Všeobecné obch. podmínky – Cashless

 

CASHLESS – VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

 


 

VRÁCENÍ NEVYČERPANÝCH ČÁSTEK – REFUNDACE

 

1. Podmínkou pro získání nevyčerpaných částek zákazníkem, je založený bezhotovostní účet, který je propojený s náramkem. 
Minimální refundovatelná částka jsou 3 BLT (150 CZK) – 1 BLT (50 CZK) z této částky činí poplatek za zpracování.

 

2. Zákazník, který nemá založený Bezhotovostní účet si ho musí založit a následně vyplnit potřebný formulář pro vrácení nevyčerpaných částek. Formulář nalezne na Bezhotovostní webové stránce festivalu https://letitroll.pay.intellifest.com/.

 

3. Zákazníci nemohou nárokovat refundaci, jestliže neposkytnou do Intellipay (systém, který podporuje bezhotovostní účet) unikátní identifikační číslo náramku a bezpečnostní číslo (při podávání žádosti o refundaci). Bezhotovostní účet lze vytvořit na stránce https://letitroll.pay.intellifest.com v horní části.

 

4. Zákazník může podat žádost o refundaci do 9. 9. 2019, každá další žádost o refundaci, podaná po tomto datu, nebude uznána jako platná a refundace neproběhne. 

 

5. Zákazníci jsou plně zodpovědní za přesnost uváděných bankovních údajů, které musí uvést na refundačním formuláři. 

 

6. Veškeré refundace budou zpracované do 15 pracovních dnů od podání žádosti. 

 


 

OBECNÉ

 

7. Zákazník zcela zodpovídá za ochranu svých prostředků vložených na svůj bezhotovostní účet, který je zajištován IntelliPay.

 

8. Zákazník je zodpovědný za deaktivaci svého náramku a jeho vyloučení ze svého bezhotovostního účtu, jestliže dojde ke ztrátě nebo hrozí možnost zneužití. 

 

9. Zákazník nese náklady za jakékoli poplatky, které nastanou v souvislosti s připojením na bezhotovostní/IntelliPay webovou stránku, bez ohledu na to, jestli se zákazník připojí prostřednictvím Internetu, Wi-Fi, dat nebo jiným způsobem, který je zpoplatněn.

 

10. Jakékoli bezplatné kredity nebo bonusy, pokud nějakých zákazník nevyužil, nejsou předmětem refundace (např. Jakýkoli zdarma/bonus nebo získané kredity spojené s účtem zákazníka, které zákazníci obdrželi jako ceny, výhry nebo z jiného důvodu). 

 

11. Pořadatel akce si vyhrazuje právo zamítnout vstup na festival a dále si vyhrazuje právo deaktivovat bezhotovostní účet a RFID náramek, jestliže to považuje za nezbytné. 

 

12. Ustanovení o ochraně dat a osobních údajů naleznete v ochraně osobních údajů. 

 


 

Máte nějaké dotazy? Podívejte se do sekce Nejčastější otázky & odpovědi. Pokud si nevíte s něčím rady, rádi Vám pomůžeme na Customer Care stánku nebo na e-mailu cashless@letitroll.cz.