Další vydání Let It Roll Winter na obzoru

Další vydání Let It Roll Winter na obzoru

Nemůžete se dostat z pofestivalové deprese? To chápeme, i my nechali naše srdce a nohy na ploše milovického letiště. Naštěstí však máme skvělé zprávy - stejně jako v předchozích letech držíme nastavený vesmírný kurz a během cesty k další letní edici festivalu si uděláme zastávku v podobě Let It Roll Winter! 


Na začátku roku jste nám vyrazili dech atmosférou, kterou jste na zimní edici festivalu vytvořili, a těšíme se, že ji opět minimálně zopakujete! Vy se na oplátku znovu můžete těšit na velkolepou hudební dramaturgii rozloženou do dvou víkendových nocí. Ta se navíc bude odehrávat v naší nové chrámové stage, vznešené Temple, která si přímo říká o objevování jejích netušených zákoutí. Ani tentokrát nebude chybět spektakulární opening show, při které poodhalíme další kousek skládačky našeho festivalového příběhu.

Zapomeňte na dlouhou, chladnou a ponurou zimu, stačí být ve správný čas na správném místě. Dvoudenní vstupenky zakoupíte již teď v předprodeji na našem webu a po zkušenostech s předchozím ročníkem můžeme říct jediné: váhat se nevyplácí.


PŘEDPRODEJ ZDE

FB UDÁLOST ZDE