HALBAX

HALBAX

DJ Halbax nadaný student s citem pro beaty se hudbě věnuje již odmalička. Už jako malý odmítal chrastítka a raději sáhl po kvalitní vinylové desce. Za zlomový okamžik své životní jízdy označuje Halbax ​rok 2003. Zatímco všichni přehrávali kazety a pařili hada na svých 3310, Halbax už propadl vášni zlomených beatů. Začátek roku 2008 je pro Halbaxovu kariéru zásadní. Kupuje vlastní gramce a začíná trvdě makat na své kariéře.

Hned z první navazuje spojení s pražskou undergroudovou crew The Edge, kde mimo jiné působil i hatery milovaný DJ ADZi. Po roce se uskupení rozpadá a Halbax se pouští do své slibně rozjeté sólové kariéry.

Své fanoušky Halbax miluje a proto pro ně pravidelně připravuje různorodé video mixy ze své hudební dílny, kde má každý pocit, jako by za pultem stál sám. Halbax vám sice písničku na přání nezahraje, ale jeho mixy obsahují všechny styly zlomených beatů, které vám naservíruje v neuvěřitelné podobě tak,že vaše jediné přání bude: slyšet ho hrát znovu. Halbaxovi sety jsou už sami o sobě silným hudebním zážitkem (u dámského publika možná i prožitkem).

Spojení přívalu energie s roztomilou mladistvou tvářičkou zaručí, že každá jeho party se stane LEGEN… počkej si… DÁRNÍ. O tomhle talentu v budoucnu určitě ještě hodně uslyšíme.