro případ, že byste festivalový náramek ztratili.

REGISTRACE BEZHOTOVOSTNÍHO (CASHLESS) ÚČTU

Jak si založím svůj on-line bezhotovostní účet? (registrace)
Svůj cashless účet si můžete založit již 14 dní před festivalem či kdykoliv během festivalu. K registraci cashless účtu budete potřebovat e-mailovou adresu a několik základních kontaktních informací. Systém Intellipay vám poté zašle e-mail k potvrzení vaší registrace, kde stačí kliknout na aktivační tlačítko a dokončit registraci na webu.
Po aktivaci cashless účtu si v sekci „Vstupenka / náramek“ můžete přidat číslo své vstupenky. Po příchodu na festival vám bude po předložení vstupenky náramek automaticky spárován s vaším cashless účtem. 
Pokud si budete cashless účet zakládat až na festivalu, můžete v sekci „Vstupenka / náramek“ připojit rovnou číslo vašeho čipového náramku. Číslo náramku naleznete z druhé strany čipu po odrhnutí pásky. Založení účtu i dobití je zdarma.

K čemu je mi bezhotovostní účet a proč bych se měl zaregistrovat? 
Registrace cashless účtu není povinná, nicméně vřele doporučujeme založení tohoto účtu, a to ideálně před festivalem nebo hned po příchodu do areálu. Díky tomu budete mít nejenom možnost dobíjet si své finanční prostředky na místě online bez nutnosti stání ve frontě, ale zároveň i možnost blokace náramku v případě jeho ztráty či odcizení a převedení financí na nový náramek. Bez cashless online účtu o tuto možnost přicházíte. Váš účet vám dále umožní zobrazit historii, zkontrolovat vaši útratu, stáhnout si on-line účtenky a zažádat o refundaci zbylých finančních prostředků.

Jak mohu zaregistrovat nebo propojit svůj náramek s účtem?
Přihlaste se ke svému bezhotovostnímu účtu a jednoduše uložte číslo své vstupenky v sekci „Vstupenka / náramek“. Pokud zaregistrujete svou vstupenku, spárování s náramkem proběhne automaticky při jeho převzetí. V průběhu festivalu je po získání náramku možné zároveň k účtu přidat číslo náramku, pokud již nebyla registrována vstupenka. Zadání čísla náramku nebo vstupenky je nezbytné pro vrácení prostředků nabitých na akci po jejím skončení.

Mohu použít svůj bezhotovostní účet (a náramek) z předchozího Let It Roll festivalu?
Bohužel ne. Každá akce má svou samostatnou databázi, a proto je nutné zaregistrovat si nový účet. Z bezpečnostních důvodů není také možné použít náramek z předchozích akcí. 

Je možné si vytvořit účet až během nebo po festivalu?
Ano, bude možné udělat registraci účtu i po festivalu, a to z důvodu refundace zbylých finančních prostředků. Pro refundaci je nutné zachovat si náramek, jehož číslo jednoduše uložíte v sekci „Vstupenka / náramek“. Číslo náramku naleznete z vnitřní strany čipu po odhrnutí látkové pásky. 

Co když nemám vstupenku, protože jsem na guestlistu?
Výherci soutěží, tetování a další lidé, kteří jsou napsaní na guestlistu, si mohou účet založit až na festivalu a spárovat si ho rovnou se svým náramkem. Náramek si zároveň mohou nabít až na festivalu.

Další informace týkající se nabíjení náramku, společného účtu či refundace zveřejníme brzy.
 

DOPRAVA

Bližší informace o dopravě na festival zveřejníme brzy.

UBYTOVÁNÍ

Na festivalu: Ubytovací služby můžete zakoupit už nyní v sekci  VSTUPENKY

V hotelu: Bližší informace brzy na Festicket

MERCHANDISE

Oblékněte se stylově a ukažte světu, jak moc se těšíte na váš oblíbený festival 🙂 Parádní ohoz a doplňky koupíte v eshopech DNB Store a Escape Wear. 

Oficiální merchandise Let It Roll zakoupíte v eshopech:NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

O FESTIVALU

Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit?
Náš festival je pro návštěvníky 15+. Samozřejmě pokud je ti pod 18 let, tak pro tebe platí pravidlo zákazu alkoholu a cigaret, ale jinak jsi na Let It Roll víc než vítán 🙂


FESTIVALOVÉ VSTUPENKY

Budou nějaké lístky na Let It Roll bez jména?
Nebudou, vstupenky na jméno jsou a budou všechny. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami.
Vstupenku jsem zaplatil, ale nepřišla mi do e-mailu. Co mám dělat?
Nejdříve prosím zkontrolujte své spamy. V případě, že jste tam vstupenku nenašli, obracejte se rovnou na Goout na info@goout.cz.
Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát?
Od letošního roku máš možnost svou vstupenku refundovat. Vstupenky je možné refundovat nebo změnit jméno nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě refundací a změn jmen se prosím obracejte rovnou na Goout na info@goout.cz. Refundační poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.
Budu moct refundovat také Combo vstupenku Let It Roll Winter + Summer?
Refundace se vztahuje na celou vstupenku/transakci, tzn. není možné refundovat jinak než jako celou kombo vstupenku. Takže pokud dorazíš na Winter a nebudeš moct na Summer, tak bohužel refundace možná není. V případě, že nebudeš moct na Winter, tak buď vstupenku využiješ až na Summer nebo ji budeš moct refundovat.
Do kdy můžu vstupenky vrátit?
Refundovat vstupenky je možné nejpozději 14 dní před konáním akce.
Kamarád koupil vstupenky do kempu a jsou na jeho jméno. Bude s tím problém u vstupu?
Vstupenky do kempu na jméno nejsou, nebudou u vstupu ověřovány. Prodejní systém si bere automaticky jméno toho, kdo objednávku vyřizuje. Není se tedy čeho obávat. V případě, že se nakonec rozhodnete pro jiný kemp nebo jinou formu ubytování, není problém vstupenku prodat.
Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek?
Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete 🙂 Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení, které bude na vstupence.
Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na festival?
Ano, může, stačí na prodejně goout říct jméno, které bude na vstupence.
Obsahuje vstupenka taky stanové městečko?
Festivalová vstupenka stanové městečko neobsahuje. Služby (jako je např. stanové městečko, shuttle bus na letiště Václava Havla atd.) prodáváme zvlášť. Je to z důvodu toho, že ne všichni tyto služby využívají.
Jak budu moci zakoupit první vstupenky pro registrované, když jsem se registrovala už na minulý ročník? Musím znovu vyplňovat registraci?
Znovu se registrovat není potřeba. Registrovaným zasíláme e-mail s kódem, pod kterým si mohou zakoupit levnější vstupenku.
Poskytujete slevy osobám se ZTP/P?
Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma.


NA FESTIVALU

Jsou zakázané přístřešky na Let It Roll?
V kempu je možné stavět klasické zahradní altánky a stany, ale v případě hrozící bouřky nebo silného větru je nutné stan rozložit.
Podle čeho vybíráte interprety na události?
Interprety vybíráme na základě jednání s jejich agenty. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných dat.
Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu?
Kompletní časový line-up zveřejňujeme vždy nejpozději 2 týdny před festivalem.
Bude na Let It Roll DJ contest?
Jestli soutěž bude se dozvíš včas na našem webu a oficiálním facebooku. Vše dostatečně včas zveřejníme 🙂