Beats Evolution Workshops 2019 opět v Praze!

Beats Evolution Workshops 2019 opět v Praze!

Těšíte se na Let It Roll Winter 2019, ale přemýšlíte, co dělat, než večer začne hrát hudba? Máme pro vás skvělý tip, jak si zpestřit program festivalu a třeba se dozvědět i něco zajímavého, co můžete využít v rámci vlastních aktivit spjatých s hudbou.


I tentokrát totiž proběhnou v termínu zimního Let It Rollu, tj. 22. a 23. února 2019, Beats Evolution Workshops 2019.

Předchozí ročníky opakovaně pod jednou střechou sdružovaly přední české a slovenské Drum & Bassové producenty, lokální promotéry, majitele a provozní klubů, a mnohé další panelisty, kteří se angažují v českém a slovenském hudebním průmyslu.
Třetí vydaní workshopů, programově určených především pro české a slovenské začínající producenty, s sebou přináší jednu podstatnou dramaturgickou změnu - Beats Evolution Workshops 2019 se nebudou věnovat pouze Drum & Bassu, ale otevírají dveře i dalším žánrům a stylům elektronické hudby, ať už jde o Techno, House, Grime či Hip-Hop. Součástí programu budou opět tématické panelové diskuze se zástupci všech zmíněných žánrů, produkční Masterclasses od našich nejúspěšnějších umělců, Demo Listening Sessions s představiteli tuzemských labelů i uznávanými producenty, a mnoho dalšího.


Co se oproti minulým ročníkům nemění je vstupné a místo konání. Na Beats Evolution Workshops 2019 je po registraci skrz webový formulář vstup ZDARMA. Program bude situován do pátečních a sobotních odpoledních/podvečerních hodin a bude probíhat primárně v českém jazyce. Celé Beats Evolution Workshops 2019 se uskuteční v prostorech známého žižkovského klubu Storm Club Prague.


Tímto zveme všechny fanoušky hudby, nadšené amatéry i profesionály z oblasti hudebního průmyslu k účasti, těšit se můžete na bohatý program, který bude v následujících týdnech postupně zveřejňován jak na našich sociálních sítích, tak na našem webu, kde také naleznete veškeré důležité informace týkající se Beats Evolution Workshops 2019.Pro lepší představu toho, co vás v únoru čeká, si níže můžete pustit aftermovie z Beats Evolution Workshops 2018.


Sledujte Beats Evolution Conference na sociálních sítích: