FOURSTEPPER & EXCENTRIC

FOURSTEPPER & EXCENTRIC

Fourstepper, vlastním jménem Robin Opletal, roste velice rychle v podvědomí české scény s jeho skvělým citem pro selekci tracků během vystoupení, jeho přístupu k celé komunitě a jeho nadšením pro Drum & Bass jako takový.

Za dobu jeho nástupu na scénu ke konci roku 2016 doteď si vybudoval pozici jednoho z top-level talentů v Česku a jeho vystoupení v klubech jako Cross Club nebo Storm to jenom potvrzují. V létě 2017 a 2018 si mimo jiné zahrál na světově proslulém festivalu Let it Roll a na jaře 2019 ve Varšavě společně se Sub Focus.

Poslední dobou, kromě toho že stále denně hledá novou kvalitní hudbu pro jeho vystoupení, se také stahuje do svého domácího studia, ve kterém se snaží utvářet si svůj vlastní sound.


Excentric, vlastním jménem Jan Střecha, se djingu začal věnovat (v rámci jiného projektu) na začátku roku 2018. Za tu dobu si stihl zahrát na festivalech Let It Roll 2018 a Žižkovská noc.

S Robinem se Honza spojil v květnu 2018 z naprosto jednoduchého důvodu – hrát společně je bavilo mnohem víc. Neomezují se pouze na 1 drum and bassový subžánr, ale v rámci různých setů na různých akcí je střídají. Společně také chystají vlastní pravidelný klubový projekt, který má pražským posluchačům představovat všechna možná zákoutí spektra drum and bassových subžánrů.