Beaty

Beaty

DJ Beaty své působení odstartovala v roce 2004 jako členka MP4 dj school v Ostravě.
Její hudba je spíše mixem tvrdšíhoo drum and bassu. Její sety jsou vždy plné energie - nechybí přesné a dynamické mixy. Nebojí se míchat více stylu dnb a občas od ní můžete zaslechnout i breakbeat, tekno nebo oldschool. Pravidelně hrává v klubech po celé České republice, Slovensku a Polsku. Zahrála také v irském Dublinu, řeckém ostrově Karpathos, španělském ostrově Fuerteventura a také v mateřské zemi drum and bassu - Anglii. Během jejího působení vystoupila na špičkových akcích jako Let It Roll, Therapy Session, Slim Slam Drum, [[[Trident, Break4Beats, DNB Rodeo, Hospitality a další. Zahrála po boku takových jmen jako Ed Rush, Audio, John B, Fresh, Dieselboy, Futurebound, UpBeats, Dylan, Black Sun Empire, Current Value, Robyn Chaos, The Sect, Spor, Moving Fusion, Suwu3, Drumsound, Loxy, Panacea, Shimon, Future Prophecies, Masheen, Ride One, Subfocus atd.
Hraje také disco-house, vlastní slušnou sbírku vinylů od artistů jako dj Tonka, Groove Armada, Daft Punk atd.
Na začátku roku 2011 organizuje svou první party Polygamix, ve které hodlá dále pokračovat. Téhož roku se vrací zpět do "školy" a učí se produkovat vlastní hudbu.
V roce 2013 se stává členkou jedné z nejstarší a nejznámější slovenské bookingové agentury IIITrident.
V roce 2014 se stává součástí stále progresivnějšího a známějšího webu DnbPortal. Její aktivity sahají i do oblasti PR a "artist mananžemntu" pro Let It Roll Slovakia a Trident.sk. Stává se také oficiálním bookerem, pro nemeckou legendu - DJe Tonku.