Co přinese rok 2019? Dámy a pánové, připoutejte se!

Co přinese rok 2019? Dámy a pánové, připoutejte se!

Věříte horoskopům? Ten čínský na rok 2019 předpovídá vlnu radosti, přátelství a lásky pro všechna znamení. Pokud máte o astrologii své pochybnosti, můžete věřit alespoň nám – my totiž přinášíme především a hlavně mocnou vlnu hudební. Nepůjde ale o žádné malé plácnutí do vody, nýbrž o pořádné tsunami, které na vás nenechá nit suchou. Diáře připravit, tři, dva, jedna…!


Beats Evolution Conference (22. - 23. 2. 2019)

Multižánrová konference, debaty se zástupci jednotlivých scén, aktuální i nadčasová témata hudebního průmyslu, produkční Masterclasses, Demo Listening Sessions a mnoho dalšího. Nutnost pro každého, kdo je víc než fanoušek. Vstup zdarma! Stačí se pouze zaregistrovat.


Let It Roll Winter 2019 (22. - 23. 2. 2019)

Největší halová akce letošní zimy v nové lokalitě v prostorách pražské Incheba Areny přinese dvě noci pečlivě poskládané do bonboniéry plné toho nejlepšího světového drum&bassu. Od Ethwerwooda, přes Kings Of The Rollers až ke Skepticalovi.


Liquicity Prague (16. 3. 2019)

Galaxy of Dreamsaneb liquid kam se podíváš. Svátek všech, jimž srdce hoří nejjemnějšími melodiemi z dílen mistrů na slovo vzatých. Noc plná extaticky čirých tónů podávaných pod taktovkou samotného zakladatele holandského labelu Maduka, dua s něžnou tváří Koven či hitmakerů Matrix & Futurebound. Vstupenky v prodeji v síti GoOut.


Let It Roll On Tour Ostrava (13. 4. 2019)

Cestovní vydání drum&bassové přehlídky zasazené do jedinečného industriálního prostředí Ostravy s nejsilnějším lineupem v historii. Selekce mazáků z tvrdší strany produkce a exkluzivní b2b sety. Party temná jako černé uhlí! Vstupenky v prodeji.


Imagination Summer (14. - 15. 6. 2019)

Open air verze oblíbeného festivalu Imagination s unikátní kombinací hard styles a drum&bassu. Dvě stage, dvě noci, to vše v novém kabátě. Lineup a lokalita vám již brzy nedají spát. Vstupenky v prodeji na internetových stránkách Imagination Festivalu.

 


Let It Roll (1. 8. - 2. 8. - 3. 8. 2019)

Zlatý hřeb roku. Svátek všech ravers. Víkend, na který do smrti nezapomenete: špičky drum&bass scény na jednom místě, v jednom epicentru, na jedné lodi. Továrna na zážitky bez debat a kompromisů. Kupte si včas svoji vstupenku!


Outdoor Rave (24. 8. 2019)

Opakování úspěšného debutu z minulého roku ve vyhlášeném areálu Svojšic.  Amfiteátr jako zastávka zvučných jmen tuzemské i zahraniční provenience. Konec léta jak se patří! 


Imagination Winter 2019

Zimní vydání populární akce, hostící známá jména i newcomers z celého světa. Z Prahy přes Britské ostrovy na konec světa a zase zpátky během několika hodin. Bližší info již brzy.