Cashless na Let It Roll Winter 2019

Cashless na Let It Roll Winter 2019

Po pozitivních zkušenostech na loňském festivalu opět zavádíme bezhotovostní platební systém. Více informací naleznete přímo v této sekci. Čtěte pozorně a seznamte se s naším cashless systémem.


CASHLESS VE ZKRATCE:

Nebude možné přednabít si cashless účet online před akcí. Své cashless náramky si můžete pořídit (a následně dobít) hned po příchodu do haly. V klidu si odložte v šatně a poté si vyzvedněte svůj cashless náramek v jedné z Top-Up stanic. Náramek je zdarma, platíte pouze výši nabití (kredit).

TIP: Doporučujeme zakoupení přednabitých náramků, které urychlí nákupní proces.

Cashless náramek slouží pouze jako platidlo, nikoliv jako vstupenka. Barva náramku rozlišuje pouze hodnotu přednabité částky.
Minimální zůstatek pro účely refundace jsou2 BLT. Poplatek za zpracování refundace je 1 BLT.  
Cashless webová stránka pro registraci vašeho účtu a refundace: https://letitrollwinter.pay.intellifest.com. Nelze použít účet z předchozích akcí – proveďte prosím novou registraci.
Nelze párovat více náramků pod jeden cashless účet. Každý náramek je nutné zaregistrovat pod samostatný cashless účet na výše zmíněné webové stránce.


Otevření areálu a start prodeje cashless náramků:
Areál bude pro návštěvníky otevřen již od 19:00, kdy zároveň startuje i prodej cashless náramků. Cashless náramek návštěvník nedostává hned u vstupu, ale musí si ho vyzvednout v hale na Top-Up stanici.Top-Upstanicebudou umístěné hned za vstupem do haly a budou řádně označené.

Vřele doporučujeme brzký příchod, aby se zamezilo vytváření front a nepřišli jste o nic z programu. K urychlení nákupního procesu též přispěje zakoupení přednabitých náramků.


Akceptovaná měna:
V celém areálu jsou akceptovány pouze platby prostřednictvím cashless náramků.
Cashless měna je Bolt. Kurz Boltu oproti české koruně je 1 BLT = 50 Kč.

Výjimku tvoří:

 • Vstupenky > lze platit hotovostí (CZK i EUR) a platební kartou
 • Šatna > lze platit cashless i hotovostí (CZK i EUR)
 • Lockerboxy > lze platit pouze hotovostí
 • Merchandise shop > lze platit cashless, hotovostí i kartou (CZK i EUR)
 • Dobíjení cashless náramků v Top-up stanici > lze platit hotovostí (CZK i EUR) a platební kartou

Bankomat:
V areálu bude k dispozici bankomat, bude tedy možné vybrat si hotovost přímo na místě.


Možnosti dobíjení náramků a hodnoty přednabitých náramků:

Na Let ItRoll Winter není možné nabít si náramek předemonline a není možné použít náramek z loňského letního ani zimního festivalu. Na místě bude k dispozici dostatečný počet Top-Up stanic, kde si můžete zakoupit přednabité náramky v těchto hodnotách:

 • 8 BLT = 400 Kč
 • 16 BLT = 800 Kč
 • 24 BLT = 1200 Kč

Máte také možnost nabít si náramek v libovolné výši dle svého uvážení.  Nabíjení je možné pouze v celých BLT.Minimální hodnota nabití jsou 2 BLT.
Pokud by se u Top-Up stanictvořily fronty, budou vám během pátečního večerak dispozici hostesky,u kterých si můžete zakoupit přednabité náramky v hodnotě 16 BLT. Hostesky akceptují pouze platby kartou.
Každý zakoupený náramek můžete po vyčerpání přednabité částky opět dobít. Dobíjení je možné pouze v celých Boltech (tj. např. 5 BLT, nikoliv 5,2 BLT). Pro rychlou orientaci bude u každé Top-Up stanic dispozici tištěný převodník měn.

 • TIP: Pokud si po obdržení náramku zaregistrujete svůj cashless účet a přidáte číslo náramku, budete si moci dobíjet online skrze svůj účet a vyhnout se tak všem případným frontám. Doporučujeme využít především v sobotu před příchodem.

Registrace cashless účtu:
Svůj cashless účet si můžete založit na místě už v průběhu večera na stránce https://letitrollwinter.pay.intellifest.com. K registraci cashless účtu budete potřebovat e-mailovou adresu a několik základních kontaktních informací. Jakmile si vyzvednete svůj cashless náramek, připojte si do svého cashless účtu číslo náramku, které naleznete na druhé straně čipu (pod páskou).

 • POZOR! Nelze použít přihlašovací údaje z loňska, musíte si zaregistrovat nový účet.

Vřele doporučujeme založení účtu hned po příchodu do areálu a nečekat s tím až na refundaci zbylých finančních prostředků. Díky tomu budete mít nejenom možnost dobíjet si své finanční prostředky na místě online, ale zároveň i možnost blokace náramku v případě jeho ztráty či odcizení a převedení financí na nový náramek. Bez cashless online účtu o tuto možnost přicházíte.


Refundace finančních zůstatků:
O vrácení zbylých finančních prostředků z cashless náramků je nutné zažádat prostřednictvím refundačního formuláře na stránce https://letitrollwinter.pay.intellifest.com. Refundace na místě není možná. Zbylé finanční prostředky budou navráceny pouze převodem na bankovní účet.
Refundační formulář bude spuštěn v neděli 24. 2. 2019 v 06:00a uzavřen 31. 3. 2019 ve 12:00.
Refundace je možná pouze u cashless účtů s minimálním zůstatkem 2 BLT. Je účtován refundační poplatek 1 BLT.

 • POZOR! Pro refundaci budete potřebovat čísla všech náramků, které si budete přát vyrefundovat. Náramky tedy nevyhazujte!
 • POZOR! Pokud budete mít po akci několik různých náramků, na kterých budete mít finanční zůstatek, je nutné založit samostatný cashless účet pro každý náramek (tj. budete potřebovat několik e-mailových adres pro registraci cashless účtů). Proto doporučujeme zakoupit si přednabitý náramek pouze jednoua dále ho dobíjet.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak si založím svůj on-line cashless účet a k čemu je dobrý?
Na stránce https://letitrollwinter.pay.intellifest.com se jednoduše zaregistrujete prostřednictvím Facebooku či vyplněním vašich informací. Systém Intellipay vám poté zašle e-mail k potvrzení vaší registrace, kde stačí kliknout na aktivační tlačítko a dokončit registraci na webu. Založení účtu je zdarma. Váš účet vám umožní dobíjet si cashless účet (náramek) na místě online bez nutnosti stání ve frontě, zobrazit historii, zkontrolovat vaši útratu, stáhnout si on-line účtenky, propojit s ním účty na sociálních sítích, deaktivovat náramek v případě ztráty a zažádat o refundaci.

Jak propojím svůj náramek s účtem?
Na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.comse přihlásíte ke svému bezhotovostnímu účtu a jednoduše si propojíte svůj účet s náramkem zadáním číselnéhokódu z vnitřní strany náramku (Sekce „Náramek“ > „Mám náramek“).

Kolik náramků mohu do svého účtu připojit?
Do cashless účtu můžete připojit vždy jen 1 náramek.

Jak zjistím, že mám nízký stav Boltů na mém náramku?
Při přiložení náramku k platební čtečce se při každé transakci zobrazí již na začátku stav vašeho účtu. Stav můžete ověřit také na jednom ze 4 míst označených „Control balance“.

 • TIPNejjednodušší způsob, jak přidat kredit na váš účet, je při prvním dobíjení povolit Automatické dobíjení (sekce „Bezhotovostní nastavení“ na hlavní stránce). Aktivací této funkce se váš kredit automaticky navýší na 10 Boltů (tj. 500Kč), když finance na účtu klesnou pod 3 Bolty. Nevyčerpaný kredit vám bude po skončení festivalu vrácen po vyplnění refundačního formuláře.

   

  Co se stane, když náramek ztratím?
  Pokud jste si v průběhu večera zaregistrovali svůj cashless účet a připojili do něj číslo náramku, o své finance nepřijdete. Stačí navštívit místo označené Customer Care, kde vám pomohou s blokací náramku a s převedením financí na nový náramek. Náramek můžete zablokovat také sami ve svém cashless účtu: sekce „Náramek“ > kliknout na ikonu „Zmrazit“.
  Pokud jste si náramek do svého cashless účtu nepřipojili, o tuto možnost přicházíte stejně jako v případě, že byste ztratili peněženku.

Co se stane s penězi, které mi zůstanou v náramku?
Zakoupené Bolty, které nebyly utraceny, vám budou po skončení akce vráceny do 30 dnů od vyplnění refundačního formuláře. O refundaci můžete zažádat max. do 31. 3. 2019 do 12:00 z vašeho bezhotovostního účtu (sekce „Refundace“). Můžete refundovat pouze náramky, na kterých je min. zůstatek 2 BLT. U každé refundace je účtován refundační poplatek 1 BLT.


ZÁKAZNICKÁ PODPORA A DALŠÍ INFORMACE

v případě potíží s čipem, platbou či dobitím, a to i během festivalu, se prosím obraťte na naši zákaznickou podporu buď na Customer Care stánku nebo na e-mail cashless@letitroll.cz. Naši zaměstnanci jsou vám vždy k dispozici.

Přečtěte si pozorně Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

Máte-li něco na srdci, podívejte se, zda jsme vám už neodpověděli v sekci Otázky & Odpovědi


Těšíme se na vaši účast na Let It Roll Winter 2019!