Beats Evolution Conference 2019 se blíží. Už jste se zaregistrovali?

Beats Evolution Conference 2019 se blíží. Už jste se zaregistrovali?

Beats Evolution Conference do roku 2019 vstupuje s několika významnými změnami. Z čistě Drum & Bassové konference se stává konference multižánrová, která si klade za cíl přivést k debatě přední české a slovenské zástupce jednotlivých žánrových scén. Hlavní částí konference jsou nyní nově bývalé zimní “Workshops” - konference tak i letos proběhne souběžně s festivalem Let It Roll Winter 2019, tj. v pátek 22. a v sobotu 23. února, v pražském klubu Storm. Poslední novinkou je fakt, že se konference stává kompletně nekomerční, vstup na ní je skrz registrační formulář na webových stránkách beatsevolution.cz zdarma.


Nadále pak zůstává samozřejmostí programová pestrost, kdy se kromě diskuzních panelů mohou návštěvníci těšit také na produkční Masterclassy vedené známými producenty, Demo Listening Sessions za účasti producentů a majitelů českých/slovenských vydavatelství, která se orientují na elektronickou hudbu, a další.

Panelové diskuze se budou zaměřovat na aktuální i nadčasová témata, se kterými se hudební průmysl napříč žánry potýká. Z úst těch nejpovolanějších se dozvíme, jak provozovat vlastní hudební vydavatelství, jak vybudovat a promotovat hudební akce, co vše lze dělat v hudebním průmyslu mimo světla reflektorů nebo jakou pozici mají u nás v hudbě ženy. Dozvíme se také jak pečovat o vlastní psychiku a probereme problematické spojení drog a taneční scény.


Program konference bude probíhat primárně v českém jazyce a je postupně zveřejňován na webových stránkách i na profilech konference na sociálních sítích. Bude probíhat v odpoledních/podvečerních hodinách. Účast na letošním ročníku přislíbili zástupci žánrů jako Drum & Bass, EDM, Grime, Harder Styles, Hip-Hop, House či Techno.Pro lepší představu toho, co vás v únoru čeká, si níže můžete pustit aftermovie z Beats Evolution Workshops 2018.


Sledujte Beats Evolution Conference na sociálních sítích: