Nejčastější dotazy k festivalu Let It Roll

Nejčastější dotazy k festivalu Let It Roll

Od kolika let se můžu festivalu zúčastnit?

Náš festival je pro návštěvníky 16+. Samozřejmě pokud je ti pod 18 let, tak pro tebe platí pravidlo zákaz alkoholu a cigaret, ale jinak jsi na Let It Roll víc než vítán :)


Budou nějaké lístky na Let It Roll bez jména?

Festivalové vstupenky jsou vázány na jméno. Je to z důvodu eliminace padělání vstupenek a černého trhu se vstupenkami. Festivalové služby jako např. camping, parking a další na jméno vázány nejsou.

Co když z nějakého důvodu, třeba zdravotního nebo jiného závažného, nebudu moct na festival, tak vstupenku, která je přímo na jméno, nemůžu nikomu prodat nebo resp. ani dát?

V případě, že se festivalu nemůžeš zúčastnit, máš možnost svou vstupenku refundovat. Vstupenky je možné refundovat nebo změnit jméno nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě refundací a změn jmen se prosím obracejte rovnou na Goout na info@goout.cz. Refundační poplatek za změnu jména / vrácení vstupného je 150 Kč.

Budu moct refundovat také kombo vstupenku Let It Roll Winter + Summer?

Refundace se vztahuje na celou vstupenku/transakci, tzn. není možné refundovat jinak než jako celou kombo vstupenku. Takže pokud dorazíš na Winter a nebudeš moct na Summer, tak bohužel refundace možná není. V případě, že nebudeš moct na Winter, tak buď vstupenku využiješ až na Summer nebo ji budeš moct refundovat.

Do kdy můžu vstupenky vrátit?

Vrátit vstupenky je možné nejpozději 14 dní před konáním akce.

Kamarád koupil vstupenky do kempu a jsou na jeho jméno. Bude s tím problém u vstupu?

Vstupenky do kempu na jméno nejsou, nebudou u vstupu ověřovány. Prodejní systém si bere automaticky jméno toho, kdo objednávku vyřizuje. Není se tedy čeho obávat. V případě, že se nakonec rozhodnete pro jiný kemp nebo jinou formu ubytování, není problém vstupenku prodat.


Mohu koupit vstupenku někomu jako dárek?

Ano, určitě vstupenku jako dárek koupit můžete. Vstupenky jsou sice na jméno, ale stačí při nákupu zadat jméno a příjmení, které bude na vstupence.

Může mi kamarád vyzvednout vstupenku na Let It Roll?

Ano, může, stačí na prodejně Goout říct jméno, které bude na vstupence.

Obsahuje vstupenka taky stanové městečko?

Festivalová vstupenka stanové městečko neobsahuje. Služby (jako je např. stanové městečko, shuttle bus na letiště Václava Havla atd.) prodáváme zvlášť. Je to z důvodu toho, že ne všichni tyto služby využívají.

Jak budu moci zakoupit první vstupenky pro registrované, když jsem se registrovala už na minulý ročník? Musím znovu vyplňovat registraci?

Znovu se registrovat není potřeba. Registrovaným zasíláme e-mail s kódem, pod kterým si mohou zakoupit levnější vstupenku.

Poskytujete slevy osobám se ZTP/P?

Slevy poskytujeme jen pro doprovod osob ZTP. Daná osoba musí být v dokladu uvedeno, že osoba se ZTP potřebuje doprovod nebo se jedná o osobu s tělesným postižením. V tomto případě má doprovod vstupenku zdarma.


Jsou zakázané přístřešky na Let It Roll?

V kempu je možné stavět klasické zahradní altánky a stany, ale v případě hrozící bouřky nebo silného větru je nutné stan rozložit.

Podle čeho vybíráte interprety na události?

Interprety vybíráme na základě jednání s jejich agenty. Umělci jsou často bookováni i rok dopředu, a proto je někdy těžké sestavit ten správný line up dle nabízených možností a volných dat.

Kdy zveřejníte kompletní časový line-up festivalu?

Kompletní časový line-up zveřejňujeme vždy nejpozději 2 týdny před festivalem.

Bude na Let It Roll DJ contest?

Jestli soutěž bude se dozvíš včas na našem webu a oficiálním facebooku. Vše dostatečně včas zveřejníme :)


Je možné získat vás jako sponzora na náš maturitní ples?

Bohužel projekty jako maturitní plesy nebo malé akce nezahrnujeme do naší sponzorské činnosti, podporujeme projekty zaměřené na děti a rodiny v nouzi a podobné.