Black Friday už tento týden!

Immortalz, stejně jako každý rok, i letos k nám míří Black Friday! Připravte se na 27. 11. z pohodlí domova a využijte slev na Let It Roll vstupenky a merchandise. 

 

MERCHANDISE

Tento rok jsme úspěšně spustili Beatworx eshop, na kterém prodáváme Let It Roll merchandise. Pokud jste na něj ještě nezavítali, teď je ta správná příležitost. V pátek 27. 11. ho ovládne Black Friday a vy si tak budete moct všechny kousky na eshopu pořídit s 15 % slevou*. Je libo letní Renegade merch, stylové doplňky nebo kousek ze starších kolekcí? Všechno máme, v pátek se tam tedy nezapomeňte podívat. 

*Sleva funguje na principu slevového kódu, který se nevztahuje na dopravu. 

 

KOUPIT LET IT ROLL MERCH

 

VSTUPENKY

Kromě akce na merchandise se již tradičně můžete těšit ze slevy na Let It Roll vstupenky. Výše slevy je krásných 10 %  a využít ji budete moct celý páteční den. Lepší příležitost ke koupit vstupenek už nebudete mít, tak na nic nečekejte a ulovte si svůj vstup do světa drum & bassu. 

 

KOUPIT VSTUPENKY NA LET IT ROLL 2021

KOUPIT VSTUPENKY NA LET IT ROLL ON TOUR OSTRAVA

KOUPIT VSTUPENKY NA LET IT ROLL ON TOUR AMSTERDAM

 

Black Friday akce na eshopu i našich stránkách bude platit pouze v pátek 27.11. od 00:00 do 23:59. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým z pohodlí a bezpečnosti domova. Stay home & Stay safe.