Deset zážitků, které byste si letos neměli nechat ujít!

Deset zážitků, které byste si letos neměli nechat ujít!

Let It Roll se blíží nezadržitelným tempem, do začátku zbývá už jen krátký čas! Pojďme si tedy zrekapitulovat, na co vše se můžete letos těšit. 

NEJSILNĚJŠÍ DRUM AND BASSOVÝ LINE-UP NA SVĚTĚ V ČESKÉ REPUBLICE!

Hlavním lákadlem Let It Rollu vždy byl a bude naprosto bezkonkurenční lineup, jaký nemá na žádném jiném českém festivalu obdoby. Letos jsme do něj vměstnali více než 330 umělců, kteří od středy do neděle rozehrají devět stagí a postarají se o zcela nezapomenutelný hudební zážitek. Hvězdy drum and bassové scény jako Andy C, Camo & Krooked, Netsky, Noisia, Pendulum či Wilkinson jsou ale jen pouhou špičkou ledovce - své početné zastoupení na festivalu mají snad všechny myslitelné subžánry drum and bassu a tak si na své přijde opravdu každý z vás.

VELKOLEPÉ ZAHAJOVACÍ CEREMONIE, JAKÁ NEMÁ MEZI OSTATNÍMI ČESKÝMI FESTIVALY OBDOBY!

Zahajovací ceremonie bude rozdělena hned na šest hudebně rozdílných pasáží postupně vyprávějících novou kapitolu festivalového příběhu, pojednávající tentokrát o občanské válce na planetě robotů. Spojili jsme šest zahraničních producentů, kteří již tři měsíce pracují na hudebním doprovodu celé show. Producentský tým tvoří Abis, Joe Ford, Rido, Mefjus, Muzzy a The Prototypes!

 


ZCELA NOVÁ HLAVNÍ STAGE!

Samostatnou kapitolou je pak main stage. Ta letos opět trochu povyroste a rozměry překoná minulé ročníky. Největší festivalová stage v České republice získá úplně novou podobu. Tvar a celý design bude přetvořen, na celém projektu pracuje tým architektů a přibližně 200 techniků.
 

FESTIVALOVÝ PŘÍBĚH POODKRYJE DALŠÍ KAPITOLU!

V příběhu se dostáváme k válce mezi oběmi stranami Blues a Reds. Procházíme útrapami války a mnohačetnými střety. Příběh bude pojednávat tentokrát o občanské válce na planetě robotů. Festivalový příběh se promítne jak do všech hudebních stagí festivalu, tak i do festivalového designu a především do atmosféry festivalu.
 

BUS PARTIES: JÍZDA TVÉHO ŽIVOTA ZAČÍNÁ NA 175 BPM!

Chovej se tiše v hromadné dopravě: nekřič, nemluv příliš nahlas, nepískej a neprovozuj zdroje hluku - například hlasitou hudbu z mobilu, MP3 přehrávače, rádia. U nás nic takového neplatí z Let It Roll autobusu tě nikdo za poslech hlasité hudby nevyhodí, protože jí bude narvaný až po strop!
Poslední vstupenky v prodeji zde >>> VSTUPENKY BUS PARTIES!

LET IT ROLL w RIDO & A-CRAY / GET HYPE w THE PROTOTYPES / NEUROPUNK w GYDRA /
EATBRAIN w JADE / TEDDY KILLERZ / ABIS & SIGNAL / APHRODITE / MADUK / A.M.C & TURNO / ROUGH TEMPO

NA LET IT ROLLU SE POTKAJÍ VŠECHNY ZÁSADNÍ LABELY DNB SVĚTA!

V letošním roce se během tří dnů představí špička světové drum and bassové scény a bude z čeho vybírat. Největší drum and bassový festivalu bude hostit 17 vydavatelství a značek. Spearhead Records, Technique Recordings, Get Hype, Methlab Recordings a Bunker budou mít možnost představit svou noc vůbec poprvé.

ANI PŘES DEN NEBUDE NA LET IT ROLLU NUDA!

Přichystali jsme pro vás opět spoustu zábavných aktivit jako vodní bitva, graffiti jam či soutěž na u-rampě, součástí festivalu bude navíc i několik velmi zajímavých workshopů vedených mistry ve svém oboru. Na Let It Rollu nás nečeká jenom skvělá hudba ale taky nabitá Fun Zone, která nabídne doprovodné aktivity po celou dobu festivalu! V článku najdete, co byste neměli na festivalu propásnout.

NOVÝ FESTIVALOVÝ AREÁL!

Festivalový areál ale prodělá oproti minulým ročníkům velké změny - pozičně i prostorově bude řešený úplně jinak než dříve, což se projeví v mnohem hladším provozu a větším komfortu. Svůj stylový robotický háv si však samozřejmě zachová i nadále. Festival se stěhuje na druhou stranu letiště, kde bude možné rozšířit kempování a food zónu.

BEATS EVOLUTION CONFERENCE PŘÍMO NA FESTIVALU!

Letos má Beats Evolution Conference svůj vlastní stan na festivalu Let It Roll 2018 – Takzvanou ‘BEC Zónu’. 
Každý den festivalu se můžete těšit na Mini-Panely, DJ Workshopy, Demo Listeningy a připojí se k nám i umělci vystupující večer na festivalu v rámci bloků Otázek a Odpovědí. Připojte se k jednomu z našich DJ Workshopů a naučte se hrát jako profesionálové; pokud již máte nějaké zkušenosti, přijďte si poslechnout další rady, jak své DJské umění posunout na další úroveň. Tohle je vaše příležitost zjistit, o čem je Beats Evolution Conference. Můžete se zúčastnit vybraných aktivit a třeba se zeptat vašich oblíbených umělců na otázku, která vám v hlavě visí už pěkně dlouho. 
 * Chcete-li si užít BEC naplno, kupte si BEC Pro Lístek

KOUPÁNÍ V OKOLÍ FESTIVALU!

Festival Let It Roll se koná na bývalém vojenském letišti v Milovicích. Bohužel tyto prostory nenabízejí možnost koupání přímo v areálu. Není se však čeho bát, osvěžit se můžete hned na několika místech.
Jezero u Ostré nedaleko Lysé nad Labem je zakončením slepého ramena řeky Labe, ale čistá voda je do něj přiváděna Hronětickým náhonem. Pro slunění a koupání jsou nejvhodnější písečné pláže na severním a západním břehu (v areálu autokempu), obě volně přístupné. K dispozici je hřiště na volejbal (nohejbal), stánek s občerstvením, půjčovna loděk a šlapadel, dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami atd.
Přírodní koupaliště Všejany je umístěno na okraji obce. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch. K dispozici je pískové hřiště na nohejbal i stánek s občerstvením.
Přírodní koupaliště v Benátkách nad Jizerou, Mělnická 35 u zimního stadionu. K dispozici je 25m dlouhý a 13m široký bazén s recilkulací přes pískovou filtraci. Hloubka je 1,60m po celé délce bazénu. Dostatek travnatých ploch na odpočinek, občerstvení přímo v areálu + soc. zařízení.