Děkujeme za parádní RENEGADE!

O víkendu jsme se zase na pár desítek hodin stali odpadlíky a pod vedením Renegade robota se nám po roce opět stal útočištěm Beach Park Mlékojedy. Z letiště jsme se přesunuli na pláž, ranveje jsme vyměnili za písek. Zůstala však opět skvělá atmosféra, kterou si v průběhu víkendu pochvalovali všichni DJs včetně těch největších hvězd. Zůstaly vám také úsměvy na rtech a právě z této pozitivní energie čerpal sílu nejen náš robotický vůdce, ale i my. A za to bychom vám teď rádi z celého srdce poděkovali.

Poděkování patří samozřejmě i všem DJs – už od brzkých odpoledních hodin vás svými atmosférickými sety postupně roztancovávali a Renegade měl tak šanci nabít se a připravit na podvečer. S ubývajícím slunečním svitem postupně ožíval a po setmění zářil jako maják pro všechny zbloudilé drumandbassové duše. To už se pod ním střídali naši headlineři a servírovali nám jedno nezapomenutelné vystoupení za druhým. Páteční večer po vycházející hvězdě tanečního drum & bassu Millbrookovi převzali zkušení matadoři Culture Shock a následně “svatá” trojice Jade, MNDSCP a Coppa. Třešničkou na dortu a vyvrcholením programu pod širým nebem byl pak jako vždy energický a zběsilý set od A.M.C. V sobotu pak po Something Something roztancovali dav Kove, Muzz a Delta Heavy, nejvíc slov chvály ale padalo na vystoupení jednoho z pionýrů neurofunku. Ed Rush se po dlouhém roce a půl čekání poprvé představil mimo území UK a názorně předvedl, proč i po téměř 30 letech na scéně zůstává jednou z jejích stěžejních postav. Tohle prostě byla lahůdka pro všechny fanoušky tvrdšího zvuku, kdy precizní mixy doplňovala jedinečná selekce.

Po oba dny pak po skončení hlavního programu na venkovní stagi probíhalo dalších 5 hodin silent disco, které stejně jako loni nabídlo spoustu zábavy a unikátní atmosféru. Pro ty, co se potřebovali ohřát, pak byla ideálním útočištěm vnitřní stage, kde se kromě předních českých a slovenských DJs a producentů představili také Abis nebo Tobax.

S koncem The Renegade Festivalu na nás sice už padá letní nostalgie, ale po nabitém festivalovém programu už se nemůžeme dočkat Let It Rollu 2022. Ještě předtím nás však čeká podzim, zima a jaro, které, věříme, budou neméně bohaté na drum & bassové zážitky. V říjnu se tradičně na své pouti zastavíme v Ostravě, začátkem prosince nás pak konečně čeká i odkládaná premiéra v Amsterdamu. Těšíme se na viděnou tam, Immortalz!

23/10 – Let It Roll On Tour Ostrava

Koupit vstupenky | FB event

3/12 – Let It Roll On Tour Amsterdam

Koupit vstupenky | FB event