PROMENADE

PROMENADE

label:BNC EXPRESS

Zakladatel labelu BNCexpess, Promenade si svou reputaci vybudoval skrze DJing, především díky jeho technickým schopnostem za mixem a všestranností jeho setů. Jeho cesta k drum’n’bassu začala v roce 2002 a následujících 5 let soustředí svou energii především na djing. V průběhu roku 2007 zakládá Promenade společně s dj DP nový projekt: G Recordings. Kromě vystupování po boku nejznámějších světových djs se jejich společné releasy na labelech G Recordings a Chronic, opakovaně objevují v mixech umělců jako Roni Size, Aphrodite,

Dillinja a Brian G a zároveň je můžete zaslechnout v rozhlasových pořadech radií BBC 1 Xtra a Kiss Fm. V roce 2011 přichází nový projekt, BNCexpress, label, který si klade za cíl stmelit mladé italské producenty a vytvořit tak nový ,,hladší,, zvuk s větší orientací na funk. Účast tolika lidí z tolika různých hudebních prostředí dává projektu nový zvuk a různorodý pohled na tvorbu hudby.

Od svého založení BNCexpress v roce 2011, získal Promenadův zvuk jedinečný charakter. Díky podněcování a spolupráci mnoha producentů vytvořil stylizovaný a charakteristický zvuk, vycháze- jící z žánrů jako jsou Funk, Hip-Hop, Soul a Pop a vytvořil tím tak svůj vlastní vylepšený styl Drum & Bassu, který je jednak plný odkazů na tyto žánry a zároveň zajímavý pro všechny party lidi.

V roce 2014 spouští vedlejší společný projekt s dj Trupak: Control Change. Společné bootlegy a tracky pro BNCexpress nyní mají na jejich Soundcloud a Youtube stránce tisíce posluchačů. V roce 2014 vydali společně remix “Good To Me” od Richard Grey na G High records (Los Angeles). Control Change vydává také na Liquid Flavour (Brasil) a Singularity Audio.

Promenade se také hodně angažuje v mezinárodním měřítku: Uk, Spain, Czech Repubilc, Germa- ny, Poland.