Nejčastější dotazy k festivalu Let It Roll

Nejčastější dotazy k festivalu Let It Roll

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS SEKCI NEJČASTĚJŠÍCH DOTAZŮ, KTERÉ VÁM USNADNÍ NEJEN VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVĚDÍ NA VAŠE OTÁZKY, ALE TAKÉ POSKYTNOU DŮLEŽITÉ INFORMACE.


O FESTIVALU
Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit?
Vstup na letní festival je možný do 16 let pouze se zákonným zástupcem (zákonný zástupce je rodič, nikoliv starší sourozenec). V případě, že vám je 16+, je vstup možný bez zákonného zástupce. Samozřejmě pokud je vám pod 18 let, tak pro vás platí pravidlo zákazu alkoholu a cigaret, ale jinak jste na Let It Roll víc než vítáni.

Poskytujete slevy osobám se ZTP/P? Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP/P. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP/P potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma.


VSTUPENKY
Budou nějaké vstupenky na Let It Roll bez jména?
Nebudou, vstupenky na jméno jsou a budou všechny. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami. Berte prosím na vědomí, že za nákup vstupenek z neověřených zdrojů (například ze skupin a událostí na sociálních sítích) neručíme, proto nakupujte vstupenky pouze na našich oficiálních stránkách www.letitroll.cz a u našich oficiálních partnerů Goout (www.goout.cz) a Festicket www.festicket.com. Festivalové služby jako např. camping, parking a další na jméno vázány nejsou

Vstupenku jsem zaplatil, ale nepřišla mi do e-mailu. Co mám dělat? Nejdříve prosím zkontrolujte své spamy. V případě, že jste ani tam vstupenku nenašli, obracejte se rovnou na GoOut na info@goout.cz.

Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát? V takovém případě máte možnost svou vstupenku refundovat. Vstupenky je možné refundovat nebo změnit jméno online nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě refundací a změn jmen se prosím obracejte rovnou na GoOut na info@goout.cz. Refundační poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.

Budu moct refundovat také Combo vstupenku Let It Roll Winter + Summer? Refundace se vztahuje na celou vstupenku/transakci, tzn. není možné refundovat jinak než jako celou Combo vstupenku. Takže pokud dorazíte na LIR Winter a nebudete se moc zúčastnit LIR Summer, tak není bohužel refundace možná. V případě, že nebudete moct na LIR Winter, tak buď vstupenku využijete až na LIR Summer nebo ji budte moct refundovat. Refundace Combo vstupenky je možna nejpozději 14 dní před konáním Let It Roll Winter. U Combo vstupenek není možné přepisovat jméno.

Do kdy mohu vstupenky vrátit? Refundovat vstupenky je možné nejpozději 14 dní před konáním akce.

Kamarád koupil vstupenky do kempu a jsou na jeho jméno. Bude s tím problém u vstupu? Vstupenky do kempu na jméno nejsou. Prodejní systém si bere automaticky jméno toho, kdo objednávku vyřizuje. Není se tedy čeho obávat. V případě, že se nakonec rozhodnete pro jiný kemp nebo jinou formu ubytování, není problém vstupenku předat třeba jinému kamarádovi.

Mohu změnit jméno na vstupence na místě? Ano, změna jména na místě je možna. Více informací o stánku, kde změna jména bude probíhat a o ceně, zveřejníme nejpozdějí 14 dní před festivalem. Berte prosím na vědomí, že za nákup vstupenek z neověřených zdrojů (například ze skupin a událostí na sociálních sítích) neručíme, proto doporučujeme vstupenky nakupovat na našich oficiálních stránkách www.letitroll.cz a u našich oficiálních partnerů Goout (www.goout.cz) a Festicket www.festicket.com.

Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek? Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete. Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení člověka, kterému lístek kupujete.

Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na festival? Ano, může, stačí na prodejně GoOut říct jméno, které bude na vstupence. V online předprodeji je možné při hromadném nákupu, zadávat jména majitelů vstupenek.

Obsahuje vstupenka taky stanové městečko? Festivalová vstupenka stanové městečko neobsahuje. Služby (jako je např. stanové městečko, shuttle busy, atd.) prodáváme zvlášť. Je to z důvodu toho, že ne všichni tyto služby využívají.

Obsahuje Gold Zone festivalovou vstupenku a kempování? Neobsahuje. Gold Zone vstupenka se vztahuje na neomezenou konzumaci alko i nealko drinků, a občerstvení. Díky této vstupence máte možnost neomezeně navštěvovat Platinum Day Bar a také Platinum Terrace, odkud budete mít ten nejlepší výhled na Mothership Stage a tradiční Opening Show!

Budou vstupenky na místě? Ano, festivalové vstupenky budou k dispozici i na místě konání. U služeb jako jsou kempy nebo lockerboxy ale dochází často k vyprodání už v předprodeji, a proto jejich prodej na místě v tuto chvíli nemůžeme potvrdit. Doporučujeme nákup v předprodeji.

Existují na festival jednodenní vstupenky? Jednodenní vstupenky nejsou dostupné ke koupi v předprodeji. Na místě bude možné jednodenní vstupenku zakoupit, avšak pouze na sobotu jejíž cena bude potvrzena. Vstupenky zakoupené na festivalu platí ode dne zakoupení až po konec festivalu. Tyto vstupenky (mimo sobotní) budou za plnou cenu.

Do kdy trvá akce na zlevněné vstupenky na pokladně klubu Storm? Vstupenky budou na pokladně dostupné až do doby těsně před festivalem.


NA FESTIVALU
Nabízíte kyvadlovou dopravu z Prahy nebo z Milovic?
Ano. Jako každý rok nabízíme dopravu až k branám festivalu. Navštivte sekci DOPRAVA, kde naleznete jízdní řády a nástupní stanice našich Shuttle busů.

Jsou zakázané přístřešky na Let It Roll? V kempu je možné stavět klasické zahradní altánky a stany (3x3m), ale v případě hrozící bouřky nebo silného větru je nutné stan rozložit. Prosíme, dbejte na bezpečnost vaši i vašeho okolí.

Mohu na Let It Roll platit v hotovosti, kartou či Eurech? Let It Roll je cashless festival, kde se platí za pomocí čipů na vašem náramku. Hotovost, EURa a platební karty jsou akceptovány pouze při dobíjení náramků na Top Up stanicích a při nákupu Merchandise.

Bude možné si někde uložit cennosti a zavazadla? Každý rok nabízíme úložné prostory - lockerboxy, které jsou uzamykatelné a hlídané. Lockerboxy můžete využívat po celou dobu festivalu za poplatek. Abyste si byli jisti, že na vás lockerboxy zbydou, můžete si jej zakoupit už teď v sekci VSTUPENKY. Berte prosím na vědomí, že lockerboxy nejsou příliš veliké (30x30x50cm).

Jaký je rozdíl mezi kempy? Independent camp je základní kemp, kde si můžete libovolně postavit stan s kamarády anebo kempovat přímo u vašeho auta nebo v karavanu. Capital camp nabízí větší komfort v podobě ubytování na předem daných parcelách, kam si postavíte stan, nebo si můžete pronajmout již předem postavený stan, ať už pro dva nebo pro partu kámošů. Zázemí Capital campu nabízí sprchy zdarma, ladies zónu, vice stínu a možnost využít zásuvky ve velkém stanu s barem. Vyberte si kemp podle vašich kritérií v sekci VSTUPENKY.

Můžu na festivale spát ve svém autě, které je zaparkováno na parkovišti? Z bezpečnostních důvodů je zakázano v autě na parkovišti přespávat.


DALŠÍ INFORMACE

Podle čeho vybíráte interprety na události? Interprety vybíráme na základě kombinace různých kritérií. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných datumů.

Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu? Kompletní časový rozpis zveřejňujeme vždy nejpozději 14 dní před festivalem.

Bude na Let It Roll DJ contest? V letošním ročníku Let It Roll 2019 se DJ contest konat nebude.


O CASHLESS
Máte dotazy ohledně Cashless systému? Veškeré informace i nejčastější dotazy (FAQs) naleznete ve speciální sekci CASHLESS